51

Odp: Horoskopy

A Ty też masz jakieś? Jestem w II LO. Właśnie wczoraj po raz pierwszy od początku roku pojawiłam się w szkole w poniedzialek. Robiłam sobie do tej pory dłuższe weekendy. Poza tym trochę wagarowalam, przez tydzień byłam chora.  Od zawsze mam problemy z frekwencją, stąd nieukończona edukacja. W tej chwili w ciągu pierwszego miesiąca szkoły opuściłam tyle zajęć, że brakuje mi 2 godzin do przekroczenia limitu.

52

Odp: Horoskopy

Nie, ja już jestem wyedukowana wink Myślałam, że dorośli tylko do zaocznych (weekendowych) szkół średnich chodzą. Normalnie z nastolatkami chodzisz???

53

Odp: Horoskopy

He he, od 17 (jeśli rocznikowo mają 18) w górę. W mojej klasie najstarsze są dwie równolatki -38 lat, ale na zaocznym są starsze osoby.

54

Odp: Horoskopy

Czyli to jest dzienne liceum dla dorosłych, dobrze rozumiem?

55

Odp: Horoskopy

Wieczorowe. Lekcje są od godz. 15.30

56

Odp: Horoskopy

No to nic dziwnego, że nie chce Ci się chodzić... No chyba że nie pracujesz, to nie masz usprawiedliwienia smile

57

Odp: Horoskopy

Nie pracuję, ale na lekcje rano zawsze bym się spóźniała. Nacuczyciel w poprzedniej szkole podsumował mnie tak:"Jeszcze trochę, zrobi się cieplej i Iwona zacznie się spóźniać nawet na ostatnią lekcję."

58

Odp: Horoskopy

Myślałam, że to właśnie zimą nie chce Ci się wstawać, ale widocznie im cieplej, tym bardziej okrężną drogę do szkoły wybierasz smile

59

Odp: Horoskopy

Każdy powód jest dobry, żeby nie iść tam gdzie każą.

60

Odp: Horoskopy

Pomyśl, to tylko szkoła, ale jak trzeba będzie w końcu do pracy się udać? Kto Cię będzie budził?

61

Odp: Horoskopy

my mamy taki wieeeeelki budzik - dostaliśmy od znajomych big_smile

62

Odp: Horoskopy

Jeśli ma funkcję okładania po głowie śpiocha to może być całkiem skuteczny wink

63

Odp: Horoskopy

Poranna kłótnia małżeńska rozpoczynająca się od słów:
- Idź go wyłącz, dzisiaj twoja kolej.
- Nieprawda! Wczoraj go wyłączałem!
- Bo wczoraj rano szedłeś do toalety i miałeś po drodze.
- Ale wyłączyłem go za ciebie, tak czy nie?
- Nie musiałeś, nie prosiłam cię o to.
- Widzę więc, że ciebie trzeba prosić żebyś wyłączyła, bo sama od siebie tego nie zrobisz, nawet jeśli ja wczoraj zrobiłem za ciebie!!!
- Ale z ciebie egoista! Prawdziwa miłość jest bezwarunkowa, więc nie wypominaj mi, że zrobiłeś coś za mnie i nie zmuszaj mnie żebym się odwdzięczała za twoje wielkie poświęcenie!
- Czyli co, teraz zarzucasz mi, że cię nie kocham tak? ...

64

Odp: Horoskopy

nie, ten nasz budzik nie ma takiej funkcji, ale widziałam kiedyś takie w sklepie big_smile

65

Odp: Horoskopy

[quote=Ksymena]Jeśli ma funkcję okładania po głowie śpiocha to może być całkiem skuteczny wink[/quote]
mnie by się taki przydał czasem wink

66

Odp: Horoskopy

Miałyście tak w podstawówce, że trzeba was było drzeć z łóżka?

67

Odp: Horoskopy

A co to znaczy: drzeć? Ściągać siłą, tak?

68

Odp: Horoskopy

Tak big_smile Zdzierać z łóżka dokładnie.

69

Odp: Horoskopy

Jakoś zawsze sama wstawałam, ale przyznam ze bywało ciężko i nieraz się spóźniłam

70

Odp: Horoskopy

Ja kiedyś w pośpiechu i zamroczeniu założyłam buty nie mając spodni. Innym razem, żeby choć chwilę snu zyskać w kurtce i plecaku położyłam się z powrotem do łóżka, bo miałam jeszcze kilkanaście minut.

71

Odp: Horoskopy

To może powinnaś zabierać łóżko do szkoły? smile smile

72

Odp: Horoskopy

Heh, albo budzik. Będzie łatwiej.

73

Odp: Horoskopy

Aż tak jest tam nudno, że zasypiasz?

74

Odp: Horoskopy

Aż tak jest tam nudno, że zasypiasz?

75

Odp: Horoskopy

Tylko w weekendy śpię z facetem. Na tygodniu u siebie, sama w łóżku.