26

Odp: Przyprawy - jakie stosujecie najczęściej?

Patrze na zdjecia tych potraf - czuje juz ich zapch i głodna jestem starsznie! smile

27

Odp: Przyprawy - jakie stosujecie najczęściej?

Łeeee, jakoś mi weekend zleciał i tylko dwie sałatki zrobiłam... eh

28

Odp: Przyprawy - jakie stosujecie najczęściej?

Szkoda, że już jest po konkursie.

29

Odp: Przyprawy - jakie stosujecie najczęściej?

Konkurs nadal trwa bo ja dodaje przepisy i są książki do wygrania, ale Eva wymiata.

30

Odp: Przyprawy - jakie stosujecie najczęściej?

Teraz są inne konkursy i biorę w nich udział, ale z marnym skutkiem.

31

Odp: Przyprawy - jakie stosujecie najczęściej?

Do wygrania kije NORDIC WALKING: zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie

[url]http://urodaizdrowie.pl/konkurs-kontroluj-rzs[/url]

32

Odp: Przyprawy - jakie stosujecie najczęściej?

Dzięki za informację smile oczywiście wzięłam udział w konkursie

33

Odp: Przyprawy - jakie stosujecie najczęściej?

A kijki zawsze się przydadzą, np. do "wychowywania" partnera wink

34

Odp: Przyprawy - jakie stosujecie najczęściej?

mnie by się przydało... od 14 r.ż. cierpię na rzs sad

35

Odp: Przyprawy - jakie stosujecie najczęściej?

Z tego co widzę wokół, to raczej starsi ludzie mają czas chodzić z kijkami... A widać i młodsi chorują...

36

Odp: Przyprawy - jakie stosujecie najczęściej?

no, starsi mają czas, a ja mam chorobę big_smile
ale jak się ruszam, to nie mam objawów - tyle że muszę się pilnować i być aktywna
najgorzej było na początku jak nie wiedziałam co mi jest i cierpiałam

37

Odp: Przyprawy - jakie stosujecie najczęściej?

A jakie były pierwsze objawy? Po jakim czasie lekarz wpadł na to, że to jest to?

38

Odp: Przyprawy - jakie stosujecie najczęściej?

Moja znajoma choruje - okropnie cierpi i jest już w takim stadium że kijki też nie bardzo pomagają sad

39

Odp: Przyprawy - jakie stosujecie najczęściej?

[b]Ksymena[/b], miałam okropne bóle stawów, w końcu poszłam z tym do lekarza - zrobili mi badania - wyniki ... były fatalne miałam bardzo wysoki poziom ASO - ponad 1500 j., norma do 200 j.
przez kilka miesięcy brałam zastrzyki, poziom opadł
teraz już jest lepiej, ale muszę dbać o siebie... zwłaszcza że doszły problemy z kolanem i kręgosłupem - podejrzewam że jako efekt tamtego ostrego zapalenia 15 lat temu sad
dodam, że mam 30 lat! reumatyzm dopada nawet nastolatki... tylko wtedy to się nazywa młodzieńcze reumatoidalne zapalenie stawów, ale w gruncie rzeczy to to samo

Ostatnio edytowany przez justyna (2010-10-27 15:28:56)

40

Odp: Przyprawy - jakie stosujecie najczęściej?

A powiedziano Ci jakie są tego przyczyny? W tak młodym wieku?

41

Odp: Przyprawy - jakie stosujecie najczęściej?

Uwaga: Oficjalna informacja o nagrodach zostanie umieszczona na stronie głównej organizatora konkursu, będą to między innymi laptopy oraz telefony komórkowe. Przypominamy, że aby zwiększyć swoje szanse w losowaniu należy głosować codziennie.

Głosuj tutaj:

[url]http://www.polskiinternet.org.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=155:ii-etap-gosowanie-na-najlepsz-stron-roku-2010-wybieran-przez-internautow&catid=40:ii-etap[/url]

42

Odp: Przyprawy - jakie stosujecie najczęściej?

[quote=Barbie1290]A powiedziano Ci jakie są tego przyczyny? W tak młodym wieku?[/quote]
niestety nie znam przyczyny....

43

Odp: Przyprawy - jakie stosujecie najczęściej?

Czy to może być z jakiegoś przeziębienia , przemarznięcia, czy po prostu miałaś pecha?

44

Odp: Przyprawy - jakie stosujecie najczęściej?

nie mam pojęcia sad

45

Odp: Przyprawy - jakie stosujecie najczęściej?

Wiesz co, teraz sobie przypominam - miałam w podstawówce koleżankę, ciągle narzekała że ją w nocy bardzo bolą kolana, zwłaszcza na zmianę pogody i czymś tam je smarowała, a lekarz jej powiedział że to bóle wzrostowe, bo badania nic nie wykazały - strasznie dziwne mi się to wydawało, że w młodym wieku coś może tak dolegać. Przez to miała też zwolnienie z wf-u jako jedyna w klasie!
Czy to też mogło być RZS? Bo nie bolały ją wszystkie stawy tylko kolana. 20-15 lat temu to się o tym nie mówiło tak jak dziś...

Ostatnio edytowany przez Barbie1290 (2010-10-29 11:42:14)

46

Odp: Przyprawy - jakie stosujecie najczęściej?

bardzo możliwe...szczególnie charakterystyczne są tu bóle "na złą pogodę",  ja też często opuszczałam wf, choć teraz wiem, że właśnie powinnam na niego chodzić bo ruch (nie każdy oczywiście) jest tu najlepszym lekarstwem...

47

Odp: Przyprawy - jakie stosujecie najczęściej?

Ale jak tu ćwiczyć z bolącymi nogami?

48

Odp: Przyprawy - jakie stosujecie najczęściej?

no właśnie... lekarz przepisuje Ci konkretne cwiczenia wzmacniające
łykasz tabletkę, zaciskasz zęby i ćwiczysz....

49

Odp: Przyprawy - jakie stosujecie najczęściej?

Ale jak to możliwe ze w CZMP w Łodzi jej tego nie wykryli? Badania miała 2 razy robione i nic...

50

Odp: Przyprawy - jakie stosujecie najczęściej?

Wracamy do tematu! Jakie jeszcze przyprawy polecacie?