1

Temat: Co byś teraz zjadła?

Nowa zabawa: piszcie co byście teraz zjadły dobrego ok?

Ja zaczynam:  ja zjadłabym teraz naleśniki ze szpinakiem i serem feta polane sosem grzybowym z prawdziwków lub kurek (ale bez sosu tez może być)

2

Odp: Co byś teraz zjadła?

Mam ogromną ochotę zjeść jakieś ciasto orzechowe, pleśniaka, lub np. tort Tiramisu

3

Odp: Co byś teraz zjadła?

Zjadłabym teraz dosłownie konia z kopytami! Chociaż kurczaka pieczonego, ziemniaczki i kapustkę zasmażaną...

4

Odp: Co byś teraz zjadła?

Zawsze mam ochotę na spaghetti big_smile

5

Odp: Co byś teraz zjadła?

ja cokolwiek ciepłego....

6

Odp: Co byś teraz zjadła?

Ja teraz też głównie sobie coś podgrzewam - taka pora roku nam nastała, że człowiek szybko marznie i spacery już nie są takie przyjemne sad

7

Odp: Co byś teraz zjadła?

A ja mam ochotę na coś słodkiego smile

8

Odp: Co byś teraz zjadła?

Ja miałam rano i chyba trochę przesadziłam bo mnie mdli lekko do tej pory sad
Jak było na szkoleniu?

9

Odp: Co byś teraz zjadła?

ciasto metrowca albo karmelowca smile pycha

10

Odp: Co byś teraz zjadła?

cokolwiek byle duże i słodkie smile

11

Odp: Co byś teraz zjadła?

haha Krecik, czyżby głód słodyczowy Cię dopadł?
ja zjadłam ptasie mleczko i chwilowo mam dosyć słodkiego... za to pyszną zupę dyniową gotuję...

12

Odp: Co byś teraz zjadła?

Ja jestem ciągle na głodzie słodyczowym big_smile chyba będę musiała iść na terapię big_smile

13

Odp: Co byś teraz zjadła?

Dla mnie ze słodyczy najlepszy jest chabowy, śledzie w śmietanie i bigos. A tak serio teraz zjadałbym jakąś dobrze przyrządzoną rybę, może dorsza w pomidorach, ziemniaczki zapiekane i surówkę zakiszoną

14

Odp: Co byś teraz zjadła?

A ja zjadłabym teraz porządne sniadanie bo na razie jadłam ciastka i piłam kawę, może sobie kupię hot doga, ale szczerze to mam ochotę na jajecznicę na boczku i bułkę z żółtym serem, ale to marzenia - mogę liczyć tylko na hot doga ze stacji...

15

Odp: Co byś teraz zjadła?

No to kopiesz sobie grób za pomocą łyżki i widelca wink Czytałam, że kto je mniej węglowodanów, będzie żył dłużej (chyba że zejdzie z innych przyczyn wink

16

Odp: Co byś teraz zjadła?

Wolę żyć krócej, ale za to lepiej i smaczniej smile

17

Odp: Co byś teraz zjadła?

[quote=Krecik]Ja jestem ciągle na głodzie słodyczowym big_smile chyba będę musiała iść na terapię big_smile[/quote]

Ja też;) Po prostu uwielbiam creme brulee, mogłabym jeść cały czas! jest pracochlonny ale kupuje sobie gotowy w supermarkecie i tylko sama zapiekam cukier palnikiem. zawsze jem jak mam ochotę na cos slodkiego smile

18

Odp: Co byś teraz zjadła?

teraz to zjadłabym COKOLWIEK big_smile

19

Odp: Co byś teraz zjadła?

Ja też... A będę mogła dopiero za godzinkę sad

20

Odp: Co byś teraz zjadła?

A ja mogę teraz, bo jeszcze nie jadłam big_smile, nie miałam czasu.

21

Odp: Co byś teraz zjadła?

Jak zwykle mam ochotę na coś słodkiego.... wiem na pączka smile

22

Odp: Co byś teraz zjadła?

Jadłam dzisiaj! Mhmm... z różanym nadzieniem tongue

23

Odp: Co byś teraz zjadła?

a ja odkryłam ostatnio wspaniałą kawę z miodem: do filiżanki wsypuję kawę rozpuszczalną, dodaję łyżeczkę cukru, w pojemniku zamkniętym np. małym, wąskim słoiczku spieniam mleko, kawę zalewam do połowy wodą, uzupełniam mlekiem, dodaję łyżeczkę miodu płynnego i robię esy-floresy: miód w gębie!

24

Odp: Co byś teraz zjadła?

Ja kawę to czarną, parzoną, bez dodatków pijam. Czasem, ale wyjątkowo rzadko i tylko popołudniami zdarza mi się wypić napój kawowy - kawa z bitą śmietaną , cappuccino i inne wynalazki. Teraz właśnie wcinam ciasteczka i piję niemałą czarną.

25

Odp: Co byś teraz zjadła?

a ja nie słodzę kawy (ani herbaty) piję dość mocną z ekspresu i do tego spienione mleko, zamiast cukru do kawy wolę ciastko big_smile