26

Odp: Czym jechać do ślubu?

Hejka, jak dla mnie troszkę za skromna, ale sama nie mam się cyzm chwalić bo do slubu miałam jeszcze skromniejszą aczkolwiek teraz chciałabym mieć jakieś falbany i mnóstwo koronek

27

Odp: Czym jechać do ślubu?

a ja absolutnie nie chciałam takiej bogatej sukienki smile
najważniejsze to dobrze się w niej czuć - widziałam mnóstwo pięknych sukienek i zachwycona przymierzałam je, ale... jak założyłam to po prostu nie czułam się w nich dobrze, dopiero jak tą założyłam to stwierdziłam "to jest to!" smile pasuje do mnie i do mojego stylu i o to chodzi smile

28

Odp: Czym jechać do ślubu?

Bardzo fajna ta sukienka. My z Kościoła też długo szliśmy pieszo bo u nas zwyczaj "bram" i szlismy po takiej żwirowej, miałam długą sukienkę i musiałam ją podciągać do kolan. Ale było fajnie.

29

Odp: Czym jechać do ślubu?

W tamtym roku widzialam swietna limuzyne do slubu jak bylam na wyjezdzie w Monachium. No normalnie nie moglam sie napatrzec. Nie jestem w sumie fanka takich wyszukanach limuzyn i nie wiadomo jak to sie teraz mowi - wypasnej fury- Jak sie potem dowiedzialam wlasciciel apartamentu, ktory wynajmowalam posiadal wypozyczalnie takiego sprzetu. Zaproponowal mi ( bo skoro ...jak juz gdzies wczesniej sie pochawlilam, wychodze za rok za maz) to moglby takie cacko mi wypozyczyc. Wole jednak styl retro.. nie zgodzilam sie. A teraz sobie tak mysle, ze moze zle zrobilam?hmm

30

Odp: Czym jechać do ślubu?

Zawsze możesz  powiedzieć że zmieniłaś zdanie, jak to kobieta wink

31

Odp: Czym jechać do ślubu?

Masz przecież jeszcze sporo czasu do namysłu.

32

Odp: Czym jechać do ślubu?

Matko kochana! Karety, sanie, limuzyny, retro bez dachu lol

Nieeee... to nie dla mnie big_smile My jechaliśmy Nissanem QUASQUAI-em big_smile

33

Odp: Czym jechać do ślubu?

Ostatnio widziałam białą dorożkę zaprzężoną w białe koniki przed katedrą, która była jednak z żółtej cegły, więc zasada decorum nieco została złamana wink A tak poważnie - czasem można przesłodzić, ale co kto lubi...

34

Odp: Czym jechać do ślubu?

a ja kilka dni temu widziałam młodych jadących RIKSZĄ do ślubu big_smile big_smile big_smile

35

Odp: Czym jechać do ślubu?

Dziewczyny co wy! Najbardziej oryginalny pojazd to według mnie rower lub hulajnoga, ewentualnie na pieszko, bez zbędnych szaleństw.

36

Odp: Czym jechać do ślubu?

Myślę, że na rolkach też jest całkiem do przyjęcia wink

37

Odp: Czym jechać do ślubu?

noo rower widziałam - riksza to w sumie też rower big_smile
a ja szłam na pieszo i było fajnie, bo ludzie się oglądali i życzyli nam szczęścia smile

38

Odp: Czym jechać do ślubu?

My się teraz zastanawiamy nad dorożką z parą koni smile Ostatnio widzieliśmy i pięknie się prezentowała... A akurat właściciele to znajomi rodziców... smile

39

Odp: Czym jechać do ślubu?

moja siostra cioteczna jechała dorożką smile to bardzo romantyczny pojazd smile

40

Odp: Czym jechać do ślubu?

Ale taka chlopska furmanka jest romantyczniejsza, nie uważacie? Taka swojska...

41

Odp: Czym jechać do ślubu?

Heh Summerlove tylko gdzie taką teraz znaleźć? =P

42

Odp: Czym jechać do ślubu?

Nieraz stoją na wsiach u gospodarzy jako swego rodzaju  rzecz sentymentalna...

43

Odp: Czym jechać do ślubu?

Dawno niczego takiego nie widziałam... Ale ta dorożka mi się podoba... Tylko musi wtedy ładna pogoda być... Ehh...

44

Odp: Czym jechać do ślubu?

Ja bym się furmanką przejechała, ale musiałabym mieć kieckę na stracenie, bo te wszystkie drzazgi itd.

45

Odp: Czym jechać do ślubu?

[quote=Ninek]Heh Summerlove tylko gdzie taką teraz znaleźć? =P[/quote]
Wszystko da się zrobić, jak będzie taka potrzeba, to doradzę wink

46

Odp: Czym jechać do ślubu?

[quote=summerlove][quote=Ninek]Heh Summerlove tylko gdzie taką teraz znaleźć? =P[/quote]
Wszystko da się zrobić, jak będzie taka potrzeba, to doradzę wink[/quote]

No to słucham? smile

47

Odp: Czym jechać do ślubu?

Serio, chcesz taką jechać do ślubu?
W tym celu trzeba objechać okoliczne wsie, gdzie mieszkają dziadkowie w wieku 70-80 lat i posiadają jeszcze na wyposażeniu takie wozy... i nierzadko do nich koniki... Tak więc  nie powinno być problemu z pożyczeniem furmanki, nawet w zestawie z woźnicą w sukmanie wink
Wynagrodzenie najczęściej przyjmują w postaci alkoholu, więc jakiś bimberek naszykuj jako zaliczkę i w drogę:)
W którym regionie Polski mieszkasz?

48

Odp: Czym jechać do ślubu?

Mieszkam w Małopolsce. Ale powiem Ci, że u mnie na wsi, to już spotkać kogoś kto posiada konia, to graniczy z cudem. Jeszcze parę lat temu to było dosyć popularne, a teraz? Ludzie wyjeżdżają do pracy za granicę, porzucili rolnictwo to i zwierząt nie ma... Tak, że niestety to nie jest takie proste już...

49

Odp: Czym jechać do ślubu?

Tak tak, moja koleżanka mieszka na wsi, na której już nawet kur nie ma.

50

Odp: Czym jechać do ślubu?

A powiem Wam, że mi się tęskni za takim zapachem sianokosów czy żniw w lecie... Pamiętam jak byłam młodsza to chodziłam do cioci pomagać przy sianokosach i bardzo to lubiłam. Niestety już nic nie robią w polu, bo już nie mają zwierząt...