1

Temat: buty do joggingu

Ostatnio moje zasłużone Nike całkowicie się rozleciały-,już nie będę miała z nich większego pożytku- a biegać trzeba. Jakie są według was dobre buty do biegania? Nie chodzi mi o jakieś super znane marki, bo na nie chwilowo mnie nie stać ale może są jakieś tańsze a zarazem solidne?

2

Odp: buty do joggingu

Spróbuj podróbki : adidasa, reaboka, pumy.

3

Odp: buty do joggingu

Ja polecam markę New Balance, jedne z lepszych butów do biegania. Ja mam takie [url]http://www.tanisport.pl/newbalance/MR1225BR/Product.aspx[/url] , świetnie amortyzują stopę i kostkę, nadają się do biegania po krzywych nowohuckich chodnikach smile i bardziej ostrych interwałowych biegów. Nie są najtańsze, ale to będzie inwestycja na lata.

4

Odp: buty do joggingu

Właśnie sobie uświadomiłam że dawno nie biegałam...chyba czas zacząć...

5

Odp: buty do joggingu

Ja tez muszę pobiegać, bo mam bieżnię pod nosem.

6

Odp: buty do joggingu

Hej, są takie reebooki , które zwiększają pracę mięśni pośladków, a także nóg. Tylko że sporo kosztują - ok. 360 zł.

7

Odp: buty do joggingu

Na mięśnie pośladków (domyślam się, że na wyrzeźbione, a nie nadmiernie rozwinięte, jak dziadek do orzechów albo imadło wink ) pomagają takie spodenki, tu macie akurat damskie na promocji [url]http://www.newbalance.pl/promocje/odziez/kolekcja-damska/wrts828bk.html[/url] . Ocieplają tamte fragmenty ciała, wywołując wzmożone spalanie tłuszczu i jednocześnie rzeźbienie i wyszczuplanie. Prawda, że fajne?:)

8

Odp: buty do joggingu

No, warte uwagi, jak ktoś ma trochę do zrzucenia...

9

Odp: buty do joggingu

marass, dzięki za wpisy i linki.

10

Odp: buty do joggingu

Możecie się jeszcze zapoznać z odzieżą firmy Under Armour, mało znanej na polskim rynku, ale w USA bardzo popularna, stosowana przez najlepszych sportowców (lekkoatletyka, sprinterzy, futboliści, baseballiści, zawodnicy mma). Nie jest to najtańsza odzież, ale bardzo zwiększa komfort ćwiczeń, pozwala regulować temperaturę ciała (przez co spalanie tłuszczu i rzeźbienie także). Mają specjalne technologie zapobiegające nadmiernemu poceniu się, np. Anti Odor smile działa tak, jak mówi nazwa, wchłania pot w koszulkę, pozbawia go przykrego zapachu, a koszulka w dalszym ciągu jest w miarę sucha. Istnieją linie na gorące, zimne (gorące-bardzo wysokie temperatury, zimne-poniżej 13 stopni) i na cały sezon, takie uniwersalne.
Mam ich jedną koszulkę jak na razie i mogę potwierdzić to co napisałem, zwłaszcza ze zmniejszeniem potliwości. Zobaczcie na stronę fa-po.pl , tam można dostać te ciuchy w Polsce.

11

Odp: buty do joggingu

No to widzę, że masz pojęcie duże o sportowej odzieży i obuwiu.

12

Odp: buty do joggingu

[quote=summerlove]No, warte uwagi, jak ktoś ma trochę do zrzucenia...[/quote]
Tak, ale nie wszyscy mają... celebrytki wszczepiają sobie silikonowe implanty, żeby tyłek nie wyglądał jak patelnia, bo jak to zrobić, żeby być maksymalnie szczupłą i mieć pupę i cycki.

13

Odp: buty do joggingu

[quote=gusia1000]No to widzę, że masz pojęcie duże o sportowej odzieży i obuwiu.[/quote]

No można powiedzieć, że o sporcie ogólnie. Trochę się tym interesuje, zwracam uwagę na technologie jakich używają producenci. Denerwuje mnie to, jak jakiś producent wydaje buty, to nie ma w nich nic szczególnego i każe płacić za sam znaczek czy logo firmy. New Balance na szczęście tak nie robi, ich technologie są efektywne, tak jak np. Ndurance czyli specjalne podeszwy do biegania po twardej nawierzchni. I ta technologia naprawdę działa, bo testowałem ich buciki na sobie smile, dlatego też mam wiedzę na ten temat, bo sam wiele rzeczy stestowałem.

14

Odp: buty do joggingu

dużo osób mówiło mi, że właśnie buty New Balance są bardzo dobre dobre, jeżeli chodzi o fitness, jeżeli chcesz bardziej uniwersalny model, to może te Ci się spodobają: [url]http://taniebuty.pl/newbalance/WX408WT/Product.aspx[/url] są dobre również na siłownię czy do biegania...wygodne, wytrzymałe, a do tego nie wydasz na nie majątku wink

15

Odp: buty do joggingu

Buty nike są bardzo wytrzymałe. na tanisport.pl znalazłam model Nike Air Cardio Low który jest idealnie przystosowany do fitnessu właśnie. A do tego dobrze wygląda..także czego chcieć więcej.

16

Odp: buty do joggingu

biegam w tych smych oryginalnych nike'ach od 4 lat, czy Twoje na 100% były oryginalne, który model? moje są leciutki, z siateczką i od kostek mają przewietrzniki, kosztowały 75 funtów (kupiłam w Londynie)

17

Odp: buty do joggingu

ja się zakochałam w tych butach easytone reebok-a i mam nadzieję, że wymodeluja mi pupę i uda tak jak pokazuja te panie w reklamach bo jeśli nie to nie wiem , przeszukiwałam cały internet żeby je znaleźć w jakiś rozsądnych cenach i znalazłam promocję na tanisport.pl i jestem zadowolona

18

Odp: buty do joggingu

ja mam do joggingu z decathlonu - biegam codziennie ale nie wyczynowo, więc wystarczą mi - są bardzo wygodne, a na buty za 360zł raczej mnie nie stać sad

19

Odp: buty do joggingu

Tym bardziej, że czasem te pieniądze mogą się okazać wyrzuconymi w błoto. To jest najgorsze.

20

Odp: buty do joggingu

ja właśnie zamierzam sobie takie zakupić, może polecicie coś godnego uwagi ale niedrogiego? Coś w stylu New Balance najlepiej.

21

Odp: buty do joggingu

Teraz tylko kupować nowe buty na wiosnę i biegać.

22

Odp: buty do joggingu

Ostatnio w Egipcie widziałam całe półki "markowych" butów New Balance i innych też. wink A poważnie, to uważam, że niezależnie od dyscypliny dobre buty to podstawa. Sama trenuję i używam specjalistycznego obuwia Nike Wrap Studio 3- służy mi już dość długo i jest bardzo wygodne. Pamiętać tylko trzeba, by obuwie do joggingu czy innej dyscypliny kupić u autoryzowanego przedstawiciela (np. tutaj sklep Nike [url]http://nstyle.pl/[/url] ), a nie we wspomnianym Egipcie czy na osiedlowym bazarku, bo takie buty nie mają nic wspólnego z oryginalnymi modelami i wówczas szkoda jakichkolwiek pieniędzy.

23

Odp: buty do joggingu

Ja posiadam buty do biegania z reeboka i bardzo dobrze się sprawdzają - są prawidłowo wyprofilowane, dzięki czemu stopa się tak szybko nie męczy.

24

Odp: buty do joggingu

[quote=gusia1000]Spróbuj podróbki : adidasa, reaboka, pumy.[/quote]

Akurat jeśli chodzi o bieganie to odradzam kupowania byle czego jak masz kupić podróbki to lepiej kup markowe, ale mniej znanej firmy cenowo zapłacisz tyle co za podróbki a komfort biegania będzie dużo większy. Poszukać można w sieci bo jest tego naprawdę całkiem sporo. W Aladi teraz robiliśmy zakupy i było całkiem sporo promocji tutaj masz na buty sportowe damskie - [url]http://aladi.pl/promocja-damskie-obuwie-sportowe/[/url] oczywiście wszystko kwestią w jaki sposób biegasz gdzie i ile, ale da się znaleźć dla każdego coś.

25

Odp: buty do joggingu

Ja swoje buty znalazłam w sklepie internetowym [url]http://sklep.adrenaline.pl[/url] . Są lekkie i niesamowicie wygodne. Super się w nich biega, są oryginalne i kupione w przystepnej cenie. Ten sklep to jest świetny sklep, fajne ciuchy i ceny wink