1

Temat: Gry, zabawy, skecze w domu, na imprezie

Kochani, proszę o pomoc! Niedługo szykuje mi się w domu fajna impreza, będą ludzie w różnym wieku, planuje zorganizowanie jakiś zabaw, wspólnych gier, żeby wszyscy się dobrze bawili, może jakieś skecze przedstawić? Macie jakieś pomysły?

2

Odp: Gry, zabawy, skecze w domu, na imprezie

KALAMBURY!!!!! lol
my to uwielbiamy!! a nadaje się i dla dużych i dla małych smile

3

Odp: Gry, zabawy, skecze w domu, na imprezie

ja lubię pograć w scrable to fajnie rozwija i też nadaje się w każdym wieku a przy tym dużo śmiechu

4

Odp: Gry, zabawy, skecze w domu, na imprezie

twister smile jeśli wszyscy sprawni...

5

Odp: Gry, zabawy, skecze w domu, na imprezie

Różnego rodzaju zamomniane gry planszowe, które zostały wyparte przez komputer.

6

Odp: Gry, zabawy, skecze w domu, na imprezie

ja mam całą stertę planszówek i czasem siadam z dziećmi i gramy zabawa jak marzenie!

7

Odp: Gry, zabawy, skecze w domu, na imprezie

gry planszowe są super, my uwielbiamy grać!! smile

8

Odp: Gry, zabawy, skecze w domu, na imprezie

Też niedługo wybieram się na imprezę i aż się boję, co wymyśli koleżanka... A ona ma pomysły nie z tej ziemi!

9

Odp: Gry, zabawy, skecze w domu, na imprezie

Ja robiłam ostatnio mojej córce imprezke małą urodzinową i powiem że wymyśliła moja niunia przewodnią urodzin ''mroczną'' wampiry i inne , no to było dosyć fajnie bo jej koleżanki dopisały z tymi strojami i zębami wampirów!

10

Odp: Gry, zabawy, skecze w domu, na imprezie

[quote=biedroneczka4]Ja robiłam ostatnio mojej córce imprezke małą urodzinową i powiem że wymyśliła moja niunia przewodnią urodzin ''mroczną'' wampiry i inne , no to było dosyć fajnie bo jej koleżanki dopisały z tymi strojami i zębami wampirów![/quote]


super pomył i na czasie wink sama bym się chętnie na taką wybrała

11

Odp: Gry, zabawy, skecze w domu, na imprezie

nawet sok pomidorowy pily bo to wyglada jak krew

12

Odp: Gry, zabawy, skecze w domu, na imprezie

[quote=biedroneczka4]Ja robiłam ostatnio mojej córce imprezke małą urodzinową i powiem że wymyśliła moja niunia przewodnią urodzin ''mroczną'' wampiry i inne , no to było dosyć fajnie bo jej koleżanki dopisały z tymi strojami i zębami wampirów![/quote]

hi hi hi, oby się PRAWDZIWY nie przyplątał...

13

Odp: Gry, zabawy, skecze w domu, na imprezie

Może nie z rodziny Cullenów chociaż doktorek mile widziany!

14

Odp: Gry, zabawy, skecze w domu, na imprezie

Rodzina Salvatore obfituje w przystojniaków i to samotnych...jak na razie (nie doczytałam jeszcze do końca smile )

Ostatnio edytowany przez pinkmause (2010-03-31 18:48:11)

15

Odp: Gry, zabawy, skecze w domu, na imprezie

hm... samotnych mówisz... smile

16

Odp: Gry, zabawy, skecze w domu, na imprezie

[quote=agf]hm... samotnych mówisz... smile[/quote]

ano, i nieziemsko przystojnych smile książka po Zmierzchu wypada cieniutko, ale przyjemnie się czyta i klimat pozostaje smile

17

Odp: Gry, zabawy, skecze w domu, na imprezie

po zmierzchu to już chyba każda będzie naciągana i bez takiego efektu

18

Odp: Gry, zabawy, skecze w domu, na imprezie

jak na razie też tak uważam, ale tyle jeszcze do przeczytania...

19

Odp: Gry, zabawy, skecze w domu, na imprezie

Z Waszego pisania wynika, że warto przeczytać tą książkę.

20

Odp: Gry, zabawy, skecze w domu, na imprezie

Znacie może jakieś gry i zabawy, które można przeprowadzić w pociągu bo jadę w dość daleką podróż i będzie się nam nudzić, w sumie jedzie 6 osób

21

Odp: Gry, zabawy, skecze w domu, na imprezie

Polecam stara grę: Państwa i miasta, gra gdzie każdy mówi wyraz a kolejna osoba mówi wyraz na ostatnią literę, jest też gra: co jest w tym pomieszczeniu na literę.... i trzeba zgadywać. Można jakies małe nagrody skombinować. Fajna gra jest w sabotażystę, mozna kupić w internecie, karciane gry - bo mozna je trzymać w ręku więc pociąg nie straszny.

22

Odp: Gry, zabawy, skecze w domu, na imprezie

Popieram państwa-miasta, dodatkowo gra w słówka na ostatnią literę, a jeśli ktoś uczy się angielskiego to po angielsku ( nauka+zabawa ), kalambury są świetne, na przykład można rysunkami naprowadzać na tytuł filmu, albo pokazywać coś co nasuwa tytuł. Zabawa jest super i wtedy kiedy się rysuje i kiedy się pokazuje filmy, bajki, seriale.

23

Odp: Gry, zabawy, skecze w domu, na imprezie

A może głuchy telefon? Fajne rzeczy wychodzą po kilkukrotnym powtórzeniu:)

24

Odp: Gry, zabawy, skecze w domu, na imprezie

Kiedyś bawiliśmy się w to kilkunastoosobową grupą - jaja jak berety. Nigdy by mi przez myśl nie przeszło, że takie bzdury z tego wyjdą. To było na kursie, chcieli nam pokazać jak rodzi się plotka i ile jest w niej prawdy. Niewiele. Prawda przechodzi przez kilkanaście osób, każdy powtórzy ją inaczej, coś zapomni, coś doda i wychodzą niestworzone historie.

25

Odp: Gry, zabawy, skecze w domu, na imprezie

fajna sprawa z tym telefonem, ja najbardziej lubię gry w kalambury ze znajomymi - bierzemy tablicę od naszego przedszkolaka i rysujemy na niej różne głupotki - zgadują wszyscy i jest wesoło.