51

Odp: Sylwester :)

nieźle, agresywna ekspedientka... Ciekawe czy długo tam popracowała, tak napadając na klientów wink

52

Odp: Sylwester :)

Może po pracy spotkała w ciemnym zaułku jakąś agresywną klientkę...

53

Odp: Sylwester :)

Macie już wszystko zaplanowane? Miejsce, towarzystwo, menu, kreacje?

54

Odp: Sylwester :)

Oczywiście, już od roku smile

55

Odp: Sylwester :)

[quote=niechcemisie]Macie już wszystko zaplanowane? Miejsce, towarzystwo, menu, kreacje?[/quote]
W domu....  z mężem i córką smile

56

Odp: Sylwester :)

pewnie w domu, może kilka osób wpadnie

albo pojedziemy do znajomych.... sie zobaczy wink
jakoś nie specjalnie mnie "kręci" ten dzień - jak pójdziemy spać, tez się nie obrażę smile

57

Odp: Sylwester :)

Ja też nie mam ochoty jakoś hucznie obchodzić tego dnia.... na pewno będzie mi smutno ...

58

Odp: Sylwester :)

No cóż, tak to już jest że nie zawsze jest nastrój i ochota do zabawy...

59

Odp: Sylwester :)

Słyszałam kiedyś historię o czyimś dziadku, który zwykł kłaść się dosyć wcześnie. W związku z tym przestawiał zegarek o dwie godziny i świętował "północ" toastem o godzinie 22.00, po czym kładł się spać. Cóż, w zasadzie gdzieś na świecie akurat rozpoczął się Nowy Rok, więc nie jest to jakieś wielkie oszustwo.

60

Odp: Sylwester :)

To kwestia umowna więc tak czy siak można i o 20.00 wypić szampana jak ktoś nie może wytrzymać wink

61

Odp: Sylwester :)

a ja w domu jak zwykle z dziećmi a marzy mi się wypad do ciepłych krajów...

62

Odp: Sylwester :)

No tak, trzeba mieć za co, z kim i co wtedy zrobić z dziećmi...?

63

Odp: Sylwester :)

ja to bym chciała dzieci zabrać ze sobą, za co - coś by się znalazło, najgorzej że mój mąż nie ma ochoty na żadne wypady

64

Odp: Sylwester :)

No cóż, oklapł już tak zupełnie? Może spróbuj go jakoś zmobilizować? Przecież ma jakiś urlop, co wtedy robi?

65

Odp: Sylwester :)

Gdybym miała spędzać Sylwestra gdzieś daleko, wybrałabym zaśnieżone góry i spa lub jakiś ośrodek rekreacyjny.

66

Odp: Sylwester :)

woli wydać na co inne niż urlop...dom się buduje a nie głupoty mi w głowie...

67

Odp: Sylwester :)

Kurczę, nie obraź się, ale gdybym stawiała dom, też bym raczej nie wydała kasy na Sylwestra za granicą. Jeszcze się doczekasz, a póki co zadbaj, by ten, w tym roku, tu, na miejscu był super.

68

Odp: Sylwester :)

W miłym towarzystwie wszędzie jest fajnie, sama kasa niczego nie załatwi

69

Odp: Sylwester :)

to prawda, najfajniejsza impreza to taka kiedy jest zgrana paczka ludzi, którzy potrafią się świetnie bawić

70

Odp: Sylwester :)

Zawsze najlepiej jest dobrać sobie towarzystwo, w którym dobrze się czujemy i nie musimy udawać kogoś innego

71

Odp: Sylwester :)

Ja bym chciała wybrać się na elegancki bal....

72

Odp: Sylwester :)

Teraz to już przepadło, trzeba było chodzić jak byłaś wolna wink

73

Odp: Sylwester :)

właśnie jak człowiek jest wolny powinien korzystać bo potem to różnie bywa...

74

Odp: Sylwester :)

Nazwijmy rzecz po imieniu: popada się w niewolę, jak ta nieszczęsna Izaura wink

75

Odp: Sylwester :)

Małżeństwo. Kobieta zostaje zdegradowana do roli żony, a potem upada jeszcze niżej - sprzątaczka, praczka, kucharka, w niejednym związku wręcz prostytutka (za i tak należną jej część wypłaty, która pozwoli wykarmić dzieci, ona musi płacić ciałem kiedy pan i władca zażąda).