1

Temat: Prorocze Sny:)

Czy miewacie czasem sny które się sprawdzają w rzeczywistości???Jeśli tak to jakie i jakie mają znaczenie w waszym życiu.Ja mam od dawna sny przewidujące nieszczęście i śmierć niektórych bliskich i mniej bliskich mi osób.Szczerze to wolałabym ich nie mieć.A co Wy na ten temat sądzicie???

Ostatnio edytowany przez kasiakasia (2010-03-05 16:26:20)

2

Odp: Prorocze Sny:)

Coś w tym chyba jest bo ja też czasem mam sny prorocze które sie spełniają ale być może nie dosłownie, zobaczyć śmierć  nie oznacza wcale że ktoś umrze

3

Odp: Prorocze Sny:)

Moje, jeśli już są, są tak popaprane, że raczej mało jest szansy na ich spełnienie...

4

Odp: Prorocze Sny:)

Ja widziałam śmierć mojej babci.Za rok niestety odeszła.Tak samo było z moją sąsiadką.Potem śniły mi się już tylko czarne ptaki które też jak się puzniej okazało zwiastowały nieszczęście:(

5

Odp: Prorocze Sny:)

Moja kuzynka ma taki jakiś dar, że jak coś złego ma się stać to śnią jej się bliscy zmarli albo jak mama leżała już w hospicjum ona widziała ją u siebie w domu... mówiła że odwróciłą się a mama sobie stała i się uśmiechała. ...

6

Odp: Prorocze Sny:)

Hmmm... Też znam osobę, która potrafi przeczuć różne wydarzenia...

7

Odp: Prorocze Sny:)

Ale to jet straszne. Jak ona powiedziała mi o mamie to ja bałam się odwracać że może też ja zobaczę.... nie bałam się mamy ale tego faktu że ją zobaczyłam...

8

Odp: Prorocze Sny:)

Mi się przydarzył taki prekognicyjny sen, tydzień przed śmiercią mojej babci, śnił mi się taki symboliczny sen, gdzie pojawiały się osoby z którymi straciłem kontakt, pokłóciłem się, przestałem zadawać i na końcu pojawiały się osoby, które nie żyły już. Na końcu moja babcia.. tydzień później umarła.

9

Odp: Prorocze Sny:)

Ale coś wskazywało na to, że się zbliża jej śmierć? Chorowała, czy raczej niespodziewanie to się stało?

10

Odp: Prorocze Sny:)

Ja od czsu do czasu mam sny, ale nie wiem, czy w nie wierzyć, czy nie ?
Czasami sprawdzam ich znaczenie w senniku.

11

Odp: Prorocze Sny:)

Ja też mam sny..... nie mam sennika...

12

Odp: Prorocze Sny:)

Emilio, to poszukaj w Internecie co one znaczą, tak z ciekawości.

13

Odp: Prorocze Sny:)

Ja pamiętam może z raz na miesiąc co mi się śniło, więc sennik jest zbędny

14

Odp: Prorocze Sny:)

A ja nie chcę nawet patrzeć do sennika... nie ciekawi mnie to... kiedyś śniły mi się zęby i to oznaczało chorobę w rodzinie i nie potrzebnie się stresowałam tylko...

15

Odp: Prorocze Sny:)

A mnie się dziś śnił wąż... Wychodził z garnka zupy... Sen był na tyle sugestywny że go zapamiętałam... Co to może znaczyć?

16

Odp: Prorocze Sny:)

Sprawdż w internecie...

17

Odp: Prorocze Sny:)

WĄŻ-prasymbol seksualny

widzieć: ostrzeżenie przed podstępem i złośliwością kobiet

ukąszenie węża: kłopoty spowodowane przebiegłością i chytrością kobiety

wijący się : ostrzega przed pokusami

zrzucający skórę : uporaj się z przeszłością.

Zwykły wąż to zapowiedź choroby lub nieprzyjaciela; tak jak wąż zachowuje się wobec śniącego, tak też postąpi z nim choroba lub nieprzyjaciel. Kobry i żmije oznaczają pieniądz, bo mają dużo jadu, a także bogate żony, z tej samej przyczyny. Węże wodne zapowiadają to samo, co węże zwykłe, a także chorobę z wilgoci lub niebezpieczeństwo w wodzie.

Dokładną interpretacje tego snu znajdziesz na ezoforum.pl

18

Odp: Prorocze Sny:)

to była tylko głowa, chyba żmii, wysuwająca się z garnka. Na tym się sen skończył.

19

Odp: Prorocze Sny:)

Ooo, to takiej interpretacji się nie doszukałam w Internecie, ale może ty poszperaj i znajdziesz jak Cię to trapi.

20

Odp: Prorocze Sny:)

To pewnie jakies pragnienia seksualne ...

21

Odp: Prorocze Sny:)

Łał, może i tak, kto wie.

22

Odp: Prorocze Sny:)

Hmmm, to jeszcze pozostało coś do spełnienia? Muszę się poważnie zastanowić... smile

23

Odp: Prorocze Sny:)

A nie masz już żadnych pragnień w tym kierunku????

24

Odp: Prorocze Sny:)

Hmmmm, na pewno są jakieś, np. żeby zawsze było tak fajnie... smile

25

Odp: Prorocze Sny:)

o widzisz to jednak masz jakieś pragnienia smile