51

Odp: Kwiaty

wdzięczny ten kwiatek, nawet bardzo smile

52

Odp: Kwiaty

oj, ten kaktusik piękny! ja mam kolekcję kaktusów, ale takiego nie mam, zresztą ostatnio mam fazę na storczyki, więc kaktusy poszły na razie w kąt wink

53

Odp: Kwiaty

Mam takie coś - rodzice zamieścili w jednej doniczce białe i różowe smile
Liczą że się zmiesza tongue

54

Odp: Kwiaty

mam paprotke,kaktusy

55

Odp: Kwiaty

ładny kaktusik z tymi kwiatkami

56

Odp: Kwiaty

ja zamierzam storczyk kupić na wiosnę, bo w mojej rodzinie go mają i sobie chwalą jego piekny wygląd.
W domu mam bluszcze.

57

Odp: Kwiaty

bo storczyki to bardzo arystokratyczne kwiaty, chociaż już zaczynają być oklepane smile mimo wszystko ja je uwielbiam

58

Odp: Kwiaty

[quote=malenka84][quote=asiula83]ja sobie chyba kaktusa bożonarodzeniowego - ślicznie kwitnie i nie wymaga aż takiej troskliwej opieki/url][/quote]


Mam takie coś - rodzice zamieścili w jednej doniczce białe i różowe smile
Liczą że się zmiesza tongue[/quote]
U mnie zdechł taki ostatnio! a ktoś napisał niewymagający!

59

Odp: Kwiaty

przesliczne kwiecie ))
ja mam w domku sporo kwietów typu bluszcze ,trawki i paprotki bo sa małowymagajace

60

Odp: Kwiaty

ja miałam mnóstwo kwiatów jak nie miałam dzieci, potem kwiatki oddałam a teraz mam chęć na storczyki, jednego już mam i bardzo mi się podoba.

61

Odp: Kwiaty

ja dostałam prymulki i nie wiem co jest bo mi ochlapły podlewam co 2 dni i stoja na biurku w słonecznym miejscu.....

62

Odp: Kwiaty

to je przestaw w mniej słoneczne i zobaczysz smile

63

Odp: Kwiaty

lubię kwiaty, może niedługo będzie ich więcej w moim domu

64

Odp: Kwiaty

też lubię, ale nie mam gdzie trzymać  tongue

65

Odp: Kwiaty

U mnie wszystkie fiołki kwitną na raz! piękny widok!

66

Odp: Kwiaty

Mój storczyk umiera, chyba ma za mało wilgoci bo u mnie w pokoju jest strasznie sucho

67

Odp: Kwiaty

Mój storczyk też dostaje żółtych liści....ale drugi rośnie jak szalony!

68

Odp: Kwiaty

Emilio, jak tam Twoje storczyki na chwilę obecną się sprawują ?

69

Odp: Kwiaty

Kupiłam nowego i jak na razie rośnie ładnie i kwitnie..

70

Odp: Kwiaty

To się cieszę Emilio z Twojego szczęścia.

71

Odp: Kwiaty

no ja właśnie kompletnie nie mam ręki do kwiatów i mimo, że moim zdaniem idealnie wyglądają one w domu to niestety nigdy za długo one u mnie nie się nie utrzymują, jestem tak 'zdolna', że raz nawet kaktus padł kiedy musiałam się nim zająć wink

72

Odp: Kwiaty

Pewnie zgniły mu korzenie bo za bardzo podlewałaś... A ja tam pielęgnuję je "na wyczucie" i jak do tej pory idzie mi nieźle, palmy, yuki, paprotki i tzw. "trawki" (nie mylić z marihuaną!) wyglądają super!

73

Odp: Kwiaty

ja mieszkam na poddaszu i mam za ciemno, i nie mam parapetów sad
przed urodzeniem syna miałam wielką kolekcję kaktusów, jak mały zaczął chodzić kaktusy oddałam, bo nigdzie się nie mieściły a ryzyko było za duże.
Teraz nie mam wcale sad

74

Odp: Kwiaty

A nie lepiej je było wyżej przestawić? Wtedy na pewno by nie zjadł wink

75

Odp: Kwiaty

Mojego storczyka zjadł kot sad