1

Temat: Konkurs

Jeśli lubisz pisać, i chcesz przy tym wygrywać  nagrody mamy dla Ciebie nowy konkurs! Dla 6  najbardziej aktywnych pisarek bloga przeznaczyliśmy zestawy kosmetyków marki Bielenda z serii Karoten (w każdym zestawie jest masło do ciała, krem na dzień/na noc oraz maseczka). Co należy zrobić aby wygrać te wspaniałe nagrody?

Najaktywniejsze pisarki ciekawych blogów, które będą cieszyły się dużą popularnością (np. duża liczba komentarzy)  nagrodzimy zestawami nowej serii KAROTEN. Konkurs trwa do końca lutego br.

2

Odp: Konkurs

trzeba pomyśleć bo zaciekawić kogoś swoimi bazgrołami to jest trudne zadanie

3

Odp: Konkurs

nie ma to jak konkurs - od razu wiele więcej osób zaczęło tworzyć smile

4

Odp: Konkurs

zgadzam się! Wystarczą jakieś nagrody i już więcej pisania....

5

Odp: Konkurs

a też wezme udział ;D, super kosmetyki!!!
ale patrząc na to ile i jak tworzecie już Dziewczyny - to szanse znikome mam sad

6

Odp: Konkurs

jeszcze jest duzo czasu i nagród 6 więc do dzieła malenka!!!

7

Odp: Konkurs

bo kto nie próbuje ten nie ma smile

8

Odp: Konkurs

właśnie !

9

Odp: Konkurs

ale Wam zaspamowałam duża ilością porad :]
hyhy big_smile

Mam nadzieje, ze nie jesteście złe o to ;D

10

Odp: Konkurs

[quote=malenka84]ale Wam zaspamowałam duża ilością porad :]
hyhy big_smile

Mam nadzieje, ze nie jesteście złe o to ;D[/quote]
na pewno wykorzystam którąś w weekend smile

11

Odp: Konkurs

Cieszę się smile

12

Odp: Konkurs

poetę mamy na blogowisku wink

13

Odp: Konkurs

właśnie doczytałam smile

14

Odp: Konkurs

Od rana nie mogę dodać wpisu na blogu....nie wiem dlaczego...

15

Odp: Konkurs

Może ktoś mi pomoże?!

16

Odp: Konkurs

Jak to nie ?

Temat problemów to nie ten smile


PS.

Jest ranking w konkursie o przepisach smile

17

Odp: Konkurs

ok. juz wszystko wiem....

18

Odp: Konkurs

Konkurs, konkurs i po konkursie, ale jest tyle tu nowych, więc tylko brać udział.

19

Odp: Konkurs

Tak, ciągle nowe są organizowane - fajnie!

20

Odp: Konkurs

Moi drodzy, specjalnie dla Was wprowadziliśmy NOWOŚĆ - możliwość składania życzeń bliskim! Szczegóły na stronie głównej, u góry, po lewej stronie ekranu! Zapraszamy!

21

Odp: Konkurs

Oto kolejna nasza nowość - planujemy wprowadzić do portalu tematykę ślubno-weselną! Czekamy na Wasze podpowiedzi: jakie zagadnienia Was interesują, o czym warto pisać, jaki podział tematyczny zastosować itp.

22

Odp: Konkurs

Ja bym chętnie poczytała o oryginalnych pomysłach na ślub... W urzędzie czy kościele to takie 'oklepane"

23

Odp: Konkurs

Teraz jest moda na śluby w powietrzu albo pod wodą. Tylko najgorzej jak się ktoś utopi w czasie ceremonii sad

24

Odp: Konkurs

Może propozycję menu weselnego? albo zabaw na oczepiny.

25

Odp: Konkurs

Galerię ze zdjęciami sukien ślubnych, dodatków, garniturów, bukietów, które można by oceniać i komentować. Może nawet ocenić wystrój, kwiatki, serwetki albo samochód i ozdobę na nim. Wiadomo, że panna młoda zawsze wybierze to co jej się będzie podobało, ale kiedy nie będzie mogła się zdecydować pomoże jej opinia innych kobiet: co ładniejsze, co bardziej się podoba, co lepiej pasuje.