151

Odp: plany zakupowe:D

my na obiad nic nie kupujemy, bo będzie w restauracji, ale imprezę robimy u siebie, chcemy raczej przekąski i jeden prosty posiłek na ciepło, typu bigos albo strogonoff...

152

Odp: plany zakupowe:D

Też fajny pomysł smile Ja całe wesele co chwilę zaglądałam do kucharek bo wiecznie o coś się pytały i czegoś chciały sad

153

Odp: plany zakupowe:D

oj szkoda... nie miałaś luzu...
ja właśnie dlatego chcę coś mega prostego! mam nadzieję, że mi siostra pomoże

154

Odp: plany zakupowe:D

Ja miałam w miarę proste potrawy ale kucharki mi się trafiły nie zbyt zaradne sad Jak robicie w domu to też pewnie nie będziesz miała luzu ...

155

Odp: plany zakupowe:D

pewnie nie, ale planujemy to zrobić w formie imprezy, no i tylko dla znajomych, więc mam nadzieję, że się też trochę pobawię smile

156

Odp: plany zakupowe:D

Ja tam wolę duże imprezy więc jak wesele to na dużej sali i minimum 120 osób

157

Odp: plany zakupowe:D

Czy któraś z Was może zakupiła już może muszkieterki - kozaki za kolano? I do czego je nosicie??

158

Odp: plany zakupowe:D

Uwaga: dostaliśmy informację, że w Warszawie przy ulicy Chmielnej 21/7 w SHOWROOM PR będzie wyprzedaż marek Wrangler i Lee ceny już od 20 zł

159

Odp: plany zakupowe:D

a kiedy ta wyprzedaż się zacznie? smile
chętnie skorzystam

160

Odp: plany zakupowe:D

to chyba pasek za te 20 zeta wink

161

Odp: plany zakupowe:D

Heh ha ha, właśnie.

162

Odp: plany zakupowe:D

Mam ogromną prośbę, gdzie mozna zakupić stroje japońskie i rózne akcesoria? Zalezy mi na kimonie, żeby wyglądać jak gejsza, bo szykuje się impreza w klubie w stylu japońskim!

163

Odp: plany zakupowe:D

Ja musze kupić sobie jakąś kurteczkę na wiosnę i koniecznie spodnie.

164

Odp: plany zakupowe:D

Zima, ja sobie sama szyłam ... także nie pomogę...

165

Odp: plany zakupowe:D

[quote=zima300]Mam ogromną prośbę, gdzie mozna zakupić stroje japońskie i rózne akcesoria? Zalezy mi na kimonie, żeby wyglądać jak gejsza, bo szykuje się impreza w klubie w stylu japońskim![/quote]
Tylko czasem nie zachowuj się jak gejsza wink

166

Odp: plany zakupowe:D

Na pewno gdzieś znajdziesz jak poszperasz, np. to:

[url]http://www.kimono-ya.pl/index.php?controller=katalog&action=kategoria&id=1[/url]

[url]http://www.daoshop.net/index.php?main_page=index&cPath=1_14[/url]

167

Odp: plany zakupowe:D

w ramach wiosennych porządków wywaliłam wielką reklamówkę ciuchów smile smile smile
i na ich miejsce chcę sobie kupić jedną ładną bluzkę big_smile

168

Odp: plany zakupowe:D

Co za minimalizm!

169

Odp: plany zakupowe:D

tak, minimalizm!! koniec z kolekcjonowaniem tysiaca ciuchów, w których nie chodzę!! big_smile
takie wiosenne postanowienie big_smile

mam nadzieję, że wytrwam w nim wink

170

Odp: plany zakupowe:D

Jeśli nie ulegasz pokusom na widok ubrań to pewnie wytrwasz smile

171

Odp: plany zakupowe:D

no wiesz... różnie z tym bywa ... wink

172

Odp: plany zakupowe:D

Ha ha, jak dotąd można powiedzieć, że Twoje zakupowe szaleństwo "puściło Cię z torbami" - wyniosłaś dwie torby ciuchów, żeby kupić jedną bluzkę big_smile

173

Odp: plany zakupowe:D

no właśnie... obecnie jestem w Sopocie, a na wyjazdach zawsze łatwiej się wydaje kasę... nie kuś wink

174

Odp: plany zakupowe:D

Jest inna opcja, myślę, że Ci się spodoba: [url]http://urodaizdrowie.pl/bluzeczka-dla-fashionistki[/url]

175

Odp: plany zakupowe:D

Jeśli będzie można wybrać sobie kolor to jest to niezła opcja...