76

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

No chyba żaden raczej. Może jakiś pruderyjny dziadek, który uważa, że pewne rzeczy nie przystoją kobiecie, choć w głębi duszy pragnie czegoś takiego.

77

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

Ale zdarzają się i młodsi, którzy myślą chyba,ze kobieta nie odczuwa pociągu, nie ma potrzeb tylko jest zabawką do spełniania ich życzeń. I ten mit, że ona zawsze jest gotowa...

78

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

Tak samo jak z tym, że jeśli ma miniówkę to na sto procent chce żeby ją przelecieć, a potem tłumaczy się taki w sądzie, że ona sama przecież chciała, żeby ją zgwałcić.

79

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

Bo facet widzi i działa - nie rozumie niuansów, uważa ze kobiety ubierają się głównie po to, by uwodzić mężczyzn. A fakty są takie, że ona robi to najpierw dla siebie, potem dla innych kobiet, żeby zazdrościły, a na końcu dla facetów (bo wie, że oni i tak wolą rozebrane:)

80

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

"Każda dziewczyna ci powie, jeśli jest szczera, że dla kobiet się stroi, dla mężczyzn rozbiera."
I to prawda jest. Ale oni tego nie ogarniają. Chyba trzeba im powiedzieć, że to tak jak z gadżetami technicznymi w ich przypadku. Że my to na ciuchy przekładamy.

81

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

I tak nie zrozumieją, więc po co się produkować...

82

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

Trzeba ich zmusić do oglądania takich seriali jak :"Gotowe na wszystko", "Seks w wielkim mieście" itd.

83

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

[quote=niechcemisie]"Każda dziewczyna ci powie, jeśli jest szczera, że dla kobiet się stroi, dla mężczyzn rozbiera".[/quote]
ja swojemu to zawsze powtarzam big_smile

84

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

Tak, ja mojemu też, bo twierdzi że jak idę do szkoły robię się na bóstwo dla kolegów. Bóstwa ja nie widzę w sportowych, wszystko zasłaniających ciuchach i lekkim makijażu, więc powtarzam mu - ja nie chcę się podobać, ja chcę nie odstawać smile

85

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

niechcemisie ale masz fajną liczbę postów 666 big_smile

86

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

[quote=niechcemisie]więc powtarzam mu - ja nie chcę się podobać, ja chcę nie odstawać smile[/quote]
czyli ubierasz się dla ogółu? żeby nie wyróżniać się?

ja lubię czasem odstawać, pozytywnie oczywiście, nie podążam za tłumem

87

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

Do szkoły tak, poza szkołą już szaleję. W szkole wolę się niczym nie wyróżniać, unikam dekoltów i mocnych kolorów, zakładam sportowe ciuchy, ubieram się jak niemal wszyscy, ale on twierdzi, że się stroję i maluję. Cóż.

88

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

[quote=justyna]niechcemisie ale masz fajną liczbę postów 666 big_smile[/quote]
Ha ha ha, nie zauważyłam tego smile

89

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

[quote=niechcemisie]Do szkoły tak, poza szkołą już szaleję. W szkole wolę się niczym nie wyróżniać, unikam dekoltów i mocnych kolorów, zakładam sportowe ciuchy, ubieram się jak niemal wszyscy, ale on twierdzi, że się stroję i maluję. Cóż.[/quote]
ja pamiętam w szkole średniej miałam taką nauczycielkę, ktora wywalała za drzwi jak dziewczyna była umalowana lub miała głębszy dekolt yikes

90

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

U mnie nie wywalają, ale tylko kilka osób nosi się zbyt wyzywająco. Ja dekolty na randkę sobie zostawiam.

91

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

I słusznie. Nie wszyscy zasługują zęby oglądać takie wspaniałe widoki...

92

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

Otóż to. A tak na poważnie to w szkole eksponuje się wiedzę, a wdzięki eksponuje się przed oczami mężczyzny, którego chce się uwieść.

93

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

Otóż to.

94

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

Ha ha. A propos tematu - czy kobiecie wypada inicjować seks? można to zrobić właśnie w taki dyskretniejszy sposób, nie taki bezpośredni, właśnie przez odpowiedni strój, jakieś otarcie się, nachylenie, delikatną prowokację i to też jest inicjowanie seksu, bardzo kobiece zresztą, nieco subtelniejsze niż takie wprost, ale skuteczne.

95

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

Bezpośrednio został już dawno zarezerwowany dla dyskotekowego pogotowia seksualnego :-)

96

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

Ha ha ha. smile

97

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

Nie znałaś tego? Trafne określenie...

98

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

Bardzo. Śmiać mi się chce, bo tym paniom z pogotowia często chce się bardziej niż temu panu, który z ich usług korzysta.

99

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

Ale jakie one są pożyteczne - normalnie ich nie doceniamy... smile

100

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

Na szczęście my nie chodzimy na dyskoteki, wolimy puby.