1

Temat: mini bikini, micro mini stringi, microkini

Zima, w szczególności tak sroga ja teraz, to doskonały moment na poruszanie gorących tematów. Należy do nich na pewno rozmowa o stringach (z ang. sznurek), czyli rodzaju majtek. Jak większości wiadomo, tylna ich część to wąski pasek materiału, niekiedy zbliżony grubością do sznurka, chowający się między pośladkami. Zimą taka bielizna niespecjalnie grzeje ale jest noszona przede wszystkim ze względów estetycznych - aby uniknąć widocznych spod spódnicy czy spodni szwów zwykłej bielizny. Stringi są również bielizną seksualną podkreślającą atrakcyjność ciała, pobudzają wyobraźnię. Pomagają w opaleniu zazwyczaj trudno dostępnych miejsc. W połączeniu z równie seksownym, wiązanym stanikiem będą prezentować się idealnie. Nosząc taki strój na plaży będziesz  mogła się cieszyć brakiem duużych, białych śladów po opalaniu. Natomiast Twój ukochany będzie na pewno z tego powodu jeszcze bardziej zadowolony. Dla tych Pań, które na początku mogą czuć się nieco skrępowane, rozwiązaniem może okazać się pareo. Świetne przy przemieszczaniu się po plaży. Wylegiwać się na gorącym piasku będzie można już bez osłony, w samym micro bikini także zagranicą i przekonać się, że noszenie microkini w innej części świata to żaden wyczyn.

Tak więc Polki przygotujcie się! W nadchodzącym dużymi krokami letnim sezonie nie będziecie musiały się martwić! Mini bikini czy też microkini odsłonią i zakryją tyle, ile trzeba abyście były pięknie i równomiernie opalone, a soczyste, prawdziwie letnie kolory będą podkreślać koloryt Waszej opalenizny.

2

Odp: mini bikini, micro mini stringi, microkini

Ja noszę stringi przez cały rok, nawet w największy mróz, oczywiście nie musze jeździć komunikacją, więc nie marznę. Nie wyobrażam sobie nosić bawełnianych majciochów

3

Odp: mini bikini, micro mini stringi, microkini

Ja też uwielbiam stringi, wydaję na nie fortunę, szczególnie upodobałam sobie te od H&M i Reserved

4

Odp: mini bikini, micro mini stringi, microkini

po pierwsze ja akurat nie mam "duużych, białych śladów po opalaniu" ponieważ jestem szczupła wink

po drugie czytam i czytam i wciąż nie wiem co to jest to mini bikini czy microkini  ....

5

Odp: mini bikini, micro mini stringi, microkini

Ale jazda, heh he... Cóż, jeśli wogóle widać majtki przez spodnie to widać także stringi i pierwsze słyszę, żeby nosić je ze względów "estetycznych". Ja je noszę bo są moim zdaniem seksowne. Co więcej, uważam, że kobiety zakładające stringi do takich spodni robią to specjalnie i nie po to, żeby nie było widać, że mają bieliznę, tylko po to, żeby było widać jaką mają bieliznę.

6

Odp: mini bikini, micro mini stringi, microkini

[quote=ewka_sak]Ja też uwielbiam stringi, wydaję na nie fortunę, szczególnie upodobałam sobie te od H&M i Reserved[/quote]
To musisz mieć ich tysiące - chyba że ta fortuna jest "middle" wink

7

Odp: mini bikini, micro mini stringi, microkini

Osobną szafę ma smile)) A zresztą, takie coś mało miejsca zajmuje smile Ewa, jeśli wydajesz na stringi więcej niż na inne części garderoby to jesteś uzależniona - SRTINGOHOLIZM.

8

Odp: mini bikini, micro mini stringi, microkini

I wtedy może nosić stringi nie tylko na przeznaczonej do tego szacownej części ciała, ale również na; głowie, plecach (zamiast pajączka)... Może sobie z nich zrobić mikroskopijną torebkę, etui na klucze, pokrowiec na komórkę... wink

9

Odp: mini bikini, micro mini stringi, microkini

Haaaaaaaaaaaaaaaa big_smile big_smile big_smile Jaka Ty jesteś kreatywna, Summerlove!

10

Odp: mini bikini, micro mini stringi, microkini

Dziękuję - uczę się od najlepszych wink

11

Odp: mini bikini, micro mini stringi, microkini

A stringi na głowie to nie mój wymysł tylko asystenta Sikorskiego (nie generała tylko Radka) wink

12

Odp: mini bikini, micro mini stringi, microkini

jest jeszcze burkini, na arabskie plaze polecam

13

Odp: mini bikini, micro mini stringi, microkini

Ja nie noszę stringów.

14

Odp: mini bikini, micro mini stringi, microkini

..ale to z przekonania czy z konieczności?

15

Odp: mini bikini, micro mini stringi, microkini

z przekonania.

16

Odp: mini bikini, micro mini stringi, microkini

Ja nosze czasem latem, bo pod białymi rzeczami gacie się odznaczaja, no i w upał większy przewiew wink

17

Odp: mini bikini, micro mini stringi, microkini

Aha.

18

Odp: mini bikini, micro mini stringi, microkini

ja noszę zarówno stringi jak i zwykłe majtki, wszystko zależy od okazji i od tego na co mam akurat ochotę, choć zauważyłam, że ostatnio wolę normalnej majtki...bo w stringach za bardzo widać mój za duży tyłek :[

19

Odp: mini bikini, micro mini stringi, microkini

No pewnie, jak się w majtkach lepiej czujesz, to pewnie.

20

Odp: mini bikini, micro mini stringi, microkini

Ach, kiedy moja figura będzie nadawała się do pokazania w mini bikini...?:/

21

Odp: mini bikini, micro mini stringi, microkini

Fajne opcje na plażę, bo microkini to już pozwala opalić się prawie w 100%:)

22

Odp: mini bikini, micro mini stringi, microkini

Ale do nich trzeba mieć super figurę niestety...

23

Odp: mini bikini, micro mini stringi, microkini

Oj niekoniecznie, krągłości też apetycznie w nich wyglądają:)