76

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Akurat ta uczelnia, o której wiem, że miała, właśnie się powoli likwiduje... Ale może następne wezmą z niej przykład, choćby w tej kwestii, bo w innych nie polecam...

77

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

W sklepach powinny być takie przechowalnie dla dzieci i dla facetów, bo facet na zakupach tylko wadzi. Te męskie poczekalnie powinny być gdzieś tak na linii kas najlepiej.

78

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Ja lubiecos co do połowy zakrywa pupę swobodniej się czuje i moge się swobodnie ruszać... A męzczyźni lubia takie ubranka typu uczennica, policjantka, pokojówca itd. nie wiecie gdzie mozna cos takiego dostac w miae tanio?

79

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Na tej stronce:
[url]http://www.obsessive24.pl/cat-pol-1157971942-AKCESORIA-i-FANTAZJE.html[/url]

80

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

dziekuje co d tych cen to nie znalazlam jeszcze takich tanich smile

81

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Mi się strrrrasznie podoba kostium stewardessy, ten szary. Rzeczywiście, ceny mają fajne i wybór też niczego sobie.

82

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

znalazlam na allegro troche ciuszkow tezpodoba mi sie policjantka
[url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1092933183[/url]
o ta...sa tez inne ozne warto poogladac smile tylko nie wiem jak to wyglada z rozmiarami boje sie kupic przez internet bo mimo ze sie wymierze to moze byc cos nie tak

83

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Jeśli będzie coś nie tak to chyba można wymienić.
Ten kostium pod tym linkiem Twoim bardzo mi się podoba, tylko kajdanki bym wymieniła na wyglądające profesjonalniej.

84

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

No ja tez co do tych kajdanek mam watpliwosci ale taki maly szczegol... to da sie wymienic niewielkim kosztem.

85

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Dokładnie. Sam kostium jest bardzo fajny.
W niektórych sklepach z bielizną można sprawdzić rozmiar podając swoje wymiary.

86

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

kupie sobie go na pewno a co do innych gadzetow probowalas czegos co odnioslo dobry skutek?

87

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

zawiązywanie oczu, niby oklepane, ale mi było z tym bajecznie.
Przebranie za małą dziewczynkę albo za uczennicę - to oboje bardzo lubimy i mnóstwo razy się w to bawiliśmy.

88

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

a we wannie? ostatnio probowalam i bylo wspaniale... niby nic a tylko woda i gra swiatel...wspaniale... trzeba sie jakos rozwijac bo pozniej w pewnym momencie moze sie zrobic nudno... jeszcze tego nie odczowam ale moze kiedys tak sie stac

89

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

W wannie też było. Tylko że kiedyś zrobiliśmy z pianą i było tak ślisko niesamowicie, że był problem. Od tej pory nie dolewamy już płynu do kąpieli.

90

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

my nie mielismy na stanie ale jak bedzie to bede sie liczyc z tym ze sa problemy smile kiedys poszlismy tez na spacer z psem i zobaczylismy taka kupke krzakow wszyscy nas mogli widziec ale oplacalo sie ryzyko...:)

91

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Suuuper! lubię takie jazdy. My kiedyś siedliśmy na ławce i nie mialam bielizny pod spodem, a założyłam sukienkę i w biały dxzień zaspokoił mnie ręką. Odlot, ludzie chodzą sobie niczego nieświadomi, człam się jakbym była w jakiś innym wymiarze.

92

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

no to jest pozytywne...:) kiedys przyjechalismy tez do domu i ja jego zspokoilam w alcie pod blokiem o 13 w poludnie tez byl w niebowziaty

93

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

No nie dziwię się, a swoją drogą super pomysł, żeby zrobić coś przed wejściem do domu, bo zwykle robi się po wejściu. Plus za ten pomysł!

94

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

ale pomyslow nigdy nie za wiele masz jakies pozytywne?

95

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

My mamy kilka takich miejsc, w których bawiliśmy się kilka razy i teraz jak przechodzimy to kojarzą nam się tylko  z jednym - pomiędzy garażami wieczorem, na peronie kidy nie ma dużo ludzi (tam są takie ławki, że tylko ktoś z przodu mógłby zobaczyć). Na najwyższym piętrze jego bloku się kiedyś kochaliśmy.

96

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

no tak a pozniej jak sie kolo tych miejsc pzechodzi mysli sie by to znow tam powtorzyc smile a my tez mamy takie miejsca... myslalam  tez o popostu lawce w parku najlepiej wieczoem bo jak ludzie chodza to niebadzo...ale byla by fajna opcja...rozwazam ta opcje kiedys jak dziecko do babci pojdzie na noc

97

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Uważaj tylko na komary, wszystko potrafią zepsuć, czar pyska kiedy ciągle coś bzyczy i swędzi. Bez środka na komary ani rusz.

98

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

no najpierw oczywiscie sie zabezpieczymy przed tymi stworzeniami... a co wyslisz o klatce mowilas ze byla taka sutuacja na ostatnim pietze twojego faceta i jak? szybko czy tak normalnie?

99

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Normalnie, bo tam akurat jest korytarz łączący trzy klatki i tam jest zaledwie kilka mieszkań i to tak daleko od siebie, że można spokojnie sobie robić co się chce, tylko trzeba uważać, bo czasami ćpuni sobie takie miejsca obierają za bazę, ale to w zimie, w lecie się nie chowają w takich kryjówkach.

100

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

aaa to dobry pomysl...:) z pewnoscia spobujemy