51

Odp: Oczyszczanie organizmu

to idziesz dalej znow jak zaierasz checi na te 3 ciastka i tak łazisz i łazisz aż gdzes padniesz i ich nie zjesz tongue

52

Odp: Oczyszczanie organizmu

i mąż pójdzie na poszukiwania i też nie zje tongue

53

Odp: Oczyszczanie organizmu

To calkiem oplacalny interes:p, cala rodzine da sie na tym odchudzic:p

54

Odp: Oczyszczanie organizmu

Oczyszczanie organizmu- tj. picie soków i jedzenie warzyw i owoców, przez max. tydzień czasu.

55

Odp: Oczyszczanie organizmu

A nie wolałabyś naturalnie?
Dobra jest dieta jabłkowa, grejpfrutowa lub po prostu 1-3 dniowa głodówka lecznicza.

56

Odp: Oczyszczanie organizmu

Ja teraz myślę, przed wiosną o jakiejś diecie oczyszczającej; może głodówka, albo dieta z soków. W każdym razie coś na pewno zrobię.

57

Odp: Oczyszczanie organizmu

Aniela 34, krótka dieta z soków jest lepsza niż głodówka i też ją stosuję.

58

Odp: Oczyszczanie organizmu

Albo cały dzień owsiankę.

59

Odp: Oczyszczanie organizmu

Emilio, mogło by być, bo ją lubię.

60

Odp: Oczyszczanie organizmu

Ale to tak tylko przez jeden dzień w tygodniu.

61

Odp: Oczyszczanie organizmu

A słyszałyście o dializie jelita, czyli inaczej hydrokolonoterapii? Podczas zabiegu przepłukana zostaje okrężnica i usunięte zostają wszystkie toksyny, złogi pokarmowe, grzyby i bakterie. Podobno poprawia znacząco to nie tylko stan zdrowia, ale także samopoczucie. Można tym sposobem zapobiegać chorobom nawet takim jak rak. To po prostu generalne czyszczenie organizmu ,zaleca się je nawet 4 razy w roku. Jak chcecie to tutaj można poczytać o dializie więcej:

62

Odp: Oczyszczanie organizmu

słyszałam o tym zabiegu ale nie mam zdania na ten temat... myslę że sam zabieg nic nei da jak wrócimy do starych przyzwyczajeń

63

Odp: Oczyszczanie organizmu

To tak jak z czyszczeniem uszu... I tak się zapchają po jakimś czasie...

64

Odp: Oczyszczanie organizmu

[quote=summerlove]To tak jak z czyszczeniem uszu... I tak się zapchają po jakimś czasie...[/quote]
dokładnie
we wszystkim wskazana jest systematyczność

65

Odp: Oczyszczanie organizmu

Tak, to prawda.

66

Odp: Oczyszczanie organizmu

[quote=summerlove]To tak jak z czyszczeniem uszu... I tak się zapchają po jakimś czasie...[/quote]
Właśnie mi się zatkało i nie słyszę na jedno ucho...

67

Odp: Oczyszczanie organizmu

Mi niekiedy się zatka ucho tak na pół minuty i samo przechodzi.

68

Odp: Oczyszczanie organizmu

A mi od dwóch dni nie chce przejść sad

69

Odp: Oczyszczanie organizmu

Znajoma ostatnio miała płukanie ucha - mówi że szybko i bezboleśnie. A lekarz zalecił to nawet wtedy kiedy się nie zatyka - profilaktycznie.
Ja jestem z tych leniwych - choć chciałabym sobie taką kuracje oczyszczającą organizm zrobić. Tak myślę jeszcze przed jesienią.  Chciałabym jakąś delikatną tą dietę, ale działającą big_smile a jakiś suplementów wspomagających nie ma?

70

Odp: Oczyszczanie organizmu

nie ma suplementów wspomagających oczyszczanie - oczyścisz sie z toksyn łykajac jakąś chemię, a potem bedziesz musiała się oczyścić z tej chemii... lepiej od razu oczyścić się dietą

71

Odp: Oczyszczanie organizmu

Pewnie, pij dużo soków i wody mineralnej, jedz owoce i warzywa - to oczyszcza najlepiej

72

Odp: Oczyszczanie organizmu

A może jednodniowa głodówka? Też fajnie oczyszcza...

73

Odp: Oczyszczanie organizmu

jeśli chodzi o oczyszczanie organizmu oraz leczenie dietą chorób poczytajcie na temat diety GERSONA

74

Odp: Oczyszczanie organizmu

Dotąd kojarzyłam to nazwisko z malarzem...:)

75

Odp: Oczyszczanie organizmu

Szklanka wody z cytryną z rana smile Skutecznie i naturalnie.