176

Odp: Wakacyjna miłość...

Chyba nie ma....cóż wakacje...urlopy....wyjazdy

177

Odp: Wakacyjna miłość...

Albo nadmiar pracy... kiedy ostatnio się odezwał?

178

Odp: Wakacyjna miłość...

Odezwał się chyba niedawno ale to tylko w "sprawie służbowej".........nie pamiętam.

179

Odp: Wakacyjna miłość...

No tak, olewa nas...

180

Odp: Wakacyjna miłość...

Nie tak to nie, bo jak mamy jakiś problem to zawsze odpisze.

181

Odp: Wakacyjna miłość...

Ale żeby tak coś od siebie napisał czasem, to byłoby fajnie...

182

Odp: Wakacyjna miłość...

Pewnie że byłoby fajnie.........

183

Odp: Wakacyjna miłość...

Napisz prywatnie... z gorącą prośbą wink

184

Odp: Wakacyjna miłość...

MOże to przeczyta i się włączy do dyskusji.

185

Odp: Wakacyjna miłość...

Wiem!!! Zrobimy to sposobem! Zaraportujemy post, he he he... będzie musiał zwrócić uwagę na jego treść. Napiszmy zaproszenie, połączy się cytaty i zaraportuje.

186

Odp: Wakacyjna miłość...

hahahahaha podchwytliwe

187

Odp: Wakacyjna miłość...

Ale może zadziała jeśli to on się tym zajmuje, a jeśli nawet nie, to ktoś mu przekaże.

188

Odp: Wakacyjna miłość...

A zauwazyłyscie że na dole, tam gdzie widać kto jest na forum, jest admin? Może on to wszystko czyta i czeka na odpowiednią chwilę by się odezwać?

189

Odp: Wakacyjna miłość...

Ja nie widziałam go tam. Może był i sobie poszedł?

190

Odp: Wakacyjna miłość...

Był i to dość długo. Może się wystraszył, że będziemy go nękać i namawiać do pisania...

191

Odp: Wakacyjna miłość...

Ooo, dobry pomysł... myślę, że złapie haczyk...

192

Odp: Wakacyjna miłość...

Zobaczymy.

193

Odp: Wakacyjna miłość...

[quote=emilia_s292]A zauwazyłyscie że na dole, tam gdzie widać kto jest na forum, jest admin? Może on to wszystko czyta i czeka na odpowiednią chwilę by się odezwać?[/quote]
Czekamy i liczymy na to... jesteśmy bardzo gościnne smile

194

Odp: Wakacyjna miłość...

Witam Was ponownie, mam 21 lat hehe, nie sądziłem, że tym jednym postem wywołam takie zainteresowanie i burzę na forum. Jestem jedynym facetem tutaj oprócz admina? To ja dopiero jestem osamotniony tongue

195

Odp: Wakacyjna miłość...

Ciekawa jestem, co cię skłoniło, żeby do nas dołączyć? Może zwerbuj kolegów i dopiero się dyskusja rozkręci...

196

Odp: Wakacyjna miłość...

Bo z tego forum można się dużo dowiedzieć o kobietach i dzięki temu lepiej Was rozumieć smile. Szukałem pewnej informacji, znalazłem przy okazji jeden czy dwa wątki, gdzie mogę się jakoś wypowiedzieć, to napisałem. Gdybym wiedział, że będę miał takie powitanie, to bym dawno założył konto smile.

197

Odp: Wakacyjna miłość...

Był tu jakiś kiedyś raz... ale sobie poszedł.

198

Odp: Wakacyjna miłość...

[quote=marass]Bo z tego forum można się dużo dowiedzieć o kobietach i dzięki temu lepiej Was rozumieć smile. Szukałem pewnej informacji, znalazłem przy okazji jeden czy dwa wątki, gdzie mogę się jakoś wypowiedzieć, to napisałem. Gdybym wiedział, że będę miał takie powitanie, to bym dawno założył konto smile.[/quote]
Bo my chcemy, żeby mężczyźni też tu pisali - będzie ciekawsza dyskusja... Widzę, że z tą obecną Twoją dziewczyną to coś poważnego, skoro szukasz tu informacji smile

199

Odp: Wakacyjna miłość...

Nie szukam informacji w związku z nią. Po prostu też ciekawi mnie parę rzeczy. Tamtą dziewczynę dopiero co poznałem, więc się nie nakręcam sztucznie smile

200

Odp: Wakacyjna miłość...

Co na przykład Cię ciekawi? M jesteśmy ekspertkami w naszej dziedzinie:) Pytaj śmiało...