26

Odp: Wakacyjna miłość...

5 lat to faktycznie maX. Nam stuknie 4 lata po slubie.

27

Odp: Wakacyjna miłość...

[quote=emilia_s292]Mój mąż po tygodniu znajomości zadzwonił do mnie i powiedział po prostu, że on szuka żony a nie dziewczyny i co ja na to. Byłam zaskoczona na maksa![/quote]
Tak myślałam właśnie... Ja bym chyba zwiała po takim tekście... Bo wyglądało trochę to na desperację, nie sądzisz?

28

Odp: Wakacyjna miłość...

to nie jest desperacja, moim zdaniem - taki charakter, jeśli Emilia nei szukała przygodnej znajomości, to tylko pozazdrościć

tak jak pisałam, znam dwóch takich mężczyzn, sa teraz (już od dobrych 5 lat) szczęśliwymi mężami i tatusiami
nic tylko zazdrościć

29

Odp: Wakacyjna miłość...

Nie uważałam to za desperację, bo wiem że mój mąż "miał wzięcie" bo był D.J-em i nie narzekał na brak zainteresowania płcią przeciwną. On stwierdził, gdy mnie zobaczył, że ja to ta jedyna i do końca życia! Ja też tak pomyslałm, gdy go zobaczyłam!

30

Odp: Wakacyjna miłość...

No to mieliście więcej szczęścia niż rozumu, ze na siebie wpadliście, w sumie chyba przypadkiem, nie mylę się?

31

Odp: Wakacyjna miłość...

[quote=summerlove]No to mieliście więcej szczęścia niż rozumu, ze na siebie wpadliście, w sumie chyba przypadkiem, nie mylę się?[/quote]
pokaż mi związek zrodzony z ROZUMU big_smile

w każdym związku jest przede wszystkim szczęście i przypadek, ew potem w tle jakieś "ustawki"

32

Odp: Wakacyjna miłość...

To raczej nie był rozum. Przez przypadek pojechałam na dyskotekę oddaloną 100 km od mojej wioski i trach.... bardziej myśleliśmy sercem niż rozumem.

33

Odp: Wakacyjna miłość...

A wolna wtedy byłaś chociaż, czy trzeba było kogoś zostawić?

34

Odp: Wakacyjna miłość...

Wolna. Obyło się bez zadnych rozstań.

35

Odp: Wakacyjna miłość...

Oprócz tego, że byłam wolna to byłam cholernie zmęczona i wcale mi się nie chciało tam jechać , bo od rana byłam na jagodach a to męczące dość. Cała brudna i spocona wracałam do domu a ta koleżanka po drodze mnie zaczepiła i na to, że  musze z nią tam jechać

36

Odp: Wakacyjna miłość...

to był znak big_smile
super, ja poznałam swojego u koleżanki, tez byłam wolna, po kolejnym jakimś pseudo związku trwającym całe dwa miesiące wink

37

Odp: Wakacyjna miłość...

Naszym życiem rządzi przypadek...albo przypadki

38

Odp: Wakacyjna miłość...

[quote=emilia_s292]Oprócz tego, że byłam wolna to byłam cholernie zmęczona i wcale mi się nie chciało tam jechać , bo od rana byłam na jagodach a to męczące dość. Cała brudna i spocona wracałam do domu a ta koleżanka po drodze mnie zaczepiła i na to, że  musze z nią tam jechać[/quote]
mam nadzieję, ze jej podziękowałaś że Cię wtedy zmusiła:)

39

Odp: Wakacyjna miłość...

Chciałam, ale juz potem aż do dzisiaj jej więcej nie widziałam.

40

Odp: Wakacyjna miłość...

Może tez ustrzeliła tam wtedy swojego księcia i odjechali na białym koniu w siną dal...:)

41

Odp: Wakacyjna miłość...

Raczej nie bo ona tam była z chłopakiem i poszła z nim do hotelu a mnie zostawiła samą w samochodzie. Jej postepowanie tak mnie wkurzyło, że miałam na nią focha!

42

Odp: Wakacyjna miłość...

Ale zaopiekował się Tobą inny rycerz, a gdyby Cię zobaczył w otoczeniu takiej gromady smile to może by nie podszedł wcale...

43

Odp: Wakacyjna miłość...

Być może...ale mimo wszystko okropnie postapiła.

44

Odp: Wakacyjna miłość...

zaraz zaraz, auta jej pilnowałaś zamiast się bawić?!? To jak on Cię znalazł tam?

45

Odp: Wakacyjna miłość...

Jego poznałam na dyskotece. Dyskoteka skończyła się o 4 i ok. 4 ona na to, że wracamy do domu. Więc poszłam do samochodu i ona tez z tym facetem (kierowcą). Za chwilę wyszli. I wrócili za ponad godzinę. A ja widziałam jak ten mój przyszły małżonek wychodzi z dyski i wyszłąm z samochodu, jak mnie zobaczył to podszedł i dotrzymał mi towarzystwa aż ta wróciła.

46

Odp: Wakacyjna miłość...

A wcześniej ze sobą rozmawialiście? Raczej nie, skoro był tam DJ-em...

47

Odp: Wakacyjna miłość...

A wyobraż sobie, że rozmawialiśmy. Podszedł jak tańczyłam i spytał czy jak będą wolne piosenki to zatańczę z nim. Zgodziłam się i nie minęło minuty i już były wolne...

48

Odp: Wakacyjna miłość...

Taki spryciarz... No proszę, spotkał swoją drugą połóweczkę i od razu zabrał się do dzieła...

49

Odp: Wakacyjna miłość...

no tak....spryciarz

50

Odp: Wakacyjna miłość...

Ale jak Cię znam to od razu się połapałaś w co tu się gra... No i fajnie! Inaczej może do dziś byś szukała swojego ideału...