1

Temat: A co z chudzielcami jak przytyć?

Najczęściej są diety dla pragnących schudnąć a co z chudymi którzy pragną przytyć , ja miałam kiedyś taki problem!

2

Odp: A co z chudzielcami jak przytyć?

Niestety w praktyce jest to znacznie trudniejsze niż schudnięcie.

Ostatnio edytowany przez justyna (2010-10-21 13:16:33)

3

Odp: A co z chudzielcami jak przytyć?

Ciąża leczy z takich zachcianek...

4

Odp: A co z chudzielcami jak przytyć?

Ja zawsze byłam chuda jak patyk..jak ubrałam spódnice to się w szkole ze mnie śmiali,że nogi mam jak dwa patyki..jednak z czasem i wiekiem ,po ciąży nie jestem już takim chudzielcem...jestem normalna..90-60-90....

5

Odp: A co z chudzielcami jak przytyć?

[quote=emilia_s292]Ja zawsze byłam chuda jak patyk..jak ubrałam spódnice to się w szkole ze mnie śmiali,że nogi mam jak dwa patyki..jednak z czasem i wiekiem ,po ciąży nie jestem już takim chudzielcem...jestem normalna..90-60-90....[/quote]


Żartuje....

6

Odp: A co z chudzielcami jak przytyć?

Moja siostra miała taki problem. Jadła suszone owoce, różne ciasteczka, batoniki, banany, orzechy ......... nie pamiętam co jeszcze, ale jutro się zapytam smile jej się udało, przytyła smile

7

Odp: A co z chudzielcami jak przytyć?

olejki eteryczne wspomagające apetyt:
- oregano, bazylia, goździk, jałowiec

8

Odp: A co z chudzielcami jak przytyć?

byłaś na jakimś kursie wiedzy o olejkach tongue?
bo co zajrzę na post to piszesz co olejkach i ich działaniach tongue

9

Odp: A co z chudzielcami jak przytyć?

[quote=angelcity89]byłaś na jakimś kursie wiedzy o olejkach tongue?
bo co zajrzę na post to piszesz co olejkach i ich działaniach tongue[/quote]
tak lol
wczoraj :-)

10

Odp: A co z chudzielcami jak przytyć?

mnie ten problem nie dotyczy, za chuda jakoś nigdy nie byłam...

11

Odp: A co z chudzielcami jak przytyć?

[quote=justyna][quote=angelcity89]byłaś na jakimś kursie wiedzy o olejkach tongue?
bo co zajrzę na post to piszesz co olejkach i ich działaniach tongue[/quote]
tak lol
wczoraj :-)[/quote]


i nie mogłaś mnie zabrać tongue?!

12

Odp: A co z chudzielcami jak przytyć?

fast food odpadają bo tłuszcz się osadza!
ryż,makarony ,mączne typu pierogi dużo warzyw owoców,koktaje,jogurty musli z mlekiem sery

13

Odp: A co z chudzielcami jak przytyć?

wiekszość ludz ma szybką przemiane materii zwłaszcza chudzi przez to nie mogą przytyć

14

Odp: A co z chudzielcami jak przytyć?

Jedz rzeczy kaloryczne, tzn. słodkości, mięsa, wędliny, a na pewno się przytyje.

15

Odp: A co z chudzielcami jak przytyć?

Nie wiem czy tycie na siłę jest dobre. Według mnie na początku trzeba sprawdzić sobie tarczycę.

16

Odp: A co z chudzielcami jak przytyć?

ja mogę jeśc niemal wszystko łącznie z dużą ilością słodyczy i nie przytyje nawet jednego  kg .

17

Odp: A co z chudzielcami jak przytyć?

Ktoś tu w ogóle nie ma pojęcia co pisać, skoro poleca na przytycie słodycze hmm. Koleżanka pewnie wolałaby troszkę wyrobić sobie mięśnie, a nie obrosnąć tłuszczem. Mięsa i wędliny to ok, ale też określone, nie może dziewczyna jeść podgardla ociekającego tłuszczem czy słoniny. Muszą to być mięsa chude takie jak kurczak i indyk, kaczka jest już trochę za tłusta. Oprócz tego ryż (jak najczęściej i najwięcej), warzywa (brokuły, szpinak i inne mało dobre:) ), płatki owsiane, musli, ryby, owoce (też nie wszystkie, głównie te mało wodniste i z małą zawartością cukru). Ze słodyczy to jedynie czekolada, raz na tydzień na poprawę humoru i wzmocnienie. Oprócz tego przydałoby się, żebyś zaczęła ćwiczyć, ale nie bieganie czy fitness (bo przecież chudnąć nie chcesz) tylko siłownia.

18

Odp: A co z chudzielcami jak przytyć?

No proszę, zjawił się wreszcie kompetentny doradca ds. żywienia. Brawo!

19

Odp: A co z chudzielcami jak przytyć?

MegaMASS polecam. Buheha big_smile

20

Odp: A co z chudzielcami jak przytyć?

No to teraz będziemy ćwiczyć i chudnąć...

21

Odp: A co z chudzielcami jak przytyć?

Żaden ekspert ze mnie, po prostu trochę się tym zainteresowałem, stosowałem taką dietę przez pewien czas bardzo rygorystycznie. Teraz staram się dalej jeść te produkty co wymieniłem, ale czasem ulegam pokusie i zjem jakieś frytki czy kebab. Ogólnie, jeśli ktoś szuka porad odnośnie diet i ćwiczeń to polecam profil facebooka, takiego sklepu hellhound.pl. Mają tam różne ciekawe informacje.

22

Odp: A co z chudzielcami jak przytyć?

Dla nas każda informacja jest cenna:) poprosimy więcej smile

23

Odp: A co z chudzielcami jak przytyć?

Ja zawsze miałam problem z przytyciem. Teraz to już się przyzwyczaiłam i mam wagę w porządku.

24

Odp: A co z chudzielcami jak przytyć?

A zdradzisz ile ważysz i przy jakim wzroscie?

25

Odp: A co z chudzielcami jak przytyć?

No właśnie ile???