26

Odp: Wszystko o sukienkach

JoannB - WRÓCIŁAŚ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wspaniale!

27

Odp: Wszystko o sukienkach

Ja sobie kupiłam super sukieneczkę w Pretty Girl - taka Princeskę, ala wełniana z dzianiny, na tpo marynareczka i kozaki i super to wygląa, cena około 70 zeta

28

Odp: Wszystko o sukienkach

[quote=niechcemisie]JoannB - WRÓCIŁAŚ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wspaniale![/quote]
Cóż za mile powitanie - warto było tu wrócić choćby po to żeby coś tak miłego przeczytać... smile

29

Odp: Wszystko o sukienkach

[quote=Kolorowapani]Ja sobie kupiłam super sukieneczkę w Pretty Girl - taka Princeskę, ala wełniana z dzianiny, na tpo marynareczka i kozaki i super to wygląa, cena około 70 zeta[/quote]
Ja kupuję dużo w Pretty na wyprzedażach, szałowe ciuszki za pół ceny to jest to!

30

Odp: Wszystko o sukienkach

dziewczyny ratujcie!!! muszę szybko kupić wieczorową kreację ... najlepiej nie wydając przy okazji fortuny wink
mam sporo rzeczy w szafie, ale po przejrzeniu okazało się, że brak w niej sukienki wieczorowej... poza czarną prostą sukienką pamiętającą jeszcze moją studniówkę...

31

Odp: Wszystko o sukienkach

Jak nie chcesz wydawać fortuny to dokup dodatki do tej kiecki, o której piszesz. Albo przerób ją smile Podobno dodatki to najlepszy sposób na nowy look ze starym ciuchem, który jest boski i nie chcemy się go nigdy pozbywać big_smile

32

Odp: Wszystko o sukienkach

a wiesz co... ona jest taka średnia... bez przesady, ale z drugiej strony jak kupię nową fajną to i tak pewnie będę ją zakładała max 2 razy na rok - bo jakoś zbyt wielu okazji nie mam wink
może jakiś pasek fajny,który potem użyję do czegoś innego ... dzięki! o tym nie pomyślałam - a to fajna wskazówka smile

33

Odp: Wszystko o sukienkach

[img]//www.sklep.nife.pl/files/s13/bez_m.jpg[/img]
wiosna wiosna, na ulicach i w duszy ... zapraszam wiosnę do szafy big_smile
"chodzi" za mną jakiś nowy ciuch...najchętniej sukienka! myślicie, że taka jest fajna, czy raczej... "szmata"?
boję się kupować bez przymierzania... jednak wciąż mam opory przed kupowaniem ciuchów na odległość....

34

Odp: Wszystko o sukienkach

Ja się nie wypowiem natemat sukienki, bo nie mój styl kompletnie. Jeśli chodzi o kupowanie na odległość to chyba nie kupiłabym sukienki (no chyba że można zwrócić bez problemu lub wymienić), bo jednak kiecka to musi dobrze leżeć, nie to co t-shirt czy klapki.

35

Odp: Wszystko o sukienkach

no właśnie, ja potrzebuję coś na pograniczu elegancji... bo do pracy nie muszę chodzić w garsonce, no ale jednak, "do ludzi" smile
kusi mnie, ale ... może jeszcze się przejdę smile

a tą wieczorową pożyczam w końcu od koleżanki big_smile

36

Odp: Wszystko o sukienkach

Myślę, że gdybyś się choć troszkę postarała, to mąż by Ci kupił sukienkę - przecież faceci uwielbiają wydawać kasę na swoje kobiety;)

37

Odp: Wszystko o sukienkach

to prawda - jutro planuję namówić go na bluzkę big_smile

38

Odp: Wszystko o sukienkach

No wiesz, jeśli nie podpisaliście intercyzy to jakby nie było połowa jego wypłaty jest Twoja. Problem byłby jedynie wtedy, gdybyś to ty zarabiała więcej. To dopiero ból.

39

Odp: Wszystko o sukienkach

Sukienki są o.k., ale też trzeba mieć do nich figurę.

40

Odp: Wszystko o sukienkach

Uwielbiam sukienki bo jednak sa mega kobiece i dobrze dobrane fajnie pokazuja ksztalty i potrafia wiele zatuszowac niedoskonalosci. Najbardziej chyba lubie dopasowane u gory a zwiewne na dole

41

Odp: Wszystko o sukienkach

Mam ochotę kupić sobie sukienkę smile

42

Odp: Wszystko o sukienkach

Ja lubię takie za kolano, nieco rozkloszowane, zwiewne

43

Odp: Wszystko o sukienkach

A ja dziś mam asymetryczną, czerwono-białą, w kwiatki.. Już paru facetów się za mną dzis obejrzało:)

44

Odp: Wszystko o sukienkach

Ostatnio też chodzę w krótkich, w końcu jest prawie upalnie:)

45

Odp: Wszystko o sukienkach

A ja się dziś ubrałam w krótką a teraz pada i wieje, zupełnie pogoda mnie zaskoczyła...

46

Odp: Wszystko o sukienkach

biedroneczko4, niepotrzebne suknie by być kobiecą, więc się nie przejmuj! smile

47

Odp: Wszystko o sukienkach

Ja teraz noszę długie .

48

Odp: Wszystko o sukienkach

Sukienkę kupuję (wstyd się przyznać ) tylko gdy mam jakąś planowaną uroczystość typu wesele, przyjecie etc. Na co dzień nie chodzę w sukienkach , ale może czas to zmienić i porozglądać się za ciekawą kiecką nie tylko na specjalne okazje.

49

Odp: Wszystko o sukienkach

Ja też raczej rzadko chodzę z sukienkach. Mam kompleks niezgrabnych nóg, ale usilnie nad nimi pracuję, żeby już wiosną wyskoczyć w jakiejś cudnej sukience smile

50

Odp: Wszystko o sukienkach

Skąd ja to znam smile