51

Odp: Seks w czasie miesiączki

A można wiedzieć ile ważysz po tej "terapii"?

52

Odp: Seks w czasie miesiączki

A dużo, przytyłam ok 30 kg.

53

Odp: Seks w czasie miesiączki

Jasne, bo uwierzę smile A wzrostu masz 190...

54

Odp: Seks w czasie miesiączki

ja mam właśnie okres i strasznie mnie boli brzuch i marzę tylko o tym, żeby się położyć, i nie wyobrażam sobie seksu w tym czasie. Zaraz się kładę, ale jeszcze poklikam...

55

Odp: Seks w czasie miesiączki

Chyba że wirtualny?

56

Odp: Seks w czasie miesiączki

W tym czasie chyba raczej nie myśli się o seksie, zwłaszcza jak brzuch boli... sad

57

Odp: Seks w czasie miesiączki

Czemu nie wierzysz? No w sumie ja też nie mogłam w to uwierzyć, ale to stało się na przestrzeni 4 lat.

58

Odp: Seks w czasie miesiączki

Trudno mi sobie wyobrazić, że nie masz motywacji by schudnąć...

59

Odp: Seks w czasie miesiączki

Trochę mam, trochę nie. W sumie coś zaczynam z tym robić. Blokowało mnie to, że po co zaczynać, skoro nie znalazłam jeszcze innej metody odreagowywania stresu niż jedzenie.

60

Odp: Seks w czasie miesiączki

no to zacznij myśleć jak faceci - na stres najlepszy jest sex... A jak się po tym chudnie!

61

Odp: Seks w czasie miesiączki

big_smile Dam radę bez tego, jeszcze mi tak mózg tłuszczem nie zarósł, żebym myślała jak facet smile

62

Odp: Seks w czasie miesiączki

Ale mózg faceta jest tak prosto skonstruowany, że głównie zajęty jest seksem (tzn. myśleniem o nim...). My jesteśmy wyżej uorganizowane... smile

63

Odp: Seks w czasie miesiączki

Poważnie, czytałam w jakiejś książce o różnicach między kobietami i mężczyznami, że każdy ma umysł podzielony na "pokoje": pokój pracy, rodziny, hobby, sportu, znajomych, miłości. Mężczyzna może znajdować się tylko w jednym pokoju naraz i myśleć tylko o tym i jeśli np. chce pomyśleć o swojej ukochanej, to musi wejść do pokoju miłości, inaczej nic z tego. Za to kobieta jest tak skonstruowana, że do każdego z tych pokoi zabiera ze sobą miłość i jeśli kocha to może mieć w głowie obiekt swojej miłości i pracując i spotykając się ze znajomymi i wogóle robiąc i skupiając się na czymkolwiek innym. W każdym jej "pokoju" jest miłość.

64

Odp: Seks w czasie miesiączki

Prawda. Przekonałam się o tym i potwierdzam. Dlatego faceci tak często zapominają zadzwonić, albo o ważnych rocznicach...

65

Odp: Seks w czasie miesiączki

Albo przytulamy się do nich, a oni jeszcze w pokoju pracy się znajdują myślami. Więc nawołujemy: Kochanie, wróć!!!

66

Odp: Seks w czasie miesiączki

Też tak bywa... A za grosz nie mają podzielności uwagi...

67

Odp: Seks w czasie miesiączki

Bardzo ciekawe poglądy i przemyślenia dziewczyny, to prawda, że faceci sa inaczej skonstruowani, jednak przede wszystkim są wzrokowcami, moga bardzo kochać kobietę, ale jeśli się bardzo zaniedba to i tak pójda za namiętnością

68

Odp: Seks w czasie miesiączki

Vice versa.

69

Odp: Seks w czasie miesiączki

[quote=zima300]Bardzo ciekawe poglądy i przemyślenia dziewczyny, to prawda, że faceci sa inaczej skonstruowani, jednak przede wszystkim są wzrokowcami, moga bardzo kochać kobietę, ale jeśli się bardzo zaniedba to i tak pójda za namiętnością[/quote]
nie zawsze - każde ciałko się znudzi po jakimś czasie i trzeba szukać nowości, odmiany...

70

Odp: Seks w czasie miesiączki

Ale jeśli kobieta się zmienia? robi coś ze sobą? Stale rozwija?

71

Odp: Seks w czasie miesiączki

Znam parę bardzo zadbanych kobiet, których mężowie i tak są poligamistami... Wszystko od charakteru faceta zależy, mówie wam...

72

Odp: Seks w czasie miesiączki

No tak, z tym się zgodzę. Ale chodziło mi o to czy taka kobieta może się znudzić.
Bo są tacy faceci, którzy potrzebują oczywiście więcej niż jednej, choćby nie wiem jaka ona była.

73

Odp: Seks w czasie miesiączki

Tak, to miałam na myśli... poza tym żona jakoś im się chyba przestaje kojarzyć z łóżkiem a zaczyna z prowadzeniem domu...

74

Odp: Seks w czasie miesiączki

Mi by się ktoś taki nie znudził i wielu zdradzającyp panom również nie. Bo są tacy, którzy mają naprawde piękne żony, zadbane itd, seksowne i twierdzą , że je kochają, nadal z nimi współżyją, ale potrzebują nie kogoś zamiast niej, tylko kogoś oprócz niej.

75

Odp: Seks w czasie miesiączki

No tak, oprócz, bo żona napracuje siew dzień, to w nocy chce odpocząć, a on ma właśnie kryzys przed 40...