1

Temat: Jak przygotować piersi do karmienia

Podczas pierwszej ciąży słyszałam, że piersi trzeba hartować, pocierać, szczypać żeby potem nie bolały podczas karmienia. Nie wiem czy robiłam to zle czy to nic nie daje, bo mimo tych zabiegów popękały mi brodawki i bardzo cierpiałam. A wy co o tym myślicie?

2

Odp: Jak przygotować piersi do karmienia

Nie wiem, a może te sposoby są mało skuteczne i nie każdej kobiecie pomagają i dlatego Ci to nic nie dało.

3

Odp: Jak przygotować piersi do karmienia

Trochę żyję na tym świecie, ale nigdy nie słyszałam o pękaniu brodawek! Dlaczego tak się stało?

4

Odp: Jak przygotować piersi do karmienia

Położna mi mówiła, że mała za płytko chwytała brodawkę. To był koszmar. Strasznie bolały a ona potem to już nawet jak ssała to z moją krwią tak mi pękały.

5

Odp: Jak przygotować piersi do karmienia

Koszmar, faktycznie. kobiety to jednak wiele muszą znieść żeby wychować dziecko.

6

Odp: Jak przygotować piersi do karmienia

Żeby wychować to trzeba cierpliwości i "anielskiego"spokoju. Chociaż niektóre zamiast wychować to chowają i według nich jest dobrze.

7

Odp: Jak przygotować piersi do karmienia

I tresują, a dziecko potem jest wystraszone i nieśmiałe

8

Odp: Jak przygotować piersi do karmienia

Ale te matki nie widzą w tym nic złego. I uważa że ich dzieci są idealne bo wytresowane. Moja bratowa stosuję tę metodę......biedne dzieci

9

Odp: Jak przygotować piersi do karmienia

Cóż, przecież nie możesz się wtrącać...

10

Odp: Jak przygotować piersi do karmienia

Nie wtrącam się ze względu na brata, nie chcę się kłócić... ale szkoda mi tych dzieci i odechciewa mi się ich wizyt u nas

11

Odp: Jak przygotować piersi do karmienia

Twojej córki chyba nie "wychowuje" podczas tych odwiedzin?

12

Odp: Jak przygotować piersi do karmienia

Kiedyś musiałam zostawić małą z nią i masakra. Weronika mi wszystko powiedziała że ona do niej mówiła, że u niej to by chodziła jak w zegarku itp.

13

Odp: Jak przygotować piersi do karmienia

Na strażniczkę więzienną się nadaje albo na kaprala w wojsku!
To Twoja córa taka rozbrykana???

14

Odp: Jak przygotować piersi do karmienia

Nie jest rozbrykana, ale jej się np. nie podoba gdy dziecko woła pić a ona w tym czasie maluje paznokcie i wtedy każe dziecku czekać a że dzieciaki są niecierpliwe to nalegają a ona wrzeszczy

15

Odp: Jak przygotować piersi do karmienia

Ile ma lat ta lala? 18, że tak się zachowuje???

16

Odp: Jak przygotować piersi do karmienia

25 i dwójkę dzieci. Ale mieszka na wsi, nie pracuje i jeśli ktoś się wyrwał z wioski albo ma lepiej od niej to jest strasznie zazdrosna ... kilka razy próbowała mnie skłócić z moją rodziną

17

Odp: Jak przygotować piersi do karmienia

Ojejku, co za zakała w rodzinie... A jak próbowała Cie skłócić? Rozsiewała plotki np.?

18

Odp: Jak przygotować piersi do karmienia

tak plotki to coś, co ona lubi najbardziej

19

Odp: Jak przygotować piersi do karmienia

Chyba bym nie chciała z taką rozmawiać nawet jakbym się dowiedziała...

20

Odp: Jak przygotować piersi do karmienia

Ja jej nie znoszę, ja ją tylko toleruję jako żonę mojego brata...

21

Odp: Jak przygotować piersi do karmienia

A dziecka to na pewno bym jej nie powierzyła...

22

Odp: Jak przygotować piersi do karmienia

Ja też więcej nie zostawię małej z nią ale niestety czasami są takie sytuacje że nie ma wyjścia.

23

Odp: Jak przygotować piersi do karmienia

Jakoś tak już jest, że rzadko się trafia fajna bratowa...

24

Odp: Jak przygotować piersi do karmienia

Ciekawe czy tak samo myśli o mnie szwagierka......... ale wydaje mi się że mnie lubi...........

25

Odp: Jak przygotować piersi do karmienia

Nie próbuje Cie ustawiać, tresować? Bo niektórzy to mają takie skłonności do rządzenia nie tylko swymi dziećmi smile