26

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

właśnie....

27

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

Dobra, koniec tematu.
Nie idę i już do żadnej wróżki.

28

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

ok. wróżka jest beeeeeeeeeeeeeeeee

29

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

bee już x2  i kto jeszcze napisze, że  bee ?

30

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

[quote=gusia1000]No właśnie i nic mi po tym nie przyjdzie, a za tą kasę co ma  stracić , to dam na przejazdy do szkoły.[/quote]
To jak daleko musisz dojeżdżać?

31

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

Z około 25 km. w 1 stronę.

32

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

Ja tak dojeżdżałam 4 lata do szkoły i wstawałam o 5.30 i szłam kilometr na przystanek.... to jeszcze nic bo do podstawówki chodziłam ponad 3 i pół kilometra...

33

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

No to nieźle, wymagało to samodyscypliny... Ja miałam do podstawówki 200m., a potem do przystanku 150 m. A wstawałam najwcześniej o 6.30...

34

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

oooooo to fajnie miałaś...ale stwierdziłam, że tę długą drogę do podstawówki (szliśmy ok. godziny) najlepiej wspominam, bo zawsze jak wracałyśmy z koleżanką to miałyśmy swoje "przystanki" i zawsze było miło...

A moja siostra to już autobusem dojeżdżała do tej podstawówki....

Ostatnio edytowany przez emilia_s292 (2010-08-27 14:24:08)

35

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

Kurczę, to dlaczego władze lokalne nie pomyślały, żeby wcześniej zorganizować transport???
W zimę to było uciążliwe... Naprawdę droga była aż tak fatalna, czy po prostu tylko po was dwie by musieli przyjeżdżać?

36

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

Było trochę dzieciaków we wsi... z naszego domu chodził 5 osób, od sąsiadów 3 i jeszcze kilkoro..... były wytyczne że jak odległość nie przekracza 4 km to trzeba chodzić na pieszo....o tak w zimie bywało ciężko a szczególnie jak była gołoledź to ledwo się wyszło już się lądowało w kałuzy....

37

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

Mam siostrę nieco starszą od ciebie i też dojeżdżała po 4 klasie do zbiorczej szkoły - nawet osoby co miały 2 km były dowożone, fakt że takim autobusem- przyczepą w kształcie ogórka ciągniętą przez ciągnik, ale przynajmniej nie pieszo. Na szczęście do mojej klasy chodził syn dyrektorki miejscowej podstawówki i stanęła na głowie żeby nie poszedł do zbiorczej, bo wtedy by wyszło jakim jest gamoniem - i wybudowano szkołę 8-klasowa w mojej miejscowości dzięki temu smile

38

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

Nasz podstawówka to taka zbieranina z sąsiednich wiosek.... niektórzy dojeżdżali a niektórzy nie. Teraz wożą autobusem i nie ważne jak daleko mieszkasz.

39

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

ja do podstawówki miałam 15 minut spacerkiem, tata mnie odprowadzał do takiej dużej ulicy bez świateł, przechodził ze mną i dalej już maszerowałam sama

40

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

To miałaś fajnie smile

41

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

no fajnie fajnie, ale i tak zawsze pod górkę big_smile

42

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

Pod górkę to ja miałam.... dosłownie smile

43

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

emilka pod jaką górke ? przeciesz cie kocham

44

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

Musicie chyba przenieść się na priv z tymi wyznaniami, bo tak na forum brzmią mało wiarygodnie smile

45

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

czy mogę cię prosić o jedno kliknięcie w podany link bardzo mi  na  tym zależy bo biorę udział w konkursie z góry dziękuję [url]http://www.iwoman.pl/kuba/galeria-wakacyjna/pokaz-zdjecie/9149/[/url]  zdjęcie to krajobraz:)Jeżeli też bierzesz udział w jakimś konkursie to chętnie pomogę:) Proszę się nie obawiać nie rozsyłam wirusów.W tym konkursie liczy się ilość wyświetleń. Bardzooo proszę:)

46

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

[quote=sebastian1979]emilka pod jaką górke ? przeciesz cie kocham[/quote]
Hmmmm, czyżby pod moją nieobecność potworzyły się związki na tym forum? smile Muszę nadrobić zaległości i poczytać....

47

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

Widze że mam tu konkurencje... Wrrrr.....

48

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

[quote=Ksymena][quote=sebastian1979]emilka pod jaką górke ? przeciesz cie kocham[/quote]
Hmmmm, czyżby pod moją nieobecność potworzyły się związki na tym forum? smile Muszę nadrobić zaległości i poczytać....[/quote]
Chyba były wcześniej Ksymenko smile

49

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

I w końcu forum się stanie towarzysko-matrymonialnym smile

50

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

Oni tam teges od dawien dawna, poza forum smile