1

Temat: Krosty, bóle przed okresem

Od czego to się bierze?czym leczyć? czy zrobić jakieś badania?
Ciągłe krostki, bóle wychodzą przed okresem na plecach , ramionach a potem znikają jak mi się skończy.
Czy krew zbadać?maście toniki za dużo nie pomagają stosowałam wiele co robić?

2

Odp: Krosty, bóle przed okresem

Mi na twarzy się zrobi z 2 krosty, a potem schodzi.
Nic z tym nie robię tylko smaruje spirytusem.

3

Odp: Krosty, bóle przed okresem

Mi też "psuje" się skóra przed okresem i większości moich koleżanek, więc ię nie obawiam i nic z tym nie robię specjalnego.

4

Odp: Krosty, bóle przed okresem

Wydawało mi się, że to norma. Przechodzi samo po 2-3 dniach.

5

Odp: Krosty, bóle przed okresem

[quote=madzia]Od czego to się bierze?czym leczyć? czy zrobić jakieś badania?
Ciągłe krostki, bóle wychodzą przed okresem na plecach , ramionach a potem znikają jak mi się skończy.
Czy krew zbadać?maście toniki za dużo nie pomagają stosowałam wiele co robić?[/quote]
ani spirytus ani tonik tu nie pomoże, bo krosty sa wynikiem zamian hormonalnych - uzbrój sie cierpliwość smile
jedyne co można robić, to wzbogacić dietę w wit. B - np. łykaj tabletki z drożdżami - jak organizm jest wysycony witaminami i minralami wspomagającymi odnowę skóry szybciej sobie z krostkami poradzi smile

6

Odp: Krosty, bóle przed okresem

Może do tego cynk - świetnie działa na skórę.

7

Odp: Krosty, bóle przed okresem

O właśnie dobra rada brać witaminę B i cynk.

8

Odp: Krosty, bóle przed okresem

ja właśnie mam taką kurację żeby poprawić sobie cerę przed ślubem - codziennie łykam drożdże
smile

9

Odp: Krosty, bóle przed okresem

Ale nie surowe?!?

10

Odp: Krosty, bóle przed okresem

oj nie... źle napisałam big_smile
tabletki z drożdży miałam na myśli wink

11

Odp: Krosty, bóle przed okresem

oooooooo na pewno sprawią, że w dniu slubu będziesz błyszczeć urodą smile A dokładnie to którego ta wielka uroczystość?

12

Odp: Krosty, bóle przed okresem

już niebawem 18.09 big_smile big_smile big_smile

13

Odp: Krosty, bóle przed okresem

My mieliśmy 02.09 a mój brat 11.09.... śmiejemy się że siostra też musi we wrześniu...

14

Odp: Krosty, bóle przed okresem

to moja Babcia miała wszystkie możliwe uroczystości w październiku: imieniny, urodziny, ślub, nawet umarła 16.10 kilka lat temu sad

15

Odp: Krosty, bóle przed okresem

To moja bratowa ma 8 marca imieniny, urodziny i dzien kobiet dodatkowo smile

16

Odp: Krosty, bóle przed okresem

haha pewnie jak była mała to płakała że tylko jeden prezent dostaje wink
mój brat cioteczny tak miał, bo urodził sie 25.12 i często dostawał jeden droższy prezent i na urodziny i pod choinkę

17

Odp: Krosty, bóle przed okresem

[quote=emilia_s292]My mieliśmy 02.09 a mój brat 11.09.... śmiejemy się że siostra też musi we wrześniu...[/quote]
A skąd wiesz, że w ogóle wyjdzie za mąż? Teraz jest moda na singla i partnerstwo...

18

Odp: Krosty, bóle przed okresem

Nie wiem, ale chciałabym żeby wyszła za mąż.... Ja też urodziłam się w dniu, kiedy są imieniny Emilii ale imieniny przełożyłam sobie na inny dzień smile

19

Odp: Krosty, bóle przed okresem

No wiesz, najważniejsze jest to, czego ona chce... A jeśli poczuje nagle powołanie i pójdzie do zakonu???

20

Odp: Krosty, bóle przed okresem

moja koleżanka poszła do zakonu miesiąc przed długo planowanym ślubem, wiecie co czuli jej rodzice? bardzo długo nie mogli się pozbierać.... taki szok!!!

21

Odp: Krosty, bóle przed okresem

Rodzice jak rodzice, ale narzeczony...? To dopiero był dla niego policzek!

22

Odp: Krosty, bóle przed okresem

dziś jest księdzem, nie wiem czy z powołania czy rozpaczy...
dziwna para

23

Odp: Krosty, bóle przed okresem

W jakim wieku wtedy byli? Może bardzo młodzi?

24

Odp: Krosty, bóle przed okresem

ona miała ok. 27 (??) on podobnie.... coś takiego, nie bardzo młodzi, raczej tak tuż przed 30tką
nie pamiętam dokładnie, bo to było już kilka lat temu

25

Odp: Krosty, bóle przed okresem

No to powinni chyba wcześniej się zorientować, do czego ich ciągnie...? Chociaż znam księdza, który przyjął święcenia już po 40., jako wdowiec...