26

Odp: A może tak bez zaręczyn?

Jestem, jestem - tak łatwo się mnie nie pozbędziecie wink

27

Odp: A może tak bez zaręczyn?

Nie chcemy smile

28

Odp: A może tak bez zaręczyn?

Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji, że mój aktualny mężczyzna, z którym zresztą wiążę już duże plany, nie poprosiłby mnie o rękę. Na prawdę dla mnie to takie naturalne, że zaręczyny przed ślubem muszą być, po za tym dużo w tym uroku:).

29

Odp: A może tak bez zaręczyn?

Ale dziś wielu facetów nie chce prosić o to, co już i tak dostali...

30

Odp: A może tak bez zaręczyn?

Ja chcę mieć zaręczyny i chcę być narzeczoną przez minimum 2 lata smile

31

Odp: A może tak bez zaręczyn?

Żeby się nacieszyć jego staraniami? Bo po ślubie to wiesz...

32

Odp: A może tak bez zaręczyn?

Hi hi, jest w tym coś co mnie kręci, poza tym łatwiej się wycofać jakby co.

33

Odp: A może tak bez zaręczyn?

A więc jednak nie jesteś na 100% pewna że to ten...?

34

Odp: A może tak bez zaręczyn?

Jestem, ale ten może się zmienić. Tragedie chodzą po ludziach. A może ja się zmienię? Nie zdziwiłabym się, gdybym zwariowała po śmierci rodziców.

35

Odp: A może tak bez zaręczyn?

No tak, teraz wszystko za Ciebie zrobią i możesz sobie tu na forum pisać, a gdyby ich zabrakło...

36

Odp: A może tak bez zaręczyn?

Strata rodziców to coś strasznego.... ja chciałam zaręczyny i miałam i jestem szczęśliwa bardzo smile

37

Odp: A może tak bez zaręczyn?

zaręczyny to niezapomniane przeżycie smile

38

Odp: A może tak bez zaręczyn?

Niewątpliwie tak, bo to jest początek końca wink

39

Odp: A może tak bez zaręczyn?

Nie mogę, rozbrajasz mnie...

40

Odp: A może tak bez zaręczyn?

Tak, końca - wolności, świętego spokoju, łóżka i pokoju tylko dla siebie... Tylko w toalecie będziesz mogla być sama...

41

Odp: A może tak bez zaręczyn?

Chyba że będzie połączona z łazienką, jak to czasem bywa sad

42

Odp: A może tak bez zaręczyn?

O nie, nigdy! Nie cierpię takich przybytków!

43

Odp: A może tak bez zaręczyn?

Ja też. Chcę wc z umywalką i łazienkę z wanną i kabiną prysznicową, pralkę najlepiej w pralni( jeśli będę miała domek). Moja koleżanka fajnego mieszkania się pozbyła - łazienka i wc były w różnych częściach mieszkania, a nie tylko osobno. Ta przerwa w ścianie od sufitu w większości łazienek to porażka.

44

Odp: A może tak bez zaręczyn?

w domu rodzinnym miałam osobno, ale bez żadnej przerwy w suficie... teraz mam razem, ale jakoś się przyzwyczaiłam smile

45

Odp: A może tak bez zaręczyn?

Jak mus to mus. ja w domu rodzinnym mam trzy, wszystkie osobno, jeden z umywalką, dwa bez, ale w niemal wszystkich blokach w moim mieście wyglada to tak: wc i łazienka obok siebie z przerwą od sufitu, a mnie to denerwuje. Ja sobie snuję marzenia o własnym mieszkaniu. U mojego faceta jest tak samo niestety. Kicha.

46

Odp: A może tak bez zaręczyn?

To może... zmień faceta na takiego z osobnym wc smile

47

Odp: A może tak bez zaręczyn?

hahaha następnym razem na pierwszej randce pytaj jaki ma układ w mieszkaniu i jak powie że "razem" to po prostu wstań, podziękuj za kawę/kolacje czy co tam Ci kupił i wyjdź big_smile big_smile big_smile

48

Odp: A może tak bez zaręczyn?

i wtedy będzie od razu wiadomo czy jest to gość z klasą (czyli osobnym wychodkiem), czy nie wink

49

Odp: A może tak bez zaręczyn?

[quote=aninka]Mnie mój mąz zabrał do przepieknej włoskiej restauracji san lorenzo (mieszkamy w warszawie), zamowił spiewaka - najpierw włoch spiewał jakąś pieśń i potem on sie cichutko oswiadczyl. bylo pieknie, bardzo się postaral i nigdy mu tego nie zapomne :oops: Moim zdaniem warto zorganizować oświadczyny dla takich chwil, pamięta się je potem całe zycie.[/quote]


Ja nie miałam jeszcze zaręczyn, ale chłopak mnie pytał jak sobie wyobrażam idealne zaręczyny to powiedziałam, że własnie w knajpie z muzykami

50

Odp: A może tak bez zaręczyn?

[quote=Ksymena]To może... zmień faceta na takiego z osobnym wc smile[/quote]
Nie mieszkam tam, a jak zamieszkamy razem to zmienimy mieszkanie, bo ja nie chcę w tym mieszkać. Zryci sąsiedzi są to po pierwsze. Nie chcę mieszkać w samym centrum, to po drugie.  A po trzecie nie wiem co, bo układ mieszkania i ilość pomieszczeń mi odpowiada, widok z okna jest super, ale jednak chciałabym gdzie indziej mieszkać.