1

Temat: coś pod szyją

uwielbiam przeróżne chusty, szaliki, arafatki, apaszki:) mam ich całą szufladę!

a Wy lubicie mieć coś pod szyją czy raczej Was uwiera, drapie, itp?

2

Odp: coś pod szyją

ja lubię smile
mam sporo szaliczków, a do tego lubię też golfy!

3

Odp: coś pod szyją

Golfy od jesieni do wiosny. Latem - dekolty.

4

Odp: coś pod szyją

[quote=pinkmause]Golfy od jesieni do wiosny. Latem - dekolty.[/quote]

Mam tak samo smile

5

Odp: coś pod szyją

ja tam w dekoltach mogę chodzić przez cały rok, bez względu na porę roku:D ale właśnie do tego lubię jakieś szaliczki czy chusty;)

6

Odp: coś pod szyją

Też jestem zwolenniczką golfów..

7

Odp: coś pod szyją

Ja nie cierpie golfow, bo mnie "gryza".
ostatnio choruje na chustę - coś ala arafatka tongue

8

Odp: coś pod szyją

ja mam arafatkę - jeszcze z czasów liceum, nigdy nie przypuszczałam że jeszcze mi się przyda kiedyś smile

9

Odp: coś pod szyją

mi się marzy taka kolorowa arafatka:D

10

Odp: coś pod szyją

ja raczej dekolty, albo swetry z jakimiś fajnymi kołnierzami - do tego owszem, jakaś chustka albo pęk korali

11

Odp: coś pod szyją

Dzisiaj miałam już okazję założyć zimowy szalik. Długaśny i cieplutki.

12

Odp: coś pod szyją

ja wciąż noszę jesienny szaliczek w paski, jest cieniutki... a zimowe się piorą, mam trzy .... bo bardzo lubię szaliki wink

13

Odp: coś pod szyją

ja póki co też noszę jeszcze chustę jesienną;) ale następnym razem chyba już będę musiała założyć zimowy, gruby szal...

14

Odp: coś pod szyją

ja nosiłam chustke.. dopóki nie zobaczyłam dziś rano tego białego puchu za oknem. U nas w lubelskim katastrofa zimowa wink

15

Odp: coś pod szyją

To witaj w klubie. Mąż po kolana w śniegu opony na zimowe zmieniał. big_smile

16

Odp: coś pod szyją

ja od początku tygodnia z domu nie wychodziłam i jak spojrzałam wczoraj za okno i zobaczyłam śnieg to się przeraziłam! musze ciuchy powyciągać jakieś grube i sandałki pochować sad

17

Odp: coś pod szyją

[quote=pinkmause]To witaj w klubie. Mąż po kolana w śniegu opony na zimowe zmieniał. big_smile[/quote]
ja mam jeszcze letnie smile
a żeby było śmieszniej nie mam zimówek... bo te z zeszłego roku się trochę zużyły...

muszę kupić i wymienić!

18

Odp: coś pod szyją

u mnie jeszcze nie ma sniegu- dzieci niezadowolone .... a opny zeby zmienic najpierw musze kupic

19

Odp: coś pod szyją

lubię golfy i szaliczki........................zima już się pokazała u mnie smile

20

Odp: coś pod szyją

u nas też zima sroga..
ja teraz mam taki szalik: trzy cienkie szaliki zszyte razem w środku w jednym miejscu i każdy w innym odcieniu zieleni od jasnej do ciemnej. Zaplotłam z nich jeden warkocz i szalik jest śmieszny

21

Odp: coś pod szyją

Luimig, fajny pomysł, musi fajnie ciekawie wyglądać smile

22

Odp: coś pod szyją

no u mnie sporo osób jak i w zeszłym roku nosi arafatki - jakoś mi się to nie za bardzo podoba, a szczególnie gdy kobieta po 40-tce nakłada piękny płasz i ta arafatka z jakimiś srebrnymi nitkami - KOSZMAR, bazguście i .... no brak mi słów do opisania, bo powinna nakładać do eleganckiego płaszcza jaki.ś elegancki delikatny szal

23

Odp: coś pod szyją

Jak modnie wiązać szal:

Artystycznie. Wystarczy, że luźno zawiesisz go na szyi. W tej opcji idealnie sprawdzą się szerokie szale, np. wełniane, futrzane, bawełniane. Jeden z końców szala możesz też przerzucić przez ramię, by swobodnie opadał na plecy.

Na luzie. Owiń szyję szalikiem tak, aby pętelka i oba jego końce swobodnie opadały na klatkę piersiową.

Na ścisło. Precyzyjnie owiń nim szyję. Końce szalika możesz ukryć pod jego zwojami lub fikuśnie je związać. Uwaga! Ta opcja może optycznie skracać szyję.

Z pętelką. Złóż szal na pół (łącząc jego końce). Załóż go na szyję (nie owijaj). Przez pętlę powstałą przy składaniu przełóż drugi koniec.

Ultrakrótkie. Są bardzo trendy, ale wymagają naprawdę szczupłych i zgrabnych nóg! girl, który wciąż jest na czasie i (na nie wymaga idealnie szczupłych bioder.


Nawet nie wiedziałam, że można wymyślić tyle nazw... big_smile

24

Odp: coś pod szyją

A co myslicie o szalach u facetów? Noszą wasi? mój niestety nie a podoba mi się facet w szalu
[url=http://www.fotosik.pl][img]//images49.fotosik.pl/217/2d609929c1928a4b.jpg[/img][/url]

25

Odp: coś pod szyją

Tylko w święta do płaszcza.