51

Odp: suplementy diety

Stosowałam naprawdę różne tabletki witaminowe i z przykrością muszę stwierdzić,że żadne nie przyniosły oczekiwanych rezultatów.Teraz łykam Bellisę zobaczymy może ona coś zdziała.

52

Odp: suplementy diety

mam różne, produkty herbalife i skrzyp i pokrzywa i biała morwa i jeszcze inne witaminy

53

Odp: suplementy diety

skrzyp i pokrzywa jet bardzo skuteczna na włosy i paznokcie, polecam

54

Odp: suplementy diety

witamina C

55

Odp: suplementy diety

też łykam wit.C i wit. A+E

56

Odp: suplementy diety

Na poprawę koncentracji polecam Psyche comfort, natomiast na paznokcie i włosy - naprawdę działa kolagen w tabletce np. Collagen, który mozna nabyć w

57

Odp: suplementy diety

A jaki ma smak? Fajny, do ssania czy trzeba połykać?

58

Odp: suplementy diety

Collagen właśnie testuję, opowiem, jak zjem przynajmniej jedno opakowanie smile

59

Odp: suplementy diety

ja na razie biorę drugi tydzień, włosy się nie poprawiły, tylko paznokcie mam mozniejsze, włosy suche i matowe. Jestem ciekawa czy może sa jakieś suplementy naprawdę super działające na włosy? Może innenov???

60

Odp: suplementy diety

Teraz akurat biorę tylko cynk. Ale chyba muszę się rozejrzeć za czymś więcej. Czuję, że brakuje mi żelaza.

61

Odp: suplementy diety

ja też używam tego Collagenu Noble Health o którym była mowa wink juz jakiś czas go łykam i muszę przyznać że jestem bardzo zadowolona. Paznokcie bardzo się wzmocniły i już się nie rozdwajają a włosy nie wypadają w takich ilościach jak kiedyś...a to był mój główny problem ;/  jakis czas temu zauważyłam że przy myciu i czesaniu bardzo wypadają mi włosy..brałam preparaty ze skrzypem i pokrzywą ale nie pomagało;/ dopiero teraz widzę że jest lepiej:) polecam, ja na pewno kupię następne opakowanie:)

62

Odp: suplementy diety

No ja dostałam te tabletki z klubu ambasadorów wlaśnie, mają żelazo!!! Suuuuper! Składniki odpowiednio dobrane dla wzmocnienia i poprawy wyglądu włosów, skóry i paznokci.

63

Odp: suplementy diety

Dobrym i uniwersalnym suplementem diety jest ta immulina, o której wspominałem w innym wątku. Jest naprawdę skuteczna, pozwala nam obronić się przed alergią i przeziębieniami. Też początkowo byłem sceptyczny do tego nastawiony, ale obejrzałem prezentację na stronie phytomedica i trochę mi się rozjaśniło. Spoko wpływa na stan skóry.

64

Odp: suplementy diety

Ja nie wierzę w te wszystkie tabletki

65

Odp: suplementy diety

A chodzi tylko o suplementy na poprawę urody? Bo na włosy i paznokcie serio pomagają preparaty skrzypowe. A co do innych suplementów, to ja w tej chwili biorę milkoshake. To jest taki czekoladowy proszek do rozpuszczania, który można wypić zamiast posiłku. Zawiera l-karnitynę, więc jak się ćwiczy to pomaga zrzucić tłuszcz, kwas foliowy, taurynę, aquamin (na kości), białko i inulinę. Bardzo dobrze smakuje i mam nadzieję że działa, na razie czuję dużo energii, liczę na spalenie kalorii.

66

Odp: suplementy diety

Ja brałam przez 3 miesiące Radical na włosy i paznokcie i niestety nie zauważyłam poprawy.

67

Odp: suplementy diety

Tak już jest, że suplementy to dobry sposób na wyciągniecie kasy od ludzi. Ja wolę zamiast tabletek zjeść owoce i warzywa, a nie truć się chemią i jeszcze za to płacić. Poza tym udowodniono zły wpływ suplementów na żołądek i wątrobę.

68

Odp: suplementy diety

Summerlove, zgadzam się z Tobą, co do tych owoców i warzyw.

69

Odp: suplementy diety

Na poprawę koncentracji polecam Psyche comfort, natomiast na paznokcie i włosy - naprawdę działa kolagen w tabletce np. Collagen, który mozna nabyć w

Dokładnie ja też stosuje i jest rewelacyjny! dostałam od kosmetyczki na paznokcie i włosy. Collagen By-Health ma podobno największą dawke kolagenu na rynku dlatego takie szybkie efekty. Warto sobie zrobic kuracje. Mozna kupic w salonach spa na pewno:)

70

Odp: suplementy diety

Też stosuję i jestem zadowolona - poleci ła mi go koleżanka, a wcześniej nie sądziłam że kolagen ma taki dobry wpływ na wygląd!

71

Odp: suplementy diety

Ja stosuję taki naturalny, ziołowy preparat:
Jest super, bo moja kondycja znacznie się poprawiła. Już tak często nie choruję, a moja skóra wygląda świetnie.

72

Odp: suplementy diety

Może to efekt placebo?

73

Odp: suplementy diety

Tak czy inaczej... działa smile i o to chodzi smile

74

Odp: suplementy diety

Czy ktoś może ma jakieś doświadczenia po zażywaniu Formoline L112? Z tego co wiem podczas stosowania kuracji nie przyswaja się tyle tłuszczu z pokarmów, ale koszt małej paczuszki to około 80 do 90 zł! Czy ten suplement jest skuteczny? Proszę o pomoc

75

Odp: suplementy diety

W ogóle nie kojarzę takiego suplementu. Ja obecnie biorę magnez i ten kompleks witaminowy capivit - sprawdzam, czy mi się skóra poprawi. I jeszcze propolis bio30 ale to na wzmocnienie bo wiosną częściej łapię przeziębienia niż zimą.