1

Temat: prezenty

jako że okazji w ciągu roku jest mnóstwo proponuję dzielić się pomysłami na różne podarki dla poszczególnych członków rodziny smile
ja niby wciąż mam miliony pomysłów ale jak przyjdzie co do czego do w głowie pustka...

dzielmy pomysły ze względu wiek i płeć smile

2

Odp: prezenty

o Boże, ja nigdy nie wiem co komu kupić;/
tacie zawsze kupuję skarpetki, krawat lub łapcie z jakimś kosmetykiem:P

3

Odp: prezenty

Ja tacie tez przeważnie skarpetki albo jakiś kosmetyk ,mamie kosmetyki-kremy,siostrze-coś do ubrania, mężowi - namiętną noc, teściowej - kwiatka w doniczce ...

4

Odp: prezenty

Dla siostry (13 lat) - bluzka, książka, grę Rummikub, grę Jenga, zestaw do zdobienia kartek, bielizna.
Dla siostry (20 lat) - śmieszny sztuczny kwiatek, książka, figurka,
Mama - kwiatek, kosmetyki, ekspres do kawy, poduszka z fotografią,
Tata - narzędzia do warsztatu samochodowego, słodycze, aparat do mierzenia ciśnienia (jest cukrzykiem) i aparat do mierzenia poziomu cukru,
Babcia - słodycze, kwiatki, lampka nocna, zegarek
Facet - bielizna, kosmetyki, kufle do piwa, otwieracz do piwa, przynęty wędkarskie

5

Odp: prezenty

ja ostatnio kupiłam mojemu krawat smile

6

Odp: prezenty

Bardzo fajny wątek, myślę, że rozkręci się już wkrótce jak trzeba będzie nad świętami pomyśleć.  Ja z roku na rok mam coraz mniej pomysłów niestety. szukam więc często w internecie pomysłów i tak kiedyś znalazłam dla mojego taty taki specjalny nożyk na grzyby - w fajnym pokrowcu, z przypięciem do paska, z linijeczką i taką fajną szczoteczką od razu do obczyszczenia grzybów. Myślę, że to fajny pomysł na prezent dla kogoś kto jest grzybiarzem.

7

Odp: prezenty

Mnie nie tyle bawią prezenty, co ich pakowanie. Wymyślam najdziwniejsze opakowania, chociaż często w środku jest maleńkie "coś". Bawię się przy tym jak dziecko. Np. kiedyś żonie swojego taty kupiłam 3 mydła  (dobre smile ) i wsadziłam je do ogromnego kosza wyłożonego kolorowymi bibułkami i to wszystko jeszcze owinęłam spinając ogromną kokardą. Zawsze uważałam, że nie ważne co się daje, ale jak się daje smile

8

Odp: prezenty

[quote=a.filipowska]kiedyś znalazłam dla mojego taty taki specjalny nożyk na grzyby - w fajnym pokrowcu, z przypięciem do paska, z linijeczką i taką fajną szczoteczką od razu do obczyszczenia grzybów. Myślę, że to fajny pomysł na prezent dla kogoś kto jest grzybiarzem.[/quote]
a możesz podać linka?? to idealny prezent dla mojego Taty!

pinkmause zgadzam się też przywiązuję wagę do opakowania smile

9

Odp: prezenty

OOOO mojemu też by się przydał...

10

Odp: prezenty

kiedyś znalazłam dla mojego taty taki specjalny nożyk na grzyby - w fajnym pokrowcu, z przypięciem do paska, z linijeczką i taką fajną szczoteczką od razu do obczyszczenia grzybów. Myślę, że to fajny pomysł na prezent dla kogoś kto jest grzybiarzem.
a możesz podać linka?? to idealny prezent dla mojego Taty!

pinkmause zgadzam się też przywiązuję wagę do opakowania :


znalazłam 2 strony:


Trzeba popatrzeć, bo są różne

11

Odp: prezenty

Swietne,ten drugi idealny! Dzieki.

12

Odp: prezenty

super, dziękuję bardzo!
kupię Tacie na urodziny smile

13

Odp: prezenty

ja mojemu ostatnio kupiłam dużą butelkę tequili smile
powoli myślę co mu sprawić na Gwiazdkę i zastanawiam się nad koszulką z jakimś fajnym napisem, np. MOJA DZIEWCZYNA DOBIEGA DO WROGA W 3SEKUNDY tongue

14

Odp: prezenty

A mój chce perfumy Ferrari...

15

Odp: prezenty

mój mi zawsze mówi, że nic nie chce;) zresztą i tak uznaje tylko dawanie prezentów na Boże Narodzenie

16

Odp: prezenty

[quote=angelcity89]mój mi zawsze mówi, że nic nie chce;) [/quote]
a mój zawsze mówi, że chce buziaka smile

17

Odp: prezenty

mój buziaka też chce zawsze:P

18

Odp: prezenty

a ja swojego nie pytam o takie rzeczy ... bo pewnie jakby zaczął wymieniac i wymieniac to  ... dnia by zabrakło

19

Odp: prezenty

a ja swojego nie pytam o takie rzeczy ... bo pewnie jakby zaczął wymieniac i wymieniac to  ... dnia by zabrakło

20

Odp: prezenty

a ja szukam dla swojego bluzy (lub bluzki z długim rękawem) z kaczorem donaldem, psem pluto albo gargamelem... jakby któraś znalazła proszę o cynk smile
tiszert znalazłam, ale potrzebuję długi rękaw!

21

Odp: prezenty

Musisz na bierząco przeglądać llegro - tam często mozna znalesć takie cuda smile

22

Odp: prezenty

[quote=justyna]super, dziękuję bardzo!
kupię Tacie na urodziny smile[/quote]


Proszę bardzo smile  Będę czekać na pomysły od Was przed gwiazdką  tongue

23

Odp: prezenty

zeszłoroczne pomysły
tata: zestaw do wina, noże do serów, książka o serach, skarpety, płyta CD, moździerz,
mama: szlafrok, kosmetyki (kremy na dzień i na noc), zegarek, naszyjnik, apaszka, aparat foto (jechała do Hiszpanii ze swoją siostrą akurat) smile
książki książki książki

album ze zdjęciami - wybrane najlepsze i podpisane, nieco czasochłonne ale jaka pamiątka!

dwa lata temu mojemu facetowi dałam blaszaną puszkę wypełnioną własnoręcznie zrobionymi pierniczkami w kształcie ser big_smile

24

Odp: prezenty

ja tak raczej po jednym prezencie na osobę kupuję, choć potem zawsze jakąś pierdołę jeszcze dorzucam i tak robi się z jednego dwa albo trzy. A, że mam do obdarowania swoją mamę, tatę, siostrę, męża, teściową, teścia, szwagierkę, przyjaciół i jeszcze po jakimś drobiazgu dla babć, dziadków, sióstr ciotecznych i cioć z mojej i jego rodziny - bo jeździmy na dwie wigilie, to pomysłów będę duuużo potrzebować smile

25

Odp: prezenty

ja też najczęściej po jednym plus drobiazgi, a te pomysły są z ubiegłych lat - nie z zeszłego smile tak dobrze mi się jeszcze nie powodzi wink