1

Temat: odchudzanie z dietetykiem

Chciałabym zacząć odchudzać się pod okiem dietetyka. Do kogo mam się zwrócić? Jestem z Zamościa.

2

Odp: odchudzanie z dietetykiem

Musisz po prostu poszukać w swoim mieście Zamościu specjalistów zajmujących się odchudzaniem, tj., dietetyków i zacząć działać pod jego okiem.

3

Odp: odchudzanie z dietetykiem

W internecie może znajdziesz? A jeszcze lepiej niech Ci lekarz rodzinny kogoś poleci.

4

Odp: odchudzanie z dietetykiem

[quote=niechcemisie]W internecie może znajdziesz? A jeszcze lepiej niech Ci lekarz rodzinny kogoś poleci.[/quote]
szczerze wątpię, żeby lekarz rodzinny tu pomógł
ja proponuję wpisać w wyszukiwarce "dietetyk zamość"

5

Odp: odchudzanie z dietetykiem

Oczywiście że pomoże. Każdy lekarz rodzinny wie, gdzie w jego mieście są dietetycy i jeśli jego pacjentka potrzebuje udać się do dietetyka to on musi udzielić jej informacji gdzie takiego znajdzie.

6

Odp: odchudzanie z dietetykiem

Możesz również wybrać się na wczasy do ośrodka wq którym jest dietetyk. Plusy są tego takie,że po pierwsze odpoczniesz a po drugie będziesz mieć pewność,że korzystasz z usług profesjonalisty. Niektóre ośrodki spa( np Primaveraspa w Jastrzebiej Górze) organizują wczasy odchudzające, gdzie pod okiem profesjonalistów można w bezpieczny sposób pozbyć się kilogramów, oczyścić organizm itp

7

Odp: odchudzanie z dietetykiem

Ale pewnie nieźle to kosztuje...

8

Odp: odchudzanie z dietetykiem

Co sądzicie o kawie Ice Slim Coffe? Czy jest skuteczna w odchudzaniu? Potrzebuję do wesela schudnąc około 5 kg, wesele jest na początku września, myslałam też o diecie kopenhaskiej!

9

Odp: odchudzanie z dietetykiem

Oj, w tak krótkim czasie 5 kg., za nie cały miesiąc, to chyba nie bardzo Ci się uda zrzucić dzięki tej kawie.
Połącz swoją dietę kawową z tą kopenhaską, a na pewno będzie lepszy efekt.
Dużo się ruszaj, jedz warzywa i owoce.
Do dzieła i powodzenia Ci życzę.

10

Odp: odchudzanie z dietetykiem

Mówię stanowcze NIE diecie kopenhaskiej! smile
Swoją opinię o niej już pisałam w dziale "Żywienie".
Dziewczyny, nie głodźcie się, odchudzać należy się racjonalnie! A najlepiej choćby raz przejść się do profesjonalisty i porozmawiać z nim o swoich wątpliwościach.

11

Odp: odchudzanie z dietetykiem

Właśnie, nie odchudzajmy się na własną rękę... Zwłaszcza jak się ma sporą nadwagę

12

Odp: odchudzanie z dietetykiem

odchudzanie się z profesjonalnym dietetykiem to bardzo dobry pomysł, robiąc dietę na własną rękę można więcej krzywdy sobie zrobić niż dobrego, ja znam jedynie bardzo dobrą klinikę diety Medlinea, gdzie oprócz indywidualnie dostosowanej diety, specjalista układa także trening, a jak jest taka potrzeba, to można również skorzystać z usług psychologa, czyli obsługa jest jak najbardziej kompleksowa

13

Odp: odchudzanie z dietetykiem

Najlepsza dieta to MŻ.

14

Odp: odchudzanie z dietetykiem

W naszej poradni także można zasięgnąć porad psychologa lub skorzystać z profesjonalnej psychoterapii.

15

Odp: odchudzanie z dietetykiem

Pewnie, to przydatna sprawa jak człowiek chce a nie może schudnąć, znam przypadek depresji kobiety z tego powodu

16

Odp: odchudzanie z dietetykiem

Jaka jest idealna waga przy wzroście 168 cm dla dziewczyny? Jak uważacie?

17

Odp: odchudzanie z dietetykiem

[quote=edziawrobel12]Jaka jest idealna waga przy wzroście 168 cm dla dziewczyny? Jak uważacie?[/quote]

Taka przy której dobrze się czujesz. Nigdy w życiu nie patrzyłam na wskaźniki, bo waga to nie tylko masa ciała, ale też siła. Dlatego nie jest to dla mnie dobry wskaźnik smile

18

Odp: odchudzanie z dietetykiem

Anorektyczka nie czuje się dobrze nawet przy 35 kg, a mama mojej koleżanki jest kolosalna i ... czuje się z tym dobrze. "Czuć się dobrze" to nie jest odpowiedni wyznacznik. ja też się czuję dobrze.

19

Odp: odchudzanie z dietetykiem

Odchudzanie z dietetykiem to rewelacyjny pomysł, dostaniesz dietę stworzoną pod Ciebie. Oprócz tego nie będziesz musiała prowadzić diet-cud które wiążą się z całą masą wyrzeczeń a do tego i tak powodują efekt jojo. Tylko trzeba pamiętać że wizyta u dietetyka nie załatwi sprawy, ponieważ tygodniowe stosowanie diety nie przyniesie żadnych rezultatów. Praca z dietetykiem wymaga zaangażowania i wytrwałości ponieważ dietetyk pomaga obniżyć masę ciała w tempie fizjologicznym aby nie doszło do spowolnienia przemiany materii. Dla niektórych nie są to zadowalające efekty ponieważ wagę można redukować o 1kg tygodniowo. Oprócz tego dietetyk będzie chciał wypracować nawyki żywieniowe których niestety będzie trzeba trzymać się do końca życia. Także życzę powodzenia.

20

Odp: odchudzanie z dietetykiem

Mi dietetyk nie pomógł. W planie diety były zapisy, które sobie przeczyly. Poznałam przez internet psychodietetyczkę, która zaoferowała mi pomoc za darmo. Być może skorzystam. Uważam, że osoba, ktora ma problem z odchudzaniem powinna starać się pomóc sobie na kilku frontach naraz.

21

Odp: odchudzanie z dietetykiem

Możesz też pomyśleć o turnusie odchudzającym, który również odbywa się pod okiem specjalisty. Z tego co wiem, to Primavera SPA ma ciekawą ofertę z tego zakresu. Można naprawdę sporo schudnąć, a przy okazji też skorzystać z ciekawych zabiegów. Wydaje mi się, że taka forma odchudzania może być naprawdę ciekawa.

22

Odp: odchudzanie z dietetykiem

Ja odchudzałam się pod okiem własnie pani dietetyk i byłam bardzo zadowolona. Wprawdzie faktycznie efekty są wolniejsze ale za to trwalsze. Poza tym z moją panią dietetyk miałam cały czas kontakt telefoniczny. Zawsze mogłam do Niej zadzwonić jak miałam jakiś problem z moją dietą. Poza tym miałam motywację, bo wiedziałam, że na kolejnej wizycie czeka mnie ważenie;p Nie polecam diet cud bo one tylko zrujnują organizm i do tego zazwyczaj powodują efekt jo-jo.   Powodzenia;)

23

Odp: odchudzanie z dietetykiem

Dobrze wiemy, że powinnyśmy o siebie dbać przez okrągły rok. Nie tylko na wiosnę, kiedy zbliża się okres cudownych słonecznych kąpieli w skąpym bikini. Zima to również szczególny czas - dni są krótsze, częściej mamy kiepskie samopoczucie. Dodatkowo, gdy prowadzimy siedzący tryb życia, mniej się ruszamy, a organizm złośliwie magazynuje tłuszczyk. Trudno potem się dziwić, że waga pokazuje wynik grubo na plusie.

24

Odp: odchudzanie z dietetykiem

Co racja to racja, zima i długie wieczory sprzyjają zbieraniu nadprogramowych kilogramów. Jeśli zaś chodzi o odchudzanie z dietetykiem to kumpela poszła do centrum odchudzania cambridge i tam ją obadali, przydzielili konsultanta dietetycznego, wytłumaczyli jak stosować produkty diety i teraz ze słonicy zrobiła się z niej na prawdę niezła szprycha:)

25

Odp: odchudzanie z dietetykiem

Dietetyk jedno a chęci to druga sprawa, ja znam osoby które mimo wizyty u dietetyka jeszcze bardziej sie zniechęcili widzac co muszą odrzucic a co wprowadzic do diety...