26

Odp: zabawa - dziwne pytania i odpowiedzi

Bo pierwotne instynkty są najsilniej zakorzenione.

Dlaczego znowu będą podwyżki?

27

Odp: zabawa - dziwne pytania i odpowiedzi

Podwyżki będą, ponieważ jest droga benzyna, prąd i całe koło się zamyka.

Dlaczego psy kochają ludzi, a ludzie nie zawsze?

28

Odp: zabawa - dziwne pytania i odpowiedzi

Psy kochają ludzi bo ludzie pachną, a ludzie nie lubią psów bo śmierdzą

Dlaczego koty są fajniejsze od psów?

29

Odp: zabawa - dziwne pytania i odpowiedzi

a są? wink
Moim zdaniem koty są bardziej wredne i rządzą człowiekiem, a psy są uległe i wierne. Kot bez pana sobie poradzi doskonale, pies niestety już nie. Koty dają się głaskać (ale tylko wtedy jak same mają na to ochotę) i mruczą - może dlatego "są fajniejsze" smile

dlaczego pytania są tendencyjne? big_smile

30

Odp: zabawa - dziwne pytania i odpowiedzi

Dlatego, że celem naszym jest, by nastąpiła tendencja wzrostowa w zakresie ilości, nieistotne natomiast jakie działania zostały w tym celu podjęte, liczy się efekt, w efekcie zaś pojawia się pożądany wzrost ilości postów oraz odpowiedzi na nie, które są podstawą do napisania kolejnych postów... ot, cała polityka.

Dlaczego mówi się, że biednemu zawsze wiatr w oczy?

31

Odp: zabawa - dziwne pytania i odpowiedzi

haha Niechcemisie jesteś niezastąpiona big_smile

Ponieważ mieszkamy w takiej szerokości geograficznej, gdzie występują dość częste wiatry, w Afryce dość popularnym powiedzeniem jest "Biednemu zawsze piasek w oczy." Co oczywiście ma uwarunkowanie geograficzne.

Dlaczego znowu jest zimno, mimo że już połowa marca w kalendarzu?

32

Odp: zabawa - dziwne pytania i odpowiedzi

dziewczyny... aż się wzruszyłam - przepraszam za spam w tym temacie, ale tak mi się skojarzyło z tymi psami i kotami - spójrzcie na to [url]http://deser.pl/deser/1,111857,9269852,Japonia__pies_najlepszym_przyjacielem____psa__WIDEO_.html[/url]
i jak tu nie kochać psów... są takie wierne!

33

Odp: zabawa - dziwne pytania i odpowiedzi

Zatkało mnie. Coś straszliwego i pięknego jednocześnie, słów mi brak...

34

Odp: zabawa - dziwne pytania i odpowiedzi

Obejrzalam i ja... Nie do uwierzenia..
Ja wole koty, szczególnie kocham moją kotkę Majkę, jest od niemowlaka ze mną, wydaje se rozumieć co do niej mówie i chyba tez mnie kocha smile

Wrócimy do zabawy?

Zimno jest dlatego, że "w marcu jak w garncu" a jeszcze bedzie "kwiecien plecień co przeplata troche zimy troche lata", to lepiej niech juz do końca marca będzie chłodniej by później mogło byc cieplej smile

Dlaczego koty sie marcują?

35

Odp: zabawa - dziwne pytania i odpowiedzi

Nie wiem, ale nienawidzę tego okresu. Czasem jakby niemowlę rozdzierało, taki krzyk przerażający.

36

Odp: zabawa - dziwne pytania i odpowiedzi

Dlaczego w większych miastach pojawiły się muchy, których wcześniej nie było?

37

Odp: zabawa - dziwne pytania i odpowiedzi

Pewnie to wynika z coraz większej liczby śmieci, które produkujemy... Mają na czym żerować...
Dlaczego w tym roku jest mało komarów?

38

Odp: zabawa - dziwne pytania i odpowiedzi

Nie chcą latać. Mają takie tunele powietrzne i wzrosły opłaty za przeloty, a sytuacja w Polsce i na świecie w ostatnich latach napsuła ludziom krwi, więc komary ubożeją. Wolą siedzieć gdzieś  pod liściem.
A tak naprawdę to chyba gminy, częściej niż kiedyś, trują komary.

Dlaczego ziewanie jest zaraźliwe?

39

Odp: zabawa - dziwne pytania i odpowiedzi

Tak działa podświadomość:) Albo za mało tlenu w otoczeniu, przez co organizmy znajdujące się blisko siebie mają tę samą potrzebę zaczerpnięcia powietrza...
Ale ciekawostka-  teraz pisząc to, też ziewam:D

Dlaczego ludzie nie są tacy, jakimi chcą być?

40

Odp: zabawa - dziwne pytania i odpowiedzi

Bo nie są ideałami tylko ludźmi z wadami...
Dlaczego nasz świat zmienia się na gorsze?