26

Odp: koniec świata

Mnie interesuje tylko tyle, żeby bałaganu po sobie nie zostawić.

27

Odp: koniec świata

Też tak uważam. Chociaż.... może niektórzy zasłużyli, żeby się trochę pomęczyć w związku ze mną wink

28

Odp: koniec świata

Heh he smile, wiesz, niektórzy to zasłużyli, żebym ich straszyła po śmierci.

29

Odp: koniec świata

Ale po Twojej czy po ich śmierci?

30

Odp: koniec świata

[b]Po moim trupie[/b] w znaczeniu dosłownym.

31

Odp: koniec świata

Hmmm.... To będą jeszcze musieli poczekać wink

32

Odp: koniec świata

nic nigdy nie wiadomo...

33

Odp: koniec świata

No właśnie. Może np. ktoś mi źle życzy...

34

Odp: koniec świata

Pewnie parę takich osób by się znalazło

35

Odp: koniec świata

Pewnie tak, zwłaszcza te, które praktycznie mnie nie znają. Zauważyłam, że tacy właśnie ludzie najwięcej mają mi do zarzucenia.

36

Odp: koniec świata

Skoro pokazujesz im język to co mają o Tobie myśleć? wink

37

Odp: koniec świata

Są różni ludzie. Jedni z najgorszych to kategoria poszukiwaczy fanów, ale ja do takich fanklubów nie wstępuję i za to mnie nie lubią. Bo ich nie podziwiam, bo wokół nich nie skaczę, bo się nimi nie interesuję. Poznałam kilka takich osób. Inni to kategoria, którą ja osobiście uważam za margines - przechwalacze: ile to wypili i co zrobili naćpani, cwaniaczki, feciarze. Wiedzą zaledwie jak mam na imię i z kim chodzę. Tyle.

38

Odp: koniec świata

jak mi ktoś nie pasuje to go wykreślam ze swojej czasoprzestrzeni, co wam swszystkim polecam - będziecie zdrowsze dzięki temu smile

39

Odp: koniec świata

Ja z niektórymi z nich wymieniam  na chodniku grzecznościowe "cześć" i na tym się nasze kontakty zaczynają i kończą. A że niektórych z nich to zabloało to już ich problem.

40

Odp: koniec świata

Myślę ze gdyby chcieli bliższych to by się postarali o nie - a tak t  co ich ma zaboleć jak mają Cię tam gdzie Ty ich?

41

Odp: koniec świata

No wlasnie czytalam ostatnio ciekawy artykul na ten temat. O zgrozo mnie jakos ciarki przechodza jak sobie pomysle, ze ma to niby juz byc 2012. tzn, ze pozostal nam tylko jeszcze jeden rok zeby nacieszyc sie naszym jakze marnym w tej perspektywie zyciem. A ten film katastroficzny z przed 2 lat. Tutaj dopiero ciary przechodza. Nie wiem moze za bardzo to przezywam ale juz w tym roku zarezerwowalam dla calej rodzin  dom nad morzem zeby moc wspolnie przezyc ..hmmm moze juz ostatnie dla nas wakacje. Jeszcze w tamtym roku mnie tak nie obeszlo ale w tym roku zaczynam juz miec dziwne mysli i do tego jeszcze ta ogromna powodz teraz w Australii, ktora pochlonela juz tak wielki obszar jak Niemcy i Francja razem. Boze!- co to bedzie.

42

Odp: koniec świata

[quote=summerlove]Myślę ze gdyby chcieli bliższych to by się postarali o nie - a tak t  co ich ma zaboleć jak mają Cię tam gdzie Ty ich?[/quote]
To niech nie mówią o mnie rzeczy, jakie wiedzieć mogą tylko ci, którzy mnie znają.

43

Odp: koniec świata

Może są jasnowidzami?!?

44

Odp: koniec świata

Którzy widzą coś czego nie ma.

45

Odp: koniec świata

Miał być w grudniu 2012 r. i nie było. Nie wierzę w to.

46

Odp: koniec świata

Putin wie.

47

Odp: koniec świata

Tak, to wysłannik sił ciemności, a to co już się dzieje na wschodzie to chyba wstęp do armagedonu...

48

Odp: koniec świata

teraz straszą że roztapiają się lodowce i nas zaleją...

49

Odp: koniec świata

Biorąc pod uwagę warunki życia to... przetrwają najsilniejsi, pod tym względem nic się nie zmienia mimo rozwoju cywilizacji. Najsilniejsi czyli ci, których stać na lepsze warunki, bo dla coraz większej liczby ludzi stają się one potworne... nie ma kasy na leczenie, nie ma na profilaktykę, na lepszej jakości jedzenie, warunki mieszkaniowe i stres, wynikający głównie z tego że brakuje hajsu na podstawowe rzeczy wpędzają ludzi w choroby.
Wygląda na to, że zostanie garstka wybrańców... taka lista najbogatszych to może być niedługo spis tych, którzy przeżyją.

50

Odp: koniec świata

Tak, stres to główna przyczyna chorób... Ale trudno się go pozbyć z dzisiejszego życia, takie czasy...