1

Temat: Kombinezony

Co sądzicie o kombinezonach? Taki lekki i zwiewny kombinezon Tally Weijl,  można włożyć na bikini w drodze na plażę. W połączeniu z kapeluszem i japonkami stworzą idealny, wakacyjny outfit. W przerwie między skokami przez fale, a słonecznymi kąpielami, gdy najdzie nas ochota na chłodny napój z parasolką w przybrzeżnym drink barze, aby osłonić się na chwilę przed słońcem, luźny kombinezon może stać się modną alternatywą dla klasycznego pareo.

2

Odp: Kombinezony

Tego9 lat jest tak gorąco, że chyba usmażyłabym się w takim wdzianku smile

3

Odp: Kombinezony

Niektóre wyglądają na bardzo przewiewne.

4

Odp: Kombinezony

Ale wiesz, w 40 stopniach wszystko grzeje podwójnie smile

5

Odp: Kombinezony

No tak, ale nago nie wyjdziesz na ulicę.

6

Odp: Kombinezony

oczywiście, ale wtedy preferuję luźne, cieniutkie tuniczki, a powyższe stroje na przewiewne nie wyglądają sad - może poza tym kolorowym wdziankiem smile

7

Odp: Kombinezony

co to jest outfit?

8

Odp: Kombinezony

Bardzo fajne kombinezony, super moda i pomysł na letnie upały, szczególnie teraz warto je zakupić kiedy wszędzie są wyprzedaże

9

Odp: Kombinezony

Ooo tak, byłam ostatnio i pół pensji zostawiłam w sklepach w ciągu 1 dnia... Ale te ciuszki są takie śliczne, że nie mogłam się powstrzymać!

10

Odp: Kombinezony

[quote=justyna]co to jest outfit?[/quote]
Gdzieś czytałam i spodobało mi się to słowo a znaczy nic innego jak wygląd.

11

Odp: Kombinezony

ło matko... outfit... może kiedyś błysnę wink
choć nie ukrywam, że irytują mnie takie zapożyczenia zwłaszcza używane zbyt czesto

mam takiego kolegę pracującego w korporacji, jak z nim rozmawaim to nie rozumiem co drugiego słowa...on na wszystko, na każde polskie słowo ma angielski odpowiednik używany w jego korpo.... neutral

12

Odp: Kombinezony

Też nie lubię przesadzać z tymi zapożyczeniami. Przecież polski to ładny język...

13

Odp: Kombinezony

Na kimś mi się podobają, ale sama bym tego nie założyła.

14

Odp: Kombinezony

A dlaczego nie?

15

Odp: Kombinezony

Każdy ma swoje upodobania, poza tym niektóre ubrania wyglądają śmiesznie - np. spodnie a la Sindbad...

16

Odp: Kombinezony

No w takich spodniach to ja też bym się nie pokazała

17

Odp: Kombinezony

A może bym się odważyła kiedyś na takie stroje ?

18

Odp: Kombinezony

Ubrałabyś któryś z tych kombinezonów?

19

Odp: Kombinezony

te 2 pierwsze szare z najwyższego zdjęcia są super i mi się by podobały na pewno na kimś.

20

Odp: Kombinezony

A na sobie?

21

Odp: Kombinezony

Ja nie chodzę w kombinezonach.

22

Odp: Kombinezony

Ostatnio nosiłam go jako kilkulatka, bo był ciepły;) Jakoś nie lubię  takich wdzianek...

23

Odp: Kombinezony

Mam kombinezon na lato, taki na ramiączkach z krótkimi nogawkami. Wszystko fajnie, tylko gorzej z sikaniem, bo trzeba się całkiem rozebrać big_smile Nie ma żadnego zapięcia na dole, trzeba wszystko zdejmować.

24

Odp: Kombinezony

A ja mam długie spodnie z doszytą górą i tak myślę, żeby je odpruć od góry , doszyć pasek i nosić same, bo sylwetka nie wygląda w tym dobrze...

25

Odp: Kombinezony

Z lejacych się materiałów fajnie  wyglądają