1

Temat: sala na wesele

Czy kojarzycie jakieś sensowne lokale w których można urządzić wesele, w okolicach Krakowa? Ne ten moment gości jest około 150, ale może być więcej. Zależy więc na pojemności restauracji, dobrym jedzeniu oczywiście, jakimś ogródku, tarasie lub innej palarni;) I dobrej obsłudze. Jeśli znacie jakieś takie miejsce, to dajcie znać.

Ostatnio edytowany przez Estelle23 (2010-08-23 10:53:17)

2

Odp: sala na wesele

a kiedy planujecie wesel?

3

Odp: sala na wesele

Ponoć sale na wesele się zamawia teraz minimum na rok przed, bo wszystko zajęte.

4

Odp: sala na wesele

Można i na tydzień przed, ale to duże ryzyko, zwłaszcza jak lokal nie sprawdzony przez innych znajomych... Nie wszystkie sale są tak oblegane, w końcu mamy modę na związki partnerskie smile

5

Odp: sala na wesele

i moda na wielkie wesela, chociaż osobiście śmiać mi się chce z ludzi, ktorzy nie mają na to pieniędzy, zapożyczają się, żeby zrobić huczne wesele. A nie to jest najważniejsze. Wolałabym jechać np. w fajną podróż...

6

Odp: sala na wesele

A ja urządzić wesele na 50 osób, tylko rodzice, i rodzeństwo z rodzinami swoimi, a potem mieć oszczędności na życie, bo 2 dni szybko minie, a potem płacz i zgrzytanie zębów.

7

Odp: sala na wesele

Ja miałam nieduże bo nie było mnie stać na wielkie i jestem zadowolona

8

Odp: sala na wesele

To prawda, na rok z góry, ja lubię chodzić na wesela, ale chyba swojego zroganizować nie zdecydowałabym się

9

Odp: sala na wesele

Oczywiście, ale wiecie jak to jest... Wśród moich znajomych zawrzało, gdy dobrze sytuowane rodziny pary młodej zrobiły dla nich przyjęcie na 60 osób zamiast wielkiego weseliska (a wielu myślało ze zostaną zaproszeni). Suchej nitki na nich plotkarze nie zostawili...
Mnie to nie obeszło, bo mam dosyć swoich spraw. Ale ludzie są okropni...

10

Odp: sala na wesele

[quote=Kolorowapani]To prawda, na rok z góry, ja lubię chodzić na wesela, ale chyba swojego zroganizować nie zdecydowałabym się[/quote]
A ja się zdecydowałam i przeżyłam...

11

Odp: sala na wesele

Trudno nie przeżyć smile no chyba że grzybowa by była z muchomorkiem sad

12

Odp: sala na wesele

Mimo że lubię grzybową to nie zaserwowałabym jej gościom smile

13

Odp: sala na wesele

Masz rację. Teraz hitem jest pieczarkowa smile

14

Odp: sala na wesele

Wolałabyym jednak grzybową, jadłam rok temu na poprawinach, podali grzybową z groszkiem ptysiowym - coś pysznego!!!

15

Odp: sala na wesele

No tak, zwłaszcza groszek jest super!

16

Odp: sala na wesele

Wesele za rok. Dlatego się rozglądam. Widziałam pod Krakowem w Zabierzowie restaurację Krakowskie Przedmieście, która obsługuje wesela i ma wielką salę na dwieście osób. W menu dań głównych mają: naleśniki ze szpinakiem z dodatkiem borowików duszonych w śmietanie, pieczoną doratę, kotleciki jagnięce polędwicę w sosie borowikowym i wiele innych pysznych dań. Pod tym względem się idealnie nadają, w dodatku sama mieści 200 osób. Był tam może na weselu, jak to wygląda?

17

Odp: sala na wesele

W tamtych okolicach nie bywam, ale jeśli lokal ma obłożenie to znaczy że jest ok. Możesz zapytać, kiedy mają pierwsze wolne terminy - jeśli np. za miesiąc lub dwa, to nie najlepiej o nich świadczy...
Najlepiej załóż temat na lokalnym forum - ludzie chętnie dzielą się tam wiedzą i uwagami smile

18

Odp: sala na wesele

dzięki za radę!

19

Odp: sala na wesele

I zawsze znajdą się sprzeczne opinie, więc trzeba z przymróżeniem oka czasami czytać co piszą.

20

Odp: sala na wesele

Mimo to też bym tam szukała informacji, a warto też popytać wśród znajomych - może ktoś tam był i może coś powiedzieć?

21

Odp: sala na wesele

Ja byłem niedawno na weselu w bardzo fajnej sali w Elblągu. Jakbym planował swoje wesele to tylko tam i z tym zespołem który grał.

22

Odp: sala na wesele

No to ja mam takich ulubionych sal kilka - i trudno by mi było się zdecydować tak naprawdę... A z wesel na których byłam to tylko 2 sale mi się nie podobały i 1 zespół - ciągle mieli przerwę...

23

Odp: sala na wesele

Ja bym na weselisku Stachurskiego posłuchała.

24

Odp: sala na wesele

Ciekawe ile by sobie zażyczył za granie na weselu?

25

Odp: sala na wesele

Na wielu koncertach daje z playbacku, więc może nie zawoła za dużo. Ha ha!