101

Odp: Seks w czasie miesiączki

Jak się dawały, to brał... Ale im się dziwię, jaką kasę musiał płacić, że go chciały?

102

Odp: Seks w czasie miesiączki

niektórym wiele nie trzeba, ot, kieszonkowe na ciuchy, poza tym fajną bryką jeździł, zresztą, bryki ciągle zmieniał, no i lekarz, co oznacza, że w  razie czego można przyjść "po starej dobrej znajomości" - weź mi załatw skrobankę u kolegi. Takie znajomości się przydają.

103

Odp: Seks w czasie miesiączki

Ale załatwiać sobie je przez łóżko? Nie za duża cena?

104

Odp: Seks w czasie miesiączki

Dla niektórych widać nie.Kiedyś pewnie większość z nich będzie tego żałowała.

105

Odp: Seks w czasie miesiączki

A facet umie wykorzystać swoją pozycję i korzysta póki co... Dopóki nie padnie na zawał, bo to jednak w tym wieku "sport wyczynowy" jest...

106

Odp: Seks w czasie miesiączki

Ha ha, wiesz, jak widać kolega kardiolog koledze ortopedzie jeszcze nie odradził smile

107

Odp: Seks w czasie miesiączki

Bo sam robi to samo nie bacząc na skutki:)

108

Odp: Seks w czasie miesiączki

Ech, ci mężczyźni. My mamy takie kompleksy, a oni tak za nami kobietami biegają...

109

Odp: Seks w czasie miesiączki

niektóre laski za byle drobiazg zrobią "laskę" takie życie, ale co powiedzieć o dziewczynach, które za kasę studiują i wynajmują mieszkanie, obejrzyjcie sobie Galerianki

110

Odp: Seks w czasie miesiączki

O właśnie, co myślicie o tym filmie? Niektórzy twierdzą, że był naciągany.

111

Odp: Seks w czasie miesiączki

Nie był naciągany, oglądałam dwa razy, myślę, że jest jeszcze gorzej, młode laski na dyskotekach w WC robiące dobrze starszemu męzczyźnie to nie nowość, ten film pokazuje prawdę o dziewczynach pozostawionych bez opieki, nadzoru i miłości

112

Odp: Seks w czasie miesiączki

Co myślicie o postawie ochroniarzy w sklepach? Na ich oczach dochodzi do przestępstwa, a oni na to:"Dopóki nie kradną to nie nasza sprawa." Czy nie powinni wzywać policji do podejrzanych osób? Jakiś taki obywatelski lub moralny obowiązek? Jakby nie było są świadkami przestępstwa i nie próbują mu zapobiec.

113

Odp: Seks w czasie miesiączki

Cóż, jak to nie ich dziecko, to mają w nosie... Zresztą, to że ktoś podchodzi do jakiejś dziewczyny, to nie znaczy że ona jest galerianką... Seksu też nie uprawiają publicznie, więc ochroniarz nie ma podstaw prawnych żeby interweniować. Wezwie policję i co im powie? "On chce ją przelecieć za kasę/telefon/bluzkę"? A gdzie dowody? To nie jest takie proste...

114

Odp: Seks w czasie miesiączki

Jeśli często widuje dziewczynę, która co rusz wychodzi z innym panem to mógłby wskazać policji. Galerianki powinny być karane, trochę może by je to zniechęciło. Stary się nie boi, że pójdzie siedzieć, ale gówniara mogłaby się wystraszyć jakiejś kary.

115

Odp: Seks w czasie miesiączki

O ile da się coś udowodnić. Wiesz, za sam wygląd czy spsób ubierania nie sposób na kogoś nasyłać policję.

116

Odp: Seks w czasie miesiączki

Ale gdyby się wzięli za tępienie i poszli za taką parką, albo zobaczyli na kamerach, że za każdym razem z innym idzie? W końcu by złapalui na gorącym uczynku. No ale tak, to nie jest tak ważne, żeby sobie głowę tym zaprzątali.

117

Odp: Seks w czasie miesiączki

No tak, ale co w takim razie można zrobić, żeby ratować młodych przdstawicieli naszego narodu, przyszłość naszej ojczyzny itp. itd. Same nie przestaną, tylko się ten problem rozpowszechni.

118

Odp: Seks w czasie miesiączki

Czytałam, ze w Hiszpanii 40 procent studentów (nie tylko dziewczyn) utrzymuje się dzięki sponsoringowi...

119

Odp: Seks w czasie miesiączki

Super. Ja też się utrzymuję dzięki sponsoringowi - chłopaka.

120

Odp: Seks w czasie miesiączki

Ale to jest zupełnie co innego, jesteście parą i na początku nie było kwestii finansowej na pewno.

121

Odp: Seks w czasie miesiączki

Eeeee... oprócz tego, że poznaliśmy się w knajpie i przez jakiś czas zapraszał mnie i koleżankę i zawsze to on stawiał to ... nie. big_smile Nie no, za seks nigdy nie pobierałam opłaty.

122

Odp: Seks w czasie miesiączki

Oj to nie dla mnie smile Moja koleżanka robi to ciągle podczas okresu i mówi, że jej partner to uwielbia bo jest niby'ciaśniej', podkładają ręcznik i jadą. Jak dla mnie to obrzydliwe. Po prostu źle bym się czuła;)

123

Odp: Seks w czasie miesiączki

Bo to jest wstrętne i niehigieniczne. Mnie do tego zmusił przedostatni były. Potem musiał mnie za rękę zaprowadzić do łazienki, bo tak potwornie się czułam. Zaleca się to, bo niby jest bardziej wrażliwa w tym czasie pochwa. Moja jest aż zbyt wrażliwa od dłuższego czasu i czuję ją na początku okresu tak, jakby mnie ten teges cale plemię Arabów.

124

Odp: Seks w czasie miesiączki

Wrrr ja sobie tego nie wyobrażam. Sama miesiączka jest dla mnie bolesna i wszystko mnie tak boli, aż mam skurcze.. a jeszcze seks? Nie nie nie smile

125

Odp: Seks w czasie miesiączki

Podobno seks wyzwala w organizmie substancje znieczulające i przeciwbólowe smile
A może faceci myślą, że jak kobietę boli i leci krew to... no wiecie, może oni sobie wyobrażają, że ją rozdziewiczają i dlatego tak to lubią, bo fantazjują przy tym.