26

Odp: odpowiedni stanik

[quote=Barbie1290]A ja uwielbiam chodzić bez biustonosza![/quote]
A ja bym chciała! Do bluzeczek bez pleców, mhmm... tylko że w moim przypadku zrobiłyby się zwisy. Chcialabym mieć lekkie piersi. Czasami zazdroszczę tym z silikonami, że nie muszą się tak obawiac o kształt biustu.

Marita_98 Nie wszędzie są takie sklepy niestety. Gdzieś widxziałam w necie film instruktażowy, gdzie taka właśnie pani uczy prawidłowo dobierać biustonosze.

27

Odp: odpowiedni stanik

Tez widziałam ten filmik- polecam smile
No właśnie, ja teraz mieszkam w Łodzi i tutaj są dwa takie sklepy( możliwe, że więcej, ja znam te na Piotrkowskiej) a w moim rodzinnym Bełchatowie nie ma czegoś takiego i trzeba sobie radzić samemu...
Zostawiam link do filmiku:

28

Odp: odpowiedni stanik

Tu jest bardzo fajny film (po reklamach):
Ale gdzieś widziałam jeszcze inny i nie moge go znaleźć.

29

Odp: odpowiedni stanik

Ja w domu też lubię chodzić bez biustonosza. Ale jak kupuję staniczek to zawsze go przymierzam, mam upatrzoną jedną markę i jej sie trzymam.

30

Odp: odpowiedni stanik

ja niestety nie mogę sobie pozwolić na chodzenie bez smile zresztą jak dla mnie jest to po prostu niewygodne smile

31

Odp: odpowiedni stanik

Moja koleżanka, pomimo rozmiaru uzasadniającego jednak noszenie tej części garderoby, twierdzi, że woli wygodę i rezygnuje z biustonosza, chyba że zakłada bluzkę, która zdradziłaby brak bielizny. W wieku lat dwudziestu w miejscu biustonosza ma dwie skarpety, więc tak czy inaczej "bieliznę" musi nosić, czy chce czy nie. Śmiało można stwierdzić, że zrezygnowała z jednej na rzecz drugiej.

32

Odp: odpowiedni stanik

ale jaka to wygoda??? jeśli ktoś ma spory biust, to dla mnie jest to po prostu ciężar!

33

Odp: odpowiedni stanik

Ja nie wyobrażam sobie jak mozna bez stanika, muszę go mieci to najlepiej taki dobrze podtrymujacy biust. Choc nie mam nie wiadomo jak wielkich piersi ale lepiej jak będą one tam gdzie ich miejsce... w dobrym biustonoszu smile

34

Odp: odpowiedni stanik

Koleżanka nie ma dużego, ale taki, który jednak powinien być umieszczony w biustonoszu. No cóż, teraz to już i tak za późno, nie ma po co zakładać.

35

Odp: odpowiedni stanik

marzy mi się nowy kolorowy biustonosz na wiosnę smile
chyba wyciągnę w sobotę po pracy męża na zakupy wink

36

Odp: odpowiedni stanik

Pozazdrościc męża... chetnego do chodzenia na kobiece zakupy smile Mojego czasem trafia, jak przymierzam to i tamto i końca nie widać. .. Chociaz ostatnio jakby mniej się wkurzał, starość chyba idzie... to spokojnieszy się robi  big_smile

Ostatnio edytowany przez malgosia74 (2011-03-18 11:52:55)

37

Odp: odpowiedni stanik

Oj tak, pozazdrościć. Ja swojego na babskie zakupy nie zabieram. Szkoda moich nerwów, a to jest przecież przyjemność smile

38

Odp: odpowiedni stanik

mój to ANIOŁ jeśli chodzi o zakupy! naprawdę! zawsze taki był i powiem Wam, że nie jesteście pierwsze które mi akurat tej cechy męża zazdroszczą smile smile smile

moja przyjaciółka ma męża skrajnie zadaniowego - na hasło idziemy kupić mi spodnie idą do sklepu i oglądają TYLKO spodnie dla niego... jak ona spojrzy choćby nieco dłużej na jakaś bluzkę dla siebie albo powie "może kupmy przy okazji jedzenie" to jest foch z jego strony "mieliśmy kupić mi spodnie a nie mleko i ser..." tragedia!

39

Odp: odpowiedni stanik

Ha ha ha, dobre. A można by sądzić, że facet wolałby załatwić wszystko nie chodząc dwa razy.

40

Odp: odpowiedni stanik

nooo tak można by sądzić, ale nie z nim... smile
chyba, że wychodząc z domu koleżanka powie: kochanie jedziemy do sklepu, bo musimy kupić jedzenie, środki czystości oraz spodnie dla Ciebie tongue

41

Odp: odpowiedni stanik

Ha ha, ten pan bierze wszystko bardzo dosłownie i jest szczegółowy chyba. To na pweno ma swoje plusy - mężczyzna zwracający uwagę na detale pewnie zauważa takie subtelności jak zmiana koloru włosów żony, albo nowy ciuch czy fryzura big_smile big_smile big_smile

42

Odp: odpowiedni stanik

To fakt, że mało która kobieta umie dopasować sobie odpowiednio biustonosz. Ale właśnie od tego są brafiterki. Liczy się również jakość bielizny. Jeżeli nie jest najlepsza, to szybko się rozciągnie, co też nie jest zbyt dobre dla naszych piersi. No ale na szczęście są marki typu Christies, które mają i eleganckie i dobre jakościowo biustonosze. Dzięki temu nasz biust na pewno będzie wyglądał imponująco smile

43

Odp: odpowiedni stanik

To zależy od rozmiarówki. Kiedyś w sklepie widziałam cos w moim rozmiarze, czego nie wciągnęłabym nawet siłą na 1/4 piersi. Gubię się w tych rozmiarach. Niby europejska rozmiarówka, a co firma to inaczej i dziwią ię, że kobiety noszą źle dobrane biustonosze. Jak sprawdzałam rozmiar w sklepie internetowym to mi jakiś kosmos wogóle wyszedł. Mega gigant, z kolei na niektórych czwórka, a ja i tak na oko kupuję. Tylko gorsety mierzę. sad

44

Odp: odpowiedni stanik

[quote=Gaia] No ale na szczęście są marki typu Christies, które mają i eleganckie i dobre jakościowo biustonosze. Dzięki temu nasz biust na pewno będzie wyglądał imponująco smile[/quote]
taaaaaa nie dość, że biustonosze są po 600zł to jeszcze mają bardzo wąską rozmiarówkę ...... dzięki, w tej cenie bardziej się opłaca zamówić 3 staniki i jeszcze zapłacić za przesyłkę z UK i chodzić w dobrze dopasowanej bieliźnie big_smile

najmniejszy obwód to 70 a największa miseczka to D yikes
i te ceny ...

Ostatnio edytowany przez justyna (2011-05-13 14:50:48)

45

Odp: odpowiedni stanik

Najdziwniejsze co widziałam to biustonosz dla kobiety, która wogóle nie ma biustu za ponad dwie stówki. To było mega! Żeby chociaż to był push up, ale to było nie wiem co i nie wiem po co i nigdy nie widziałam kobiety, która by do tego stopnia nic nie miała. No dobra, raz na zdjęciu wygłodzonej modelki.

46

Odp: odpowiedni stanik

ja miałam taki top w podstawówce wink był biały a na gumce miał jakieś kolorowe wzorki... big_smile ależ ja byłam dumna jak to dostałam big_smile big_smile big_smile
a potem pierwszy stanik z prawdziwymi haftkami ... wow!! big_smile

47

Odp: odpowiedni stanik

ja i tak mam "obwisielce" choć młoda jestem... ale kształt mi się kompletnie nie podoba... toteż tylko śpie bez stanika a tak to non stop smile
a stanik już się nauczyłam dopierać smile) i chwała mi za to smile

48

Odp: odpowiedni stanik

Ja też najpierw miałam taki top w paseczki czarne i różowe. big_smile
Mi się kształt moich też nie podoba, kiedyś były fajne, a jak przytyłam to się rozrosły, a to wcale fajnie moim zdaniem nie wygląda. Facet w siódmym niebie, ja nie, a najbardziej nie pasuje mi to, że mam jasną karnację i prześwitują żyły.

49

Odp: odpowiedni stanik

Hehe ja miałam też taki, tylko biały big_smile I byłam z tego niesamowicie dumna =P Wiecie jak to dziewczynki w podstawówce =P
A co do wielkości piersi... To moje mogłyby być troszkę większe... Ale cóż... Są jakie są i tyle =P

50

Odp: odpowiedni stanik

A w sumie... nie będę narzekać. Skoro mojemu facetowi się podobają, to czemu mi mają się nie podobać?