1

Temat: Horoskopy

Z pod jakiego jesteś znaku? Czytasz horoskopy?

Ja czasem zaglądam na te moje RYBY , z ciekawości i coś w tym jest, ale poważnie do tego nie podchodzę!

2

Odp: Horoskopy

Dziś mam cięzki dzień i zmagając się ze swoją słabością przeczytałam sobie horoskop. I pomyślałam - ależ pasuje! A potem przeczytałam następny znak i następny i następny. I każdy pasował...

3

Odp: Horoskopy

No właśnie ja też tak miałam!

4

Odp: Horoskopy

swego czasu czytała horoskopy dopóki nie doszłam do wmiosku ze nie maja one nic współnego z rzeczywistością .Zaczęłam je traktowac z przymróżeniem oka a obecnie nie czytam ich wcale

5

Odp: Horoskopy

niektóre mi się sprawdzają

6

Odp: Horoskopy

znak zodiaku strzelec

7

Odp: Horoskopy

A ja mam ryby! a nawet pływać nie umiem!

8

Odp: Horoskopy

Ja jestem spod znaku Wodnika, też znak związany z wodą-tak jak Ryby.

9

Odp: Horoskopy

Czasem czytam tak dla zgrywy - nieraz coś pasowało nawet do mojej sytuacji, ale raczej przypadkowo... Wiadomo przecież, że np. nie awansują nagle wszystkie osoby spod danego znaku smile

10

Odp: Horoskopy

Ja nie czytam...kto wie może i wszystkie osoby z pod twego znaku nagle awansują a osoby z pod mojego znaku wszystkie zachorują ...

11

Odp: Horoskopy

Chociaż parę razy się zdarzyło że nawet w szczegółach się zgadzało... Ale nie zawsze...

12

Odp: Horoskopy

Przypadek????!!!!!

13

Odp: Horoskopy

Nie wierzę w horoskopy, bo przecież każdy jest inny, a nie nagle ileś tam milionom ludzi z przełomu 1 znaku, czyli z 1,5 miesiąca się to, a to stanie.

14

Odp: Horoskopy

[quote=emilia_s292]Przypadek????!!!!![/quote]
Raczej tak... Chociaż jakbyś przeczytała że Lew cię chce nosić na rękach i akurat tak jest, to też byś pomyślała, że te horoskopy to tak do końca głupie nie są...

15

Odp: Horoskopy

Pewnie że tak. Kiedyś czytałam horoskopy i też jak coś mi się zgadzało to wierzyłam, że nie są takie beznadziejne smile

16

Odp: Horoskopy

Tylko kurczę z tym Lwem nie wyszło... Ale zapowiadało się fajnie... A inny horoskop twierdził, że ta znajomość może się przerodzić w coś poważniejszego... I nie sprawdziło się...

17

Odp: Horoskopy

Więc w nie nie wierzyć, jedyna rada summerlove.

18

Odp: Horoskopy

Ja to nawet ich od dłuższego czasu już nie czytam...

19

Odp: Horoskopy

Dla rozrywki czasem czytam, nieraz np. te sprzed roku jak przeglądam stare gazety... I sprawdzam czy pasują do mojej ówczesnej sytuacji...

20

Odp: Horoskopy

Hmmm, lepsza taka rozrywka niż żadna wink

21

Odp: Horoskopy

Innych też mi nie brakuje, zwłaszcza ostatnio na tym forum smile

22

Odp: Horoskopy

Tylko że teraz ta rozrywka przeszła w wojne...

23

Odp: Horoskopy

Ile my już przeżyłyśmy tu kampanii wojennych... I wciąż trwamy smile

24

Odp: Horoskopy

Ksymena, pamiętasz jak walczyłyśmy? Ale to była honorowa walka! Wspaniale się z Tobą zmagało, czysta przyjemność szczerze powiedziawszy.

25

Odp: Horoskopy

A ze mną nie?... może nie pamiętasz bo to było dawno jednak...