76

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Ale jesteś "guru", poza tym widzę ładną sumkę postów smile

77

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Tak, ja przy was to szara nowicjuszka...

78

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Eh, już nie nowicjuszka. Szybko się wtajemniczyłaś. Masz status "stały bywalec". Niedługo awansujesz, a później znowu.

79

Odp: Nasze erotyczne fantazje

No, dwa tygodnie stuknęło, jak by nie było, nie?

80

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Mi dwa miesiące. Ciekawe czy dostanę coś na urodziny? Chociaż zestaw prezerwatyw... żartuję sobie oczywiście.

81

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Szkoda że tu nie ma nagród jubileuszowych, jak w pracy sad
Ale i tak fajne konkursy są i były, przejrzałam trochę poprzednich...
A co do tej pory udało Wam się wygrać na tym portalu (lub na innych)?

82

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Ja jestem praktycznie rzecz biorąc nowa w porównaniu do większości. Tylko po prostu rozpisuję się, stąd status. Jedną tylko rzecz wygrałam. Dziewczyny widziałam mają już na koncie mnósto nagród, no ale one trochę już znają ten portal.

83

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Ja tu jestem od września albo pażdziernika 2009 więc zdążyłam trochę sobie popisać.

84

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Możecie również poczytać moje artykuły  na portalu.

85

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Hm, widzę ładną sumkę smile

86

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Jeszcze troche i będzie jeszcze ładniejsza. Ale i u ciebie ładnie wygląda ta liczba.

87

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Podoba mi się tu. Nie tylko jest fajnie i ciekawie, ale też ładnie, tak czysto, jasno, przejrzyście.

88

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Szkoda że tylko w innych tematach panuje milczenie i dziewczyny od czasu do czasu się odzywają.

89

Odp: Nasze erotyczne fantazje

No szkoda właśnie. Tutaj też czasami czułam się osamotniona trochę jak się poprzedni konkurs skończył.

90

Odp: Nasze erotyczne fantazje

właśnie mało zostało tych które piszą także gdy nie ma konkursów.

91

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Na tych forach, gdzie zbiera się punkty za posty jest masakra. Niby się wszystkie lubią ale straszna jest atmosfera, takie patrzenia na to kto ile napisał i ile będzie miał za to punktów. podobno te z pierwszych miejsc dostawały nieprzyjemne wiadomości na pocztę wewnętrzną.

92

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Rywalizacja zawsze jest.

93

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Ale tam jest wytykanie palcami kto pisze dla punktów i pisanie o sobie "ja tu nie jestem dla konkursu, mi na punktach nie zależy" itd. Pisała tak jedna wieczorem, a następnego dnia rano znalazła się w rankingu na jednym z pierwszych miejsc, ale zianie. Jeśli jest forum, gdzie sobie można pogadać, a dodatkowo są za to punkty i nagrody to czego chcieć więcej - dwie super sprawy w jednym.

94

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Tu jakoś nie widzę przepychanek o nagrody...?

95

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Bo tu nie ma punktów za posty. Takie konkursy jak te nie są na porządku dziennym. Nie liczy się co miesiąc ilości postów.

96

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Jednak na początku były nagrody za ilość postów. Być może teraz dziewczyny rzadziej piszą bo nie ma nagród.

97

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Teraz są "za aktywność" Tylko jak to rozumieć?

98

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Aktywność to znaczy to samo co ilość postów. Tylko że aktywność ma być w jednym wątku a o pozostałych się zapomina.

99

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Dzięki za wyjaśnienia:) Po liczbie postów u ciebie widzę ze wyraźnie prowadzisz...

100

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Droga Caroline, Emilka jest na tym forum od jesieni ubiegłego roku. Poza tym to co widzisz pod jej avatarem to nie są posty konkursowe. To wszystkie posty jakie napisala na tym forum we wszystkich działach i tematach przez te kilka miesięcy. Dziękuję za uwagę.