26

Odp: okropny cellulit

lepiej żeby nasi mężczyźni nie czytali tych rozmów smile

27

Odp: okropny cellulit

dlaczego? może by wreszcie nas zrozumieli smile
Właśnie jeden zaczął się udzielać na forum, może pod wpływem jakiejś kobietki smile

28

Odp: okropny cellulit

mój mężczyzna nawet mnie rozumie jak mówię o kosmetykach czy swoich mankamentach, tylko nie rozumie 'ile można o tym gadać' i skoro gadamy wciąż o tym samym to kiedy nam się to znudzi? big_smile

29

Odp: okropny cellulit

o mankamentach nie mów, bo w końcu je zauważy smile

30

Odp: okropny cellulit

nie, nie mówię patrząc w lustro powtarzam, ale sexi laska tam stoi  a on tylko kiwa głową 'no, ja widzę dwie' wink

31

Odp: okropny cellulit

ale słodzi przed ślubem... A po?

32

Odp: okropny cellulit

[quote=justyna]mój mężczyzna nawet mnie rozumie jak mówię o kosmetykach czy swoich mankamentach, tylko nie rozumie 'ile można o tym gadać' i skoro gadamy wciąż o tym samym to kiedy nam się to znudzi? big_smile[/quote]
Mój też tego nie rozumie. Kiedy cos mówię że mi się coś w sobie nie podoba to on do mnie : " Nie żartuj"

33

Odp: okropny cellulit

Bo facet nie widzi szczegółów tylko całość...

34

Odp: okropny cellulit

Tylko żeby całość wyglądała super to trzeba zadbać o szczegóły

35

Odp: okropny cellulit

no tak, ale to chyba potrzeba zbyt wielu zabiegów, małe mankamenty można tuszować...

36

Odp: okropny cellulit

tak można tuszować a nieraz wystarczy podkreślić jeden swój atut żeby całość wyglądała rewelacyjnie

37

Odp: okropny cellulit

ale np. szerokie biodra wielu mężczyznom się bardzo podobają tylko my chcemy być szczupłe...

38

Odp: okropny cellulit

I pupa duża też się podoba.

39

Odp: okropny cellulit

[quote=summerlove]ale słodzi przed ślubem... A po?[/quote]
zawsze taki był, to nie jest słodzenie taki ma charakter

wiesz, że odkąd się znamy ani razu nie widziałam żeby się obejrzał za inną... ani razu
a jak pytam która aktorka mu się podoba, to mówi, że szkoda że ja nie jestem aktorką... miłe to i jeszcze mi się nie znudziło big_smile
po prostu taki jest smile

40

Odp: okropny cellulit

To super. a mój mimo że już po ślubie też zawsze mówi że ja jestem najładniejsza i faktycznie też nie widziałam żeby oglądał się za innymi......... fajnie

41

Odp: okropny cellulit

oj, Justynko, jeszcze ślubu nie było to nie wiesz do końca jaki jest naprawdę... Ale życzę Ci jak najlepiej smile

42

Odp: okropny cellulit

smile Troszeczkę temat odbiegł od wątku założonego a ja chciałam wam polecić masaż antycellulitowy, po którym wydaje mi się, ze efekty sa jak najbardziej pozytywne smile Nazywa się Masaż "Orange" - pomarańczowa kaskada a więcej można o nim poczytać pod tym linkiem:  Sama natomiast uwielbiam masaż czekoladowy ale jego działanie jest czysto relaksacyjne...

43

Odp: okropny cellulit

No to już lepiej skorzystać z tego 2 w 1 , bo przecież prawie każdy masaż jest też relaksacyjny, no chyba że boli sad

44

Odp: okropny cellulit

Już czytam twój powyższy link o tym masażu.

45

Odp: okropny cellulit

ogólnie, żeby walczyć z cellulitem to trzeba ładnie się namęczyć, na pewno nie wystarczą same masaże i balsamy, ostatnio wpadłam na program stop-cellulit, który łączy w sobie suplementację, odpowiednią dietę oraz terapię falą akustyczną, także wydaje mi się że takie działania powinny w końcu zadziałać na naszą skórkę pomarańczową

Ostatnio edytowany przez atena (2010-10-26 19:11:11)

46

Odp: okropny cellulit

Kto jej nie ma...? Pewnie wszystkim nam by się przydała taka kuracja...

47

Odp: okropny cellulit

Dziewczyny, faceci przecież w nie wiedzą co to jest cellulit! I nie zauważą, dopóki im nie pokażecie i nie wytłumaczycie... A po co robić sobie antyreklamę???

48

Odp: okropny cellulit

Racja! A jeśli się im powie, to zauważą go na naszym ciele, ale na ciele pani w telewizji albo na plaży już raczej nie.

49

Odp: okropny cellulit

Widziałyście zdjęcia Moniki Belucci? Ta to ma sam cellulit na nogach! Ale w filmie podretuszują i laska jest...

50

Odp: okropny cellulit

Moja znajoma kazała sobie wyretuszować zdjęcie do dowodu - kumpel fotograf zmniejszył jej nos i wyszczuplił twarz.