26

Odp: Możecie polecić jakiś puder w kamieniu?

zależy jaką  masz cerę, ja osobiście stosuje puder matujący Rimmel Stay Matte - jest bardzo dobry!

27

Odp: Możecie polecić jakiś puder w kamieniu?

a możecie polecić dobry podkład, potrzebuję na przebarwienia, więc musi być kryjący, matujący i dość trwały.

28

Odp: Możecie polecić jakiś puder w kamieniu?

MAYBELLINE SUPERSTAY SILKY PODKŁAD polecam mam od niedawna !

29

Odp: Możecie polecić jakiś puder w kamieniu?

MAYBELLINE SUPERSTAY SILKY PODKŁAD polecam mam od niedawna !dobrze kryje choć cena 40zł ale warto smile

30

Odp: Możecie polecić jakiś puder w kamieniu?

dzięki za radę, na pewno sprawdzę konsystencję w Rossnanie, juz sobie piszę nazwę.

31

Odp: Możecie polecić jakiś puder w kamieniu?

ja jakoś nie używam w ogóle pudru w kamieniu. a wy wpierw podkład płynny nakładacie, potem jeszcze ten puder czy tylko sam w kamieniu?

32

Odp: Możecie polecić jakiś puder w kamieniu?

Ja nakładam sam w kamieniu. Znalazłam fajny z Bell.

33

Odp: Możecie polecić jakiś puder w kamieniu?

Ja tylko puder z tubki firmy Hean.

34

Odp: Możecie polecić jakiś puder w kamieniu?

Ja odzwyczaiłam się od pudrów z tubki....

35

Odp: Możecie polecić jakiś puder w kamieniu?

To ja w takim razie muszę się przestawić na próbę na te z kamienia, jak je sobie chwalisz i może też będą z firmy Hean ?

36

Odp: Możecie polecić jakiś puder w kamieniu?

na pewno cos znajdziesz...

37

Odp: Możecie polecić jakiś puder w kamieniu?

Muszę wyruszyć do drogerii.

38

Odp: Możecie polecić jakiś puder w kamieniu?

Ja nigdy wcześniej pudrów nie używałam, ale jakiś czas temu kupiłam z Avonu i bardzo mi odpowiada.

39

Odp: Możecie polecić jakiś puder w kamieniu?

Ja lubię też w kulkach...

40

Odp: Możecie polecić jakiś puder w kamieniu?

Jeszcze nigdy nie używałam, ale mam koleżankę, która woli nawet kulki niż prasowany.

41

Odp: Możecie polecić jakiś puder w kamieniu?

[quote=emilia_s292]Ja odzwyczaiłam się od pudrów z tubki....[/quote]
A ja tylko je stosuję, w przeciwieństwie do tych w kamieniu wyglądają naturalnie i pozwalają skórze oddychać (oczywiście te droższe, nie takie ze straganu za 5 zł., od takich to można mieć problemy z cerą)

42

Odp: Możecie polecić jakiś puder w kamieniu?

Mi jakoś spasował Astor Mattitude, ale używam takich kosmetyków tylko kiedy idę do szkoły, bo tam jest bardzo ostre światło, a poza szkołą tylko od czasu do czasu. Miałam różne i niektóre, choć popularnych marek, nie sprawdzały się - czułam jakbym miała woskową maskę na twarzy i skóra zwyczajnie mi się pod tapetą pociła. Ten Astor to pierwszy jaki mi się trafił, który nie oblepia twarzy.

43

Odp: Możecie polecić jakiś puder w kamieniu?

[quote=summerlove][quote=emilia_s292]Ja odzwyczaiłam się od pudrów z tubki....[/quote]
A ja tylko je stosuję, w przeciwieństwie do tych w kamieniu wyglądają naturalnie i pozwalają skórze oddychać (oczywiście te droższe, nie takie ze straganu za 5 zł., od takich to można mieć problemy z cerą)[/quote]
Te w kamieniu też wyglądają naturalnie. Trzeba tylko umieć je nakładać.

44

Odp: Możecie polecić jakiś puder w kamieniu?

I dobrać odcień.

45

Odp: Możecie polecić jakiś puder w kamieniu?

Dokładnie.

46

Odp: Możecie polecić jakiś puder w kamieniu?

Szczerze polecam puder Max Factor by Ellen Betrix, sprawdzony i niezawodny:)

47

Odp: Możecie polecić jakiś puder w kamieniu?

Fajny brązujący puder jest z Bell wink

48

Odp: Możecie polecić jakiś puder w kamieniu?

A ja lubię ten z Rossmana, ta seria dla nastolatków synergen.

49

Odp: Możecie polecić jakiś puder w kamieniu?

Mogę polecić puder z vipery transparentny matujący. Jeżeli ktoś ma widoczne problemy z cerą to się nie nadaje. Jak dla mnie jest idealny bo jest lekki i nie robią się po nim wypryski. Nie mam kłopotów z cerą, zależy mi tylko żeby się nie świeciła i to zadanie spełnia świetnie! smile

50

Odp: Możecie polecić jakiś puder w kamieniu?

odkąd pamiętam używam pudru maxfactora  czy jest lato, czy jest zima zawsze nr 05. jest transparentny i rewelacyjnie dopasowuje się do kolorytu cery. do tego matuje na ładnych kilka godzin, więc nie trzeba co chwilę pudrować noska smile