26

Odp: Stopy

Jeśli dziewczyna jest zmuszona brać ślub i nie czuje nic do tego faceta obok to może i tak... W innym wypadku nie ma czym się stresować... No chyba że tym, że jedzenie na weselu będzie niesmaczne a zespołu nie da się słuchać smile

27

Odp: Stopy

albo tym że wszyscy na ciebie patrzą i słuchają, albo że kelnerki powinny już podawać deser a nikogo nie widać, albo że zabrakło kawy i trzeba jechać szybko do sklepu... uwierz mi, jest wiele powodów do stresu, mimo że jest się wtedy najszczęśliwszą kobietą na świecie...

28

Odp: Stopy

[quote=summerlove]Żebyśmy miały tylko takie stresy to byłoby fajnie...[/quote]
no to prawda, lepszy stres przed czymś przyjemnym niż egzaminem czy rozmową....
ale Emilia ma rację, jest się czym stresować...

29

Odp: Stopy

A wracając do stóp to wczoraj nałożyłam sobie grubą warstwę serum do stóp z Farmony i porażka. Ani nie nawilżyła ani nie zmiękczyła .... taki efekt miałam po wklepaniu zwykłego kremu...

30

Odp: Stopy

zgadzam się, też nie widziałam efektu - działa jak zwykły krem, a niby takie cudo miało być ... ja mam teraz krem na stwardnienia neutrogeny - efekt jest lepszy smile

31

Odp: Stopy

To chyba muszę się zaopatrzyć w Neutrogenę smile Miałam też z Malwy i też wydawał się lepszy od tego rewelacyjnego serum!

32

Odp: Stopy

ja mam teraz ten

33

Odp: Stopy

I nawet nie jest strasznie drogi smile

34

Odp: Stopy

to fakt... ja go dostałam ale myślałam że więcej kosztuje... neutrogena jest drogą firmą,ale ma naprawdę dobre rzeczy, zwłaszcza do suchej skóry

35

Odp: Stopy

Nigdy nie używałam Neutrogeny. Do suchej skóry to przeważnie Garnier używałam.

36

Odp: Stopy

ja zimą sobie fundowałam kiedyś ich krem na spierzchnięte dłonie
a balsam i krem do stóp mam pierwszy raz, ale już mi się podoba smile

37

Odp: Stopy

Dobrze wiedzieć.Mój mąż strasznie ma suchą skórę na dłoniach więc może krem Neutrogeny do rąk by mu pomógł smile

38

Odp: Stopy

Albo zmiana nawyków pewnych... Np. skórę wysusza niedokładne wycieranie rąk, bo "same wyschną"... To też przypadłość facetów, którzy pracują fizycznie, np. przy remontach, w warsztatach różnorakich, które wypielęgnowaniu rąk nie służą:)

39

Odp: Stopy

mnie z takich nawyków strasznie wkurzają suszarki w toaletach publicznych.... to też nie działa kojąco na skórę...

40

Odp: Stopy

Przecież nikt nie zmusza do ich używania, zawsze warto mieć pod ręką własne chusteczki...

41

Odp: Stopy

Ale nie zawsze się pamięta żeby mieć przy sobie chusteczki....

42

Odp: Stopy

Ja zawsze jestem zaopatrzona, mam taki "żelazny zestaw" w torebce...

43

Odp: Stopy

Ja zbyt często zmieniam torebki ale w każdej mam błyszczyk....

44

Odp: Stopy

Zupełnie jak Doda...Ale na tym chyba podobieństwa się kończą...

45

Odp: Stopy

O tak! I pewnie nie mam tyle torebek co ona!

46

Odp: Stopy

ja już dawno nie używałam błyszczyka, ostatnio się przerzuciłam na wazelinę

47

Odp: Stopy

Wazelina jakoś kojarzy mi się z PRL-em, nie wiem czemu...
Czasem smaruję nią ręce zimą ale na usta bym się nie odważyła nałożyć tego "smalcu"

48

Odp: Stopy

coś Ty? a to dziwne smile
ja uwielbiam, o wiele lepiej ochrania i nawilża, zwłaszcza zimą
ja najczęściej używam ziaji, mam też taką zapachową od koleżanki

49

Odp: Stopy

Też używam wazelinę do ust. Mam marki Oeparol.

50

Odp: Stopy

moja Mama używa tej firmy smile