1

Temat: pielęgnacja biustu

Właśnie szukam balsamu/serum ujędrniającego do biustu. Możecie coś polecić?
jak na co dzień dbacie o swoje piersi? jakieś maseczki, masaże, specjalne preparaty?? smile

2

Odp: pielęgnacja biustu

Ja ostatnio uzywam z Avonu Solutions liftingujący żel do biustu i jestem zadowolona.

3

Odp: pielęgnacja biustu

liftingujący? hmm.... jak byłam w drogerii to WSZYSTKIE są powiększające sad
niby jakoś specjalnie nie wierzę w te powiększające właściwości kremów za 10zł ale ... nóż widelec mi się powiększy wink  tego bym nie przeżyła big_smile
może znajdę kogoś z avonu i spróbuję, Emilka, ile to kosztuje?

4

Odp: pielęgnacja biustu

Najlepszy masaż zrobi Twój mąż - nic nie kosztuje a jaki przyjemny wink

5

Odp: pielęgnacja biustu

a to akurat żadna nowość big_smile ale niech masując wmasowuje też przy okazji jakiś specyfik cudowny smile

6

Odp: pielęgnacja biustu

Koleżanka twierdzi, że powiekszył jej się biust po stosowaniu kremu Bielenda. ja twierdzę, że w ulotce dołączonej do niego jest wyjaśnienie - powiększa optycznie. Ale fakt faktem, do pielęgnacji jest bardzo dobry.

7

Odp: pielęgnacja biustu

he he, optycznie - czyli widocznie, bo chyba nie powoduje omamów wzrokowych?!?

8

Odp: pielęgnacja biustu

Wytłumaczone jest to w taki sposób, że poprawia m.in. napięcie skóry, co nadaje ładniejszy kształt piersiom, a co za tym idzie wyglądają na większe ... niż zwisy.

9

Odp: pielęgnacja biustu

a możesz podać który to dokładnie balsam bielendy?

10

Odp: pielęgnacja biustu

Jeśli są duże, to i tak grawitacja je pociągnie do dołu, żebyście nawet je godzinami smarowały. Żeby nie zwisały, trzeba zmniejszyć. Która pierwsza?

Ostatnio edytowany przez summerlove (2011-02-09 11:35:49)

11

Odp: pielęgnacja biustu

Sexy Look - serum do biustu

Summerlove, jak schudnę same się zmniejszą.

12

Odp: pielęgnacja biustu

dzięki, co do chudnięcia u mnie to tak nie działa.... po ciąży chętnie zmniejszę... przy odpowiednim uzasadnieniu moze to nawet nfz sfinansować!

13

Odp: pielęgnacja biustu

Demi Moore zmniejszyła, a i tak wygląda lepiej niż niejedna młodsza od niej gwiazda, również pod względem biustu.

14

Odp: pielęgnacja biustu

no skoro ona zmniejszyła, to ja też mogę big_smile
ale po ciąży dopiero... ja bym chciała tak ze trzy rozmiary...

15

Odp: pielęgnacja biustu

Ja bym chciała tak do 96 cm żeby mi zeszły, ale to da się zrobić. Chcę biegac i takie tam, a cycki przeszkadzają.

16

Odp: pielęgnacja biustu

skąd ja to znam.... jeśli chodzi o jogging, to w moim przypadku nawet idealnie dobrany biustonosz nie pomoże

17

Odp: pielęgnacja biustu

Ja liczę na to, że może nie będą tak ciążyć przed okresem. Bardzo bolą. No i mniejsze na starość lepiej wyglądają, ha ha Półtora roku temu widziałam cudowną bluzkę, ale nie mieściła się w biuście, wogóle to przeciętnej wielkości piersi by nie pomieściła. Najpierw byłam zła, że skoro dla desek robią fajne bluzki to dlaczego nie dla reszty kobiet. Przecież duży biust to nie wyjątek. Potem pomyślałam ile fajnych bluzeczek mogłabym mieć, gdyby nie cycki.

18

Odp: pielęgnacja biustu

skąd ja znam takie myśli... ale już się z nich wyleczyłam - nie jest źle, [b]jestem piękna[/b] smile

19

Odp: pielęgnacja biustu

Ja też, ale chcę mieć na sobie piękne ciuchy, zżeby pasowały. Brzydkie nie są mnie godne, ha!

20

Odp: pielęgnacja biustu

Znam ten problem.... mi po ciąży jeszcze urosły i zostały już jeszcze większe .... Trudno dopasować w biuście  a do tego jestem jeszcze wąska w talii...

21

Odp: pielęgnacja biustu

Emilka,urosły Ci po ciąży???? ja nie chcęęęęęęęęęę! sad
ja noszę S - jestem dość szczupła i wąska w talii, no i kurcze.... dość duży kontrast jest.

22

Odp: pielęgnacja biustu

U nas figura jest przekazywana z pokolenia na pokolenie - wielki biust i tyłek i talia osy. Nie każdemu się co prawda dostaje, bo np. najstarsza siostra jest cała mała - tyłeczek taki, że jak to koleżanka powiedziała "ani za co chycić", biust i talia w normie.

23

Odp: pielęgnacja biustu

To podobnie jak ja. Tez noszę S, ale z tym S to w biuście rzadko co się dopinam... w talii szczupła i jeszcze mam wąskie biodra........

24

Odp: pielęgnacja biustu

Chyba jedynie ćwiczeniami można zmienić rozmiar i kształt. Koleżanka jak schudła to z D przeszła na C. Do biustu teraz mam serum z eveline.

25

Odp: pielęgnacja biustu

Biust i całe ciało ujędrni prysznic z naprzemiennym działaniem wody zimnej ( nie lodowatej) i ciepłej ( nie gorącej)  i oczywiście masaż i kosmetyki nawilżające.