51

Odp: Płaszcze czy kurtki?

ja jak mam golf to nie ważne z jakiego materiału to mnie gryzie ;D i mama zawsze cała szyje podrapaną

52

Odp: Płaszcze czy kurtki?

Mam zawsze i płaszcz i kurtk- w zależnośco od okazji,czy nastroju zakładam jedno lub drugie

53

Odp: Płaszcze czy kurtki?

ja mam rożne rzeczy ale ogólnie uwielbiam wygodę czyli kurtka na każdy dzień ale od świeta może być płaszcz

54

Odp: Płaszcze czy kurtki?

dla mnie kurtka niewygodna - za krótka i mało swobodnie bym się czuła

55

Odp: Płaszcze czy kurtki?

ja lubię i kurtki i płaszczyki, a nawet kożuszki i futerka,  wszystko zależy gdzie idę i wjakim celu smile

56

Odp: Płaszcze czy kurtki?

ja mam i kurtkę i płaszczyk . na co dzień zakładam kurteczkę, na zakupach czy po Dziecko do szkoły wygodniej mi w czymś krótszym i wygodnym smile ale jak wychodzę gdzieś z mężem to ubieram się w płaszczyk. Mam taki dość prosty, szary lekko odcinany pod biustem ..pasuje do wszystkiego tongue

57

Odp: Płaszcze czy kurtki?

właśnie na co dzień lżej w kurtce tym bardziej przy dzieciach

58

Odp: Płaszcze czy kurtki?

wypatrzyłam takie coś:
[img]//i27.photobucket.com/albums/c183/alveoprincess/BABYPHAT/Untitled-7.jpg?t=1253143031[/img]
[img]//i27.photobucket.com/albums/c183/alveoprincess/BABYPHAT/babbby666.jpg?t=1253143054[/img]


i to mi sie podoba smile


natomiast to:
[img]//photos04.allegroimg.pl/photos/400x300/820/22/95/820229566[/img]

brzydkie...

59

Odp: Płaszcze czy kurtki?

o tak, ładna ta krata, ale to chyba cienkie jest big_smile

60

Odp: Płaszcze czy kurtki?

Nie dla mnie niestety,  ani wzór ani fason i kolorystyka też nie sad

61

Odp: Płaszcze czy kurtki?

Niby płaszcz jesienny ;D

62

Odp: Płaszcze czy kurtki?

Ta krata faktycznie fajna....ale jak dla mnie to musiałoby byc coś cieplejszego

63

Odp: Płaszcze czy kurtki?

[quote=malenka84]wypatrzyłam takie coś:
[img]//i27.photobucket.com/albums/c183/alveoprincess/BABYPHAT/Untitled-7.jpg?t=1253143031[/img]
[img]//i27.photobucket.com/albums/c183/alveoprincess/BABYPHAT/babbby666.jpg?t=1253143054[/img]


i to mi sie podoba smile


[/quote]

świetne smile

64

Odp: Płaszcze czy kurtki?

Ja zdecydowanie wolę kurtki od płaszczy, są wygodniejsze.
Mam 1 krótki płaszcz do ud.

65

Odp: Płaszcze czy kurtki?

osobiście wolę kurtki, wydają mi się bardziej praktyczne, chociaż płaszcze bywają bardziej eleganckie...no ale ładnych kurtek też na rynku nie brakuje, także wolę jednak je, zamiast płaszczy

66

Odp: Płaszcze czy kurtki?

Nie ma jak króciutka, zalotna kurteczka która odsłania bioderka... Nie ma faceta, który by się nie obejrzał!

67

Odp: Płaszcze czy kurtki?

ale nie na mróz... zimą muszę mieć zakryte nerki...

68

Odp: Płaszcze czy kurtki?

Ja wolę być wożona przez jakiegoś przystojniaka wiec mróz mnie nie dotyczy wink

69

Odp: Płaszcze czy kurtki?

Ojoj! To nie znasz problemu przemoczonych butków. Fajniutko. big_smile
Ja na zimę lubię płaszcze. Z dwóch powodów: 1) nerki jak pisze Justyna  i 2) pupa. Do tego oczywiście fajne kozaczki, bo do kozaków można założyć spodnie do kolan albo wsunąć je do butów i brnąć przez śniegi.

70

Odp: Płaszcze czy kurtki?

ja się sama wożę, ale mimo wszystko muszę mieć za pupę kurtkę... [b]Barbie[/b], miałaś kiedyś zapalenie pęcherza??

71

Odp: Płaszcze czy kurtki?

Nie i mam nadzieję ze jesteś złą wróżką wink
Ty na pewno też nie miałaś, zwłaszcza że się kompletnie ubierasz...

72

Odp: Płaszcze czy kurtki?

mam nadzieję, że nic nie wykrakam!!!
a ja właśnie miałam kiedyś dlatego teraz dmucham na zimne, bo takie zapalenie to naprawdę nic przyjemnego....

73

Odp: Płaszcze czy kurtki?

No widzisz, mimo ze ciepło się ubierasz - a ja się hartuję, to nic mi nie będzie smile

74

Odp: Płaszcze czy kurtki?

może w tym tkwi sukces?
ale ja od dziecka byłam zmarzluchem smile

75

Odp: Płaszcze czy kurtki?

Ja słyszałam że częściej problemy z pęcherzem wywołuje zakażenie bakteryjne niż wystawianie się na zimno