26

Odp: Czy facet powinnien używać kosmetyków?

hahaha ja mojemu czasem wtykam lekki piling do twarzy, ale żebyście widziały Jego minę jak go używa lol

27

Odp: Czy facet powinnien używać kosmetyków?

Dobrze ,że używa..Bo mój to by zaśmiał się pod nosem i nawet nie wziął do ręki...

28

Odp: Czy facet powinnien używać kosmetyków?

Peeling i moj - już to widze jak puka się po łbie tongue

29

Odp: Czy facet powinnien używać kosmetyków?

Widzę,że twój ma podobne podejście do mojego...

30

Odp: Czy facet powinnien używać kosmetyków?

Hmm a mój facet muszę wam powiedzieć, że wczoraj wieczorkiem przychodzi do mojego pokoju i pyta się do czego służy taki śmieszny żel z takimi dziwnymi grudkami. No ja mu na to, że jest to peeling do ciała. Otworzył powąchał i stwierdził, że wypróbuje big_smile. Po kapieli stwierdził, że to sama przyjemność smile

31

Odp: Czy facet powinnien używać kosmetyków?

Mój też czasem używa peelingu do twarzy smile

32

Odp: Czy facet powinnien używać kosmetyków?

a z drugiej strony ... chciałybyście żeby Wasz facet miał więcej kosmetyków od Was? ... ja jednak wolę go zmuszać, by raz na miesiąc umył twarz czymś innym niż żel pod prysznic niż pożyczać od niego kremy przeciwzmarszczkowe i serum pod oczy wink
bo przecież i tacy "prawdziwi mężczyźni" się zdarzają

33

Odp: Czy facet powinnien używać kosmetyków?

no aż tak to byłaby przesada - za małą mamy łazienkę

34

Odp: Czy facet powinnien używać kosmetyków?

Dla takiego "mężczyzny" to pewnie osobną trzeba.
A tak na marginesie, mój synek uwielbia się psikać deo. Podbierał tacie, aż dostał swój. Nie mogę mu wytłumaczyć, że psika się tylko troszę. Odpowiedział mi kiedyś: Mama, ale na tej reklamie, to Pan sobie cały brzuch zapsikał big_smile.

35

Odp: Czy facet powinnien używać kosmetyków?

lol
uśmiałam się - bystry chłopak smile
niestety, to pokazuje jaki wpływ mają reklamy na nasze życie (zwłaszcza dzieci)

pamiętam, że mój brat jako dziecko też lubił dezodoranty (i mikrofony, ale to już nie ten temat) wink

36

Odp: Czy facet powinnien używać kosmetyków?

moj brat w dizeciństwie - ok 4, 5, 6 lat to rano wstawał by golić sie z tata. a weź go teraz zmuś do golenia tongue

37

Odp: Czy facet powinnien używać kosmetyków?

he he he no to pinkmause .... szykuj się na niezły wydatek wink
Pewnie, ze powinien ... żel pod prysznic, szampon , krem powinien sobie umieć dobrać do swojej skóry ... żeby ładnie się prezentował przy nas ... KOBIETKACH

38

Odp: Czy facet powinnien używać kosmetyków?

[quote=pinkmause]Dla takiego "mężczyzny" to pewnie osobną trzeba.
A tak na marginesie, mój synek uwielbia się psikać deo. Podbierał tacie, aż dostał swój. Nie mogę mu wytłumaczyć, że psika się tylko troszę. Odpowiedział mi kiedyś: Mama, ale na tej reklamie, to Pan sobie cały brzuch zapsikał big_smile.[/quote]


A nie ma jakichś deo dla dzieci? Nie mam dzieci, nie wiem, może to jakaś nisza w biznesie, którą można by wykorzystać ? wink

39

Odp: Czy facet powinnien używać kosmetyków?

Są, ale te zapachy nie są dla mnie ciekawe. Wolę mieć małego mężczyznę. big_smile

40

Odp: Czy facet powinnien używać kosmetyków?

Kurcze, a już miałam pomysł na biznes!

41

Odp: Czy facet powinnien używać kosmetyków?

Zawsze można. Linia dla chłopców, a nie pinacolada, buble gum, czy inne paskudztwa. smile

42

Odp: Czy facet powinnien używać kosmetyków?

[quote=pinkmause]Zawsze można. Linia dla chłopców, a nie pinacolada, buble gum, czy inne paskudztwa. smile[/quote]
brrr to takie dziewczyńskie jak to mawiał mój brat mając fazę 'jestem mężczyzną a dziewczyny są głupie' smile

43

Odp: Czy facet powinnien używać kosmetyków?

no tak, ale z wiekiem takie nastawienie przechodzi. przeważnie wink

44

Odp: Czy facet powinnien używać kosmetyków?

Oby przechodziło, bo taki facet o takich poglądach do życia się nie nada.

45

Odp: Czy facet powinnien używać kosmetyków?

he he he  moze nada się  ... zależy od kobiety

46

Odp: Czy facet powinnien używać kosmetyków?

albo faceta ;P hihi, różnie bywa...

47

Odp: Czy facet powinnien używać kosmetyków?

[quote=a.filipowska]albo faceta ;P hihi, różnie bywa...[/quote]

troszkę nie ładnie się zachowałaś w stosunku do pinkmause ... ubliżyłaś jej synowi - nie wiem czy to dla Ciebie smieszne , dla mnie niesmaczne ... i to jeszcze z dziecka

48

Odp: Czy facet powinnien używać kosmetyków?

Ja nie musiałam swojego faceta przekonywać do używania kosmetyków. Bardzo dba o swój wygląd, wie co dla niego dobre smile

49

Odp: Czy facet powinnien używać kosmetyków?

[quote=asiula83][quote=a.filipowska]albo faceta ;P hihi, różnie bywa...[/quote]

troszkę nie ładnie się zachowałaś w stosunku do pinkmause ... ubliżyłaś jej synowi - nie wiem czy to dla Ciebie smieszne , dla mnie niesmaczne ... i to jeszcze z dziecka[/quote]


hm... Pinkmause chyba się nie obraziła, a chyba wszyscy zrozumieli to jako żart.... Jak nie to wybaczcie...

50

Odp: Czy facet powinnien używać kosmetyków?

cere mój ma wrażliwą używam krem SPF30