26

Odp: Gry, zabawy, skecze w domu, na imprezie

Zamierzam kupić grę Fasolki, która jest uznana na całym świecie i bardzo popularna. Koszt około 37 zł plus koszt wysyłki, a może ktoś juz grał w tę grę?

27

Odp: Gry, zabawy, skecze w domu, na imprezie

grałam - ta gra jest REWELACYJNA!!!!!!!!!!!!!!! smile

28

Odp: Gry, zabawy, skecze w domu, na imprezie

fajnie to kupuję! Lubię ze znajomymi usiąść i pograć w fajną grę lub w gronie rodziny

29

Odp: Gry, zabawy, skecze w domu, na imprezie

[quote=Kolorowapani]Zamierzam kupić grę Fasolki, która jest uznana na całym świecie i bardzo popularna. Koszt około 37 zł plus koszt wysyłki, a może ktoś juz grał w tę grę?[/quote]
Czy ma to coś wspólnego z dziecięcym zespołem Fasolki? wink Ja chyba już dawno wyrosłam z takich gier...

30

Odp: Gry, zabawy, skecze w domu, na imprezie

Oj Ksymena, ale żeś teraz "dowaliła", co ma piernik do wiatraka, obudź się kobieto, mówimy o grach, sprawdź sobie na necie!!!!

31

Odp: Gry, zabawy, skecze w domu, na imprezie

Przecież żartowałam! Myślisz ze nie wiem, że to jest gra?

32

Odp: Gry, zabawy, skecze w domu, na imprezie

Podaj definicję i przykłady, to Ci uwierzę, że wiesz.

33

Odp: Gry, zabawy, skecze w domu, na imprezie

ja wiem wszystko i niczego nie muszę udowadniać wink

34

Odp: Gry, zabawy, skecze w domu, na imprezie

Och nie! To wiesz pewnie ... dobrze wiesz co wiesz...  i wiesz co to oznacza.

35

Odp: Gry, zabawy, skecze w domu, na imprezie

Pomocy!!!! Mam pytanie, zostałam zaproszona do kumpeli na wieczór w stylu hiszpańskim (ostatnio jakaś taka moda zapanowała na tego typu wieczory) i prosiła mnie o przygotowanie dania kuchni hiszpańskiej, ale nic mi nie przychodzi do głowy!

36

Odp: Gry, zabawy, skecze w domu, na imprezie

Ja na Twoim miejscu albo dowiedziałabym się, czy ktoś już zapowiedział jakieś dania, żeby się nie powtarzały i wogóle najchętniej zajęłabym się przystawkami, bo to się sprawdza na każdej imprezie. Ludzie wybrzydzają czasem na inne dania - ten nie je zup, tamten ciast, na sałatki jest więcej chętnych niż na jakieś inne dania, ale po przystawki każdy sięga.
Przez Google znajdziesz mnóstwo hiszpańskich przystawek. Niektóre są z owocami morza, ale na owoce morza wielu jest uczulonych i z oliwkami, a nie każdy lubi, ale na pewno są jeszcze z jakimiś bardziej ogólnoprzystępnymi składnikami.

[b]Hiszpańskie tapas[/b]

[url]http://www.gotujmy.pl/hiszpanskie-tapas-,przepisy,29081.html[/url]

[b]Mini krokiety - croquetas[/b]

[url]http://kuchnia-europejska.wieszjak.pl/kuchnia-hiszpanska/260924,Tapas---hiszpanskie-przystawki-na-kazda-okazje.html[/url]

37

Odp: Gry, zabawy, skecze w domu, na imprezie

słyszeliście o nowej grze planszowej towarzyskiej pt. KOLEJKA? Gra przenosi nas do lat 80 w czasy PRL, może być niezła zabawa, a oto opis sprzedającego

Gra planszowa „Kolejka” opowiada o realiach życia codziennego w latach schyłkowego PRL. Zadanie graczy (od 2 do 5) wydaje się proste. Muszą wysłać swoją, złożona z pięciu pionków, rodzinę do sklepów na planszy i kupić wszystkie towary z wylosowanej listy zakupów. Problem polega jednak na tym, że półki w pięciu osiedlowych sklepach są puste…


Gracze ustawiają swoje pionki w kolejkach, nie wiedząc z początku do którego sklepu zostanie dostarczony towar. Napięcie rośnie, gdy odsłania się karty dostawy towaru i okazuje się, że kart towaru starczy tylko dla kilku szczęśliwców, stojących najbliżej drzwi do sklepu. Kolejka zaczyna napierać na drzwi, bo każdy chce być pierwszy. Do przepychania się w kolejce gracze używają zagrywanych z ręki kart kolejki, takich jak: „Matka z dzieckiem na ręku”, „Pan tu nie stał” czy „Towar spod lady”. Muszą jednak uważać na „Remanent”, „Pomyłkę w dostawie” oraz na stojące w każdej kolejce czarne pionki – spekulantów. Z zakupami wrócą do mieszkania tylko ci, którzy najsprawniej wykorzystali trzymane w ręku karty kolejki.

38

Odp: Gry, zabawy, skecze w domu, na imprezie

Słyszałam o tej grze. Chętnie bym zagrała. Nawet bardzo chętnie. I mam jeszcze ochotę na Zombiaki.

39

Odp: Gry, zabawy, skecze w domu, na imprezie

Oj, tych gier jest bez liku. Super. Warto skorzystać z rad.

40

Odp: Gry, zabawy, skecze w domu, na imprezie

Mi się podoba Dixit. Polega na skojarzeniach. Wybiera się obrazek... a zreszta nie będę opisywać. Jak ktoś jest zainteresowany odsyłam do recenzji: [url]http://www.planszowki.gildia.pl/gry/dixit/recenzja[/url]
W każdym bądź razie ja jestem bardzo zadowolona z gry. Grałam tylko we dwoje, więc trzeba było zmodyfikować zasady, ale i tak było fajnie.

41

Odp: Gry, zabawy, skecze w domu, na imprezie

Skorzystam z podanego linku.

42

Odp: Gry, zabawy, skecze w domu, na imprezie

Wiem, że wyszła druga częśc tej gry. Ja mam w domu jedynkę. Szczerze polecam. Doskonałe wykonanie jeśli chodzi o jakość, a osoby z fantazją mogą niejedną wersję stworzyć sobie same na podstawie tej gry.

43

Odp: Gry, zabawy, skecze w domu, na imprezie

Również mogę polecić Dixit, jest już chyba cztery lub pięć części. Osobiście gram w Dixit 2 i mogę polecić na rodzinne zjazdy, gdyż w grupie naprawdę bardzo fajnie się w to gra. Kupowałam na Bennetgry, gdyż było taniej niż w naziemnym sklepie. Szukam teraz znów czegoś nowego żeby dla odmiany w co innego zagrać smile

44

Odp: Gry, zabawy, skecze w domu, na imprezie

A ja odkurzę stare warcaby, od lat w nie nie grałam...

45

Odp: Gry, zabawy, skecze w domu, na imprezie

Też uwielbiam wszelkie gry towarzyskie big_smile!
Ostatnio dostałam na urodziny super prezent grę Szok Reakcja [url]http://www.youtube.com/watch?v=FWaxQhS-pmc[/url]
Teraz non stop gramy ze znajomymi:D Polecam wszystkim big_smile

46

Odp: Gry, zabawy, skecze w domu, na imprezie

To musi być nudne, tak ciągle grać w jedną grę... ja bym wolała pozwiedzać trochę nowych miejsc zamiast siedzieć w domu w taką pogodę smile

47

Odp: Gry, zabawy, skecze w domu, na imprezie

Kurcze ja nie wiem kiedy wy na to wszystko znajdujecie czas, ja po prostu nie mam kiedy przygotować jedzenia i poważnie rozważam wynajęcie cateringu np. z [url]http://www.hotelfajkier.pl/catering[/url] , chodzi o tradycyjne potrawy nic szalonego. Pytanie tylko czy ukryć ten fakt przed goścmi i udawać, że sama to zrobiłam, czy nie ma się czego wstydzić i lepiej przyznać się otwarcie do pójścia na łatwiznę? wink

48

Odp: Gry, zabawy, skecze w domu, na imprezie

Jest taka gra dla większej ilości osób. Liczba graczy to 7-22, więc całkiem sporo. Jeśli chodzi o ograniczenia wiekowe, to od 8 lat.
[url]http://www.granna.pl/katalog-gier/33-W-to-mi-graj/107-MAFIA.html[/url]

49

Odp: Gry, zabawy, skecze w domu, na imprezie

Postaw także na jakieś atrakcje w stylu przebieranki. Przydadzą się peruki, [url=http://www.superparty4you.pl/31-okulary-imprezowe]okulary imprezowe[/url], makijaże imprezowe itp. Takie przebieranki sprawdzą się na każdej imprezie.

50

Odp: Gry, zabawy, skecze w domu, na imprezie

Znajomi zrobili Sylwestra w stylu lat 70. Uczestników obowiązywał stosowny strój, zadbano o odpowiednie menu, muzykę i wystrój. Przypomniało mi się to po przeczytaniu komentarza Olgi i myślę, że przygotowanie takiej imprezy mogłoby być częścią zabawy i to częścią przynoszącą dużo radości, bo wspólne robienie czegoś daje frajdę.