26

Odp: Swetry

aaaaaaaa ale wtopa - pomyliłam kardigan ze szmizjerką [wstyd]

27

Odp: Swetry

a ja kocham się w kroju ala babydoll smile
Justa podaj link do swych ciuchów smile. Noże załóż temat i tambedizemy siewymienaic jakby co smile?

28

Odp: Swetry

OK :-)
good idea smile

29

Odp: Swetry

no problemo smile
Ja mam troche próbek do pozbycia się i troche ciszków też by się znalazło tongue

30

Odp: Swetry

Słuchajcie a czy modne są nadal różne kożuszki,futerka przy swetrach ,kurtkach?  bo widziałam dzisiaj fajny długi sweter ale przy kołnierzu miał futerko a mi osobiście to się nie podoba....

31

Odp: Swetry

nie wiem, ale jak jest ładny to bierz smile

ja mam czarną futrzaną kamizelkę - fajnie pasuje do białej koszuli i jest ciepła! smile

32

Odp: Swetry

Kamizelka też by mi się podobała ....Pójdę jeszcze jutro i zastanowię się...

33

Odp: Swetry

Nie mam pojęcia jakie swetry są modne, a jakie nie. Kupuję to co mi się podoba i w czym jest mi dobrze. Jakoś trendy w tym temacie nie są mi bliskie...

34

Odp: Swetry

[quote=pinkmause]Nie mam pojęcia jakie swetry są modne, a jakie nie. Kupuję to co mi się podoba i w czym jest mi dobrze. Jakoś trendy w tym temacie nie są mi bliskie...[/quote]

ja mam to samo ... za modą się nienadąży

35

Odp: Swetry

Uwielbiam swetry i nie mam ulubionego kroju - po prostu przymierzam i patrzę w którym mi dobrze. Najważniejsze żeby były przytulne i dawały ciepełko, mhm

36

Odp: Swetry

[quote=a.filipowska]Uwielbiam swetry i nie mam ulubionego kroju - po prostu przymierzam i patrzę w którym mi dobrze. Najważniejsze żeby były przytulne i dawały ciepełko, mhm[/quote]
zgadzam się smile
ja jestem zmarzluchem, więc kocham ciepłe swetry, bluzki, golfiki, polary, a do tego szaliki i czapki...

37

Odp: Swetry

i rękawiczki. Duże i ciepłe. Nie tam jakieś skórkowe.

38

Odp: Swetry

i do prostego swetra wielkie korale smile

39

Odp: Swetry

ja mam teraz z zielonej skórki, ale na zime mam czarne wełniane smile

40

Odp: Swetry

a ja lubię też takie żebym mogła pod sweter założyć jakąś bluzkę - fajnie ścięte albo rozpinane, albo z duuużym kołnierzem

41

Odp: Swetry

Ja mam wełniane grube rękawiczki pięciopalcowe.

42

Odp: Swetry

Ja czasami zakładam kolorowe bez palców. Mam utrudnioną sprawę przez pazurki. Ale takie bez palców, też lubię. Mam pomarańczowe.

43

Odp: Swetry

a ja zwykłe skórzane z palcami, chyba czas pomyśleć o czymś ciekawszym smile

44

Odp: Swetry

w skórzanych to tak ręcę marzną ... najlepsze jakieś wełniane

45

Odp: Swetry

Też myślę, że wełniane najlepsze, a przede wszystkim ciepłe smile

46

Odp: Swetry

ale wełniane przemakają jak się lepi kulki śniegowe... sad

47

Odp: Swetry

[quote=pinkmause]Nie mam pojęcia jakie swetry są modne, a jakie nie. Kupuję to co mi się podoba i w czym jest mi dobrze. Jakoś trendy w tym temacie nie są mi bliskie...[/quote]

o to to.. to zupełnie jak ja

48

Odp: Swetry

a ja wełnianych niecierpię .... bo mnie te wełniane swetry tak strasznie drapią, swędzą - jakbym wszawicę miała wink

49

Odp: Swetry

A ja lubię, bo mi w nich ciepło. Ubieram pod spód bluzeczkę i już.

50

Odp: Swetry

Też zawsze pod sweterek wkładam jakąś bluzeczkę smile