26

Odp: Święta, życzenia, kartki - jak to jest teraz?

nie to nie ten profesor - rozmowa była bardzo miła jednak smile
ale... to nei zmienia faktu że muszę się wziaść do roboty!!!!!!!!

ps. ja też nie przeklinam, żartowałam z tym "ups" big_smile

27

Odp: Święta, życzenia, kartki - jak to jest teraz?

[url=http://www.fotosik.pl][img]//images47.fotosik.pl/471/f5cb0e6ca1a1a5f4med.jpg[/img][/url]

rewelacyjny produkt znalazłam w jednym sklepie, taki komplet kosztuje 19,50 zł!
W skład zestawu wchodzą: - etui na biżuterię lub inne cudeńka, - maska na oczy do snu, - poduszeczka zapachowa. Materiał:    czarna satyna z różowym obszyciem i błyszczącym haftem...

Można kupić:

[url]http://www.e-zeko.pl/index.php?cat_id=11&page=0&view=0&sort=default[/url]

28

Odp: Święta, życzenia, kartki - jak to jest teraz?

maski na oczy nie używam, poduszeczka zapachowa... yyyy nie znajduję zastosowania, a etui i kosmetyczek mam milion big_smile

nie obraź się, ale prawie 20zł za takie coś to zdzierstwo jak dla mnie wink

29

Odp: Święta, życzenia, kartki - jak to jest teraz?

To dobra propozycja dla estetów z grubszym portfelem... No i takich co lubią robić mało praktyczne prezenty bliskim...

30

Odp: Święta, życzenia, kartki - jak to jest teraz?

Dzisiaj jeszcze wysłałam kilka, najbardziej spodobała mi się ta: [url]http://pocztakartkowa.pl/index.php?akcja=napisz&id_kartki=160&katid=3[/url]
Po prostu śliczna. Podoba się Wam?

31

Odp: Święta, życzenia, kartki - jak to jest teraz?

Ja lubię malo praktyczne prezenty, bo sama sobie kupuję więcej praktycznych niż niepraktycznych rzeczy, a lubię jedną i drugą kategorię przedmiotów. Czego nie kupię lubię dostać.

32

Odp: Święta, życzenia, kartki - jak to jest teraz?

No to mało wybredna jesteś... Mnie się rzadko który prezent podoba tak naprawdę...

33

Odp: Święta, życzenia, kartki - jak to jest teraz?

nie znoszę nie praktycznych prezentów! serio... po prostu nienawidzę wszelkich figurek, gadżetów czy innych kurzołapek!!!

34

Odp: Święta, życzenia, kartki - jak to jest teraz?

Ja mam podobnie, choć nie powiem, parę ozdób niepraktycznych mam i cieszą oko... Ale zdecydowanie wolę coś, co mi się po prostu przyda smile

35

Odp: Święta, życzenia, kartki - jak to jest teraz?

Popieram was, także nie lubię niepraktycznych gadżetów.

36

Odp: Święta, życzenia, kartki - jak to jest teraz?

ile było by luźniej w domu, jakby wyrzucił wszystko to co jest zbędne i niepraktyczne...stoi bo stoi...

37

Odp: Święta, życzenia, kartki - jak to jest teraz?

A kto u Ciebie jest takim "chomikiem"? Bo rozumiem, że Ty nie gromadzisz niepotrzebnych rzeczy?

38

Odp: Święta, życzenia, kartki - jak to jest teraz?

No to teraz jeszcze zależy co kto uważa za niepraktyczne. No bo ja np. uważam, że w moim przypadku biżuteria jest prezentem niepraktycznym, którego sama raczej sobie nie kupuję, ale dostawać owszem, lubię.

39

Odp: Święta, życzenia, kartki - jak to jest teraz?

a dla mnie biżuteria jest praktyczna bo ją noszę, może nie codziennie, ale często natomiast sama też nie kupuję bo zawsze mi szkoda kasy smile

40

Odp: Święta, życzenia, kartki - jak to jest teraz?

Ja bardzo rzadko noszę biżuterię. Zwłaszcza teraz. Przerzuciłam się na bardziej sportowy styl. Kiedyś nosiłam: kolczyki ZAWSZE, pierścionki, bransoletki i łańcuszki często.

41

Odp: Święta, życzenia, kartki - jak to jest teraz?

Ja ZAWSZE noszę pierścionki i coś na szyję, a bransoletki obowiązkowo na wieczór. Kolczyki odpadają bo nie przekłuwałam sobie uszu, aż taką masochistką nie jestem wink

42

Odp: Święta, życzenia, kartki - jak to jest teraz?

Aha, masz tylko jednego w pępku, jednego w języku i jednego na nosie.
Ja przestałam nosić pierścionki na początku tego roku, po tym jak jeden z nich mi zginął. Ale nie powiem, od czasu do czasu nadal będę nosić biżuterię. Teraz najczęściej zakładam łańcuszek z wisiorkiem w kształcie delfinka lub serduszka.

43

Odp: Święta, życzenia, kartki - jak to jest teraz?

Zaskoczę Cię: nie mam w wymienionyhch miejscach, ale za to mam na powiece, między kciukiem i palcem wskazującym oraz tam gdzie ja wiem a Ty się musisz domyślić wink

44

Odp: Święta, życzenia, kartki - jak to jest teraz?

Między kciukiem a wskazującym? Toż to perwersja!

45

Odp: Święta, życzenia, kartki - jak to jest teraz?

A jak! Chyba jednak za mało mnie znasz... wink

46

Odp: Święta, życzenia, kartki - jak to jest teraz?

ja w tej chwili mam tylko dwie w uszach, ale w szkole średniej w jednym uchu miałam chyba 5 dziurek smile

47

Odp: Święta, życzenia, kartki - jak to jest teraz?

ja mam tylko jedną w jednym uchu i dwie w drugim. big_smile

48

Odp: Święta, życzenia, kartki - jak to jest teraz?

ja uwielbiam zestawy SPA do kąpieli takie w koszyczku wiklinowym to coś dla mnie, musi być myjka, żel i balsam no i jakaś świeczka

49

Odp: Święta, życzenia, kartki - jak to jest teraz?

Najlepiej aromatyczna... Wtedy dopiero jest przyjemna kąpiel...

50

Odp: Święta, życzenia, kartki - jak to jest teraz?

Pastuszek - popieram w 100% W moim przypadku zawsze trafione są kosmetyki do mycia ciała i zestawy kąpielowe.