1

Temat: Drobiazgi na Święta - niekoniecznie dla najbliższych :)

Chciałam podpytać jaki drobiazg kupić komuś, żeby pokazać, że się go lubi ale żeby nie był jednoznaczny i zbyt wiążący a przy tym nie wprawił w zakłopotanie. Pomóżcie.

2

Odp: Drobiazgi na Święta - niekoniecznie dla najbliższych :)

chodzi o faceta ???

3

Odp: Drobiazgi na Święta - niekoniecznie dla najbliższych :)

czekoladę smile

4

Odp: Drobiazgi na Święta - niekoniecznie dla najbliższych :)

Tak chodzi o faceta:) Hmmm czekolada?? w sumie jest łasuchem...ale myślałam  o czymś więcej niż słodycze...

5

Odp: Drobiazgi na Święta - niekoniecznie dla najbliższych :)

Może jakiś fajny gadżet do auta...

6

Odp: Drobiazgi na Święta - niekoniecznie dla najbliższych :)

jakaś fajowa czekolada i ksiażka, np. przewodnik rowerowy (jeśli jeździ na rowerze) albo po górach jak lubi góry... taki przewodnik turystyczny "pod niego" to zawsze się sprawdza!!!

7

Odp: Drobiazgi na Święta - niekoniecznie dla najbliższych :)

a może pióro lub dobry długopis...

8

Odp: Drobiazgi na Święta - niekoniecznie dla najbliższych :)

Ja bym kupiła płytę cd albo książkę. Wogóle nie jest wiążące, tak jak np. portfel czy breloczek, ktore nosi się ciągle przy sobie, a świadczy o sympatii i znajomości upodobań drugiej osoby.

9

Odp: Drobiazgi na Święta - niekoniecznie dla najbliższych :)

też myślałam o piórze:) ale książka to też dobry pomysł:)może jeszcze jakieś pomysły?

10

Odp: Drobiazgi na Święta - niekoniecznie dla najbliższych :)

Może coś co przyda się nieporadnemu mężczyźnie w kuchni, coś drobnego - ciekawy zestaw do przypraw, ładny korkociąg do wina, chyba że radzi sobie w kuchni świetnie i lubi gotować, wtedy tym bardziej coś do kuchni, albo coś dziwacznego, np ubranka na wino.
[url]http://www.etnikana.pl/index.php/category/dekoracja-wnetrz/ubranko-na-wino-dekoracja-wnetrz/[/url]

11

Odp: Drobiazgi na Święta - niekoniecznie dla najbliższych :)

pióro to nie jest drobiazg  big_smile
to bardzo drogi i ekskluzywny prezent, zdecydujmy się najpierw czego i do jakiej kwoty szukamy wink

12

Odp: Drobiazgi na Święta - niekoniecznie dla najbliższych :)

a może USB PENDRIVE, to każdemu na pewno się przyda, jest teraz taki wybór, breloczki, w skórze itp...

13

Odp: Drobiazgi na Święta - niekoniecznie dla najbliższych :)

No tak wszystko fajnie ale jak napisała Guru urodaizdrowie.pl zarówno pióro jak i pen drive przekraczaja kwotę 50 zł a to ma być taki syboliczny drobiazg - na droższe prezenty sama miałam kilka pomysłów. Zastanawiam się nad jakimś breloczkiem, albo taki gadżetem stojącym do karteczek

14

Odp: Drobiazgi na Święta - niekoniecznie dla najbliższych :)

Ale czy to jest ktoś, kogo darzysz czymś więcej niz sympatią?

15

Odp: Drobiazgi na Święta - niekoniecznie dla najbliższych :)

Może tak -  ziomek luzak czy nieco poważniejszy elegant?

16

Odp: Drobiazgi na Święta - niekoniecznie dla najbliższych :)

Chyba już Dorcik zrobiła zakupy i nie chce nawet napisać co kupiła temu znajomemu... sad

17

Odp: Drobiazgi na Święta - niekoniecznie dla najbliższych :)

Nic jeszczenie kupiłam i się waham .... czuję sympatię.

18

Odp: Drobiazgi na Święta - niekoniecznie dla najbliższych :)

Nic nie napisałaś o jego upodobaniach, może byłoby nam łatwiej razem się zastanowić.

19

Odp: Drobiazgi na Święta - niekoniecznie dla najbliższych :)

[quote=dorcik999]Nic jeszczenie kupiłam i się waham .... czuję sympatię.[/quote]
Ja też czuję do paru osób sympatię ale jakoś nie jest to dla mnie powód do kupowania prezentów... To zobowiązuje i moż zostać niewłaściwie zinterpretowane...

20

Odp: Drobiazgi na Święta - niekoniecznie dla najbliższych :)

Trudno nie przyznać koleżance racji.  Chyba że Dorcik już kiedyś dostala od niego prezent i sama czuje się zobowiązana odwzajemnić.

21

Odp: Drobiazgi na Święta - niekoniecznie dla najbliższych :)

Kurczę, dziewczyny, co to za maniery, kupować prezent koledze? Oczywiste jest że zaraz pomyśli że się na niego leci... Faceci tak mają więc nie bądźmy zbyt miłe bo pomyślą Bóg wie co...

22

Odp: Drobiazgi na Święta - niekoniecznie dla najbliższych :)

Ksymena - ale może o to chodzi? może to ma być jako ten pierwszy krok?

23

Odp: Drobiazgi na Święta - niekoniecznie dla najbliższych :)

Za mało mamy infromacji, he he...

24

Odp: Drobiazgi na Święta - niekoniecznie dla najbliższych :)

[quote=justyna]Ksymena - ale może o to chodzi? może to ma być jako ten pierwszy krok?[/quote]
Ze co??? To facet ma się starać, a nie dziewczyna narzucać... Niesmaczne po prostu. Ty też swojego męża poderwałaś na prezenty?

25

Odp: Drobiazgi na Święta - niekoniecznie dla najbliższych :)

ale może on już jej coś wcześniej dał albo mają umowę, że też coś jej da na gwiazdkę ... ech za mało wiemy, żeby tu dyskutować ... u nas było tak, że pierwsze były jego urodz. chwilę potem moje, a potem mikołajki (których on nie obchodził, więc tylko ode mnie dostał upominek, a ja od niego nic) no i nasza pierwsza wspólna gwiazdka, na którą dostałam porządny elegancki portfel który noszę do dziś ;-)