26

Odp: paznokcie u faceta...

[quote=madzia]paznokcie muszą być czyste krótki zadbane[/quote]
Mój kolega zapomina chyba obcinać, bo często zapuszcza do 2-3 milimetrów. Wygląda to co najmniej dziwnie. Na szczęście nie nosi pod nimi żałoby po kocie smile

27

Odp: paznokcie u faceta...

A moja mała (chyba dlatego że jest jeszcze mała) ma takie dziwne zawinięte paznokcie, aż ciężko jej obcinać ..

28

Odp: paznokcie u faceta...

No to faktycznie Emilia masz na razie trudność z ich obcinaniem, ale to się na pewno zmieni za parę lat.

29

Odp: paznokcie u faceta...

Myslę że tak. Dobrze że nie płacze jak jej obcinam.

30

Odp: paznokcie u faceta...

Emilo pewnie, bo to nic przyjemnego płakać.

31

Odp: paznokcie u faceta...

Mój mąż jak był mały to strasznie ryczał jak mu mama obcinała paznokcie bo twierdził że go to boli...

32

Odp: paznokcie u faceta...

ja się za to darłam u fryzjera big_smile

33

Odp: paznokcie u faceta...

To moja mała jak jej trzeba podciąć włosy to jest koszmar....dlatego sama sobie podcina hahahaha

34

Odp: paznokcie u faceta...

A ty jej potem zapewne poprawiasz i jet zabawa we fryzjera.

35

Odp: paznokcie u faceta...

Po niej to już nie mam co poprawiać bo ona zawsze łapie się za obcinanie grzywki i to na krótko... potem to już tylko spinanie żeby jakoś wyglądało

36

Odp: paznokcie u faceta...

Ja ciebie, do tego stopnia, ale co zrobisz, nic.

37

Odp: paznokcie u faceta...

krótko ścięte i czyste, a nie poobgryzane prawie na zero

38

Odp: paznokcie u faceta...

krótkie i zaokrąglone smile

39

Odp: paznokcie u faceta...

aby nie miał brudu za paznokciami :PP

40

Odp: paznokcie u faceta...

Facet musi mieć zadbane i krótkie paznokcie.
: )

41

Odp: paznokcie u faceta...

ja nie rozumiem jak niektórzy chłpocy mogą mieć długie brudne paznokcie i nie zwracać na to uwagi - fuuj!

42

Odp: paznokcie u faceta...

Ja tez tego nie rozumiem! To przecież ohydne! Na szczęście mój maż od zawsze ma bzika na punkcie pielęgnacji, paznokci tez - zawsze krótko obcięte, zadbane, kupujemy wspólnie produkty do tego celu - oliwki do skórek i paznokci, kremy do rąk i paznokci, i t.d Ostatnio używamy oliwki marki Jessica - Phenomen Oil Rewelacja! Polecam wszystkim!

43

Odp: paznokcie u faceta...

serio ? wink
To na prawdę gratuluję męża ;D
Bardzo dobrze , bo ja nie wyobrażam sobie żyć z jakimś flejtuchem ;p

44

Odp: paznokcie u faceta...

a ja nie zazdroszczę męża... nie wyobrażam sobie, żeby mój mąż kupował sobie specjalne preparaty do pielęgnacji paznokci czy skórek yikes
obcina paznokcie, myje ręce, dba o higienę, używa kremu do rąk (ale raczej tego co ja kupię) i jest zadbany - nic poza tym wink i niech tak zostanie smile

45

Odp: paznokcie u faceta...

Tak krotki i czyste.. zdecydowanie. Dodam że mój facet chodzi do kosmetyczki i tam odciągają mu skórki tongue to nawet ja nie chodze ! hahhaa

46

Odp: paznokcie u faceta...

To źle że dba o siebie?

47

Odp: paznokcie u faceta...

Dobrze żeby facet dbał o siebie miał zawsze krótkie i czyste paznokcie ale bez przesady, myślę że facet nie ma powodu żeby chodzić do kosmetyczki na manicure, nawet ja tego nie robię tongue

48

Odp: paznokcie u faceta...

Moj chłopak używa kremu ale mojego....a jak kiedys zaproponowałam mu lakier bezbarwny to mnie wysmial:D Przynajmniej zawsze ma krótko obcięte (bardzo tego pilnuje).
Kiedys namówiłam tate na manicure (z bezbarwnym lakierem) jak ćwiczylam do szkoły. Nie mial z tym problemu i chodzil tak bez skrępowania big_smile

49

Odp: paznokcie u faceta...

mechanik nawet jak bedzie chciał to chyba umyje tongue

50

Odp: paznokcie u faceta...

Każdy robi tak jak chce, 1 facet chodzi do kosmetyczki, a inny nie.