26

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Tak... nasze erotyczne fantazje... najczęstszą wśród kobiet fantazją jest ta, że wyobrażają sobie, że mężczyźni są kimś innym niż w rzeczywistości - kimś lepszym, ha ha ha!

27

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Warto choć pomarzyć - bo rzeczywistość skrzeczy...

28

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Tak, marzenia nic nie kosztują, nic poza rozczarowaniem. Ale z drugiej strony, gdyby nie one to żylibyśmy w dość ponurym świecie.

29

Odp: Nasze erotyczne fantazje

i pomagają przetrwać singlom..

30

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Nie tylko singlom. Planowanie wspólnej przyszłości z ukochanym też czasami sprowadzają się do marzeń, a potem te marzenia mogą się urzeczywistnić.

31

Odp: Nasze erotyczne fantazje

No tak, ale ja miałam  na myśli te bardziej intymne marzenia...

32

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Ja też sobie marzę o moim własnym chłopaku. Mam fantazje erotyczne a oprócz tego marzę sobie jak to będzie wszystko.

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2010-05-20 15:31:22)

33

Odp: Nasze erotyczne fantazje

No, jak już on się zdecyduje na wspólne poważne życie tj. małżeństwo. Ale czemu zwleka?

34

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Żadne z nas nie chce teraz, ale chcemy w przyszłości. On mówi o lepszej pracy ( w sensie pewniejszej, bo tu wszystko na włosku wisi, starsi są trochę bezpieczniejsi, młodych zwalniają masowo). Ja nie wyjdę za mąż za nic w swiecie dopóki nie zakończę edukacji (zostały mi dwa lata) i chcę zacząć pracować i trochę odłożyć. Poza tym chcemy się pierw dotrzeć. Ja jakoś nie chcę wychodzić na razie za mąż. Chciałabym pochodzić jeszcze. Nadrobić to co zabrał mi były traktuhjąc jak żonę. Potem chciałabym żeby narzeczeństwo nie trwało krócej niż rok. Dziecka nie chcę na razie i długo jeszcze nie będę chciała i chcę być żoną przez minimum dwa lata zanim zrobimy dzidziusia. Tak sobie to ułożyłam i jemu też się taki plan podoba.

35

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Ale masz wszystko obcykane:) I poukładane w główce - to mi się podoba!

36

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Żeby jeszcze wypaliło to byłoby luks. Czasami sobie fantazjuję na te tematy. Własne mieszkanko, czarna satynowa pościel, przyłóżku, ba, przy łożu fotel i rura do tańca.

37

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Full wypas... Życzę spełnienia marzeń smile

38

Odp: Nasze erotyczne fantazje

[quote=JoannB]Full wypas... Życzę spełnienia marzeń smile[/quote]
A dziękuję bardzo. Niejedną wizję snuję dotyczącą własnego mieszkania. Wiesz, ja mieszkam z rodzicami, on mieszka sam, a to znaczy, że u niego możemy iść na całość, a u mnie nie, a chciałabym.

39

Odp: Nasze erotyczne fantazje

ooo, wiem jak to jest fajnie mieć wolną chatę...

40

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Ja to sobie fantazjuję, że wstajemy rano, ja zakładam satynowy krótki szlafroczek, on jest w samych bokserkach i idziemy do kuchni, robimy kawę i wspólnie przyrządzamy śniadanie, jemy zapatrzeni w seibie, jejku, takie wizje podniecają mnie bardziej niż wyobrażanie sobie seksu. Ale potem i tak robimy to na kuchennym blacie, hi hi hi.

41

Odp: Nasze erotyczne fantazje

No jasne... Kto by tak nie chciał...

42

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Dziwny sen miałam z moim mężczyzną. Było ich dwóch, byli tacy sami, nawet w to samo ubrani i wogóle wyglądali identycznie. Ale jeden z nich był złym człowiekiem, z którym byłam i chciałam od niego uciec, a drugi ideałem, z którym chciałam być, a on ze mną, tylko musieliśmy się ukrywać, bo... ten dobry był synem tego złego. Chciał zakomunikować jemu i całemu światu, że będzie ze mną bez względu na to czy nam zabronią itd.ale ja się bałam i powiedziałam mu:"Twój ojciec nigdy nie pozwoli nam być razem." Piękny był ten sen, ale taki dziwny. Nigdy wogóle nie śniła mi się jedna osoba w dwóch wersjach.

43

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Może Twój facet naprawdę ma "dwie twarze"?... Takie sny dają do myślenia...

44

Odp: Nasze erotyczne fantazje

.....................myślę.........................

45

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Byle nie za długo... Bo on tam na boku... smile

46

Odp: Nasze erotyczne fantazje

fajne sny, ja tez miałam dzisiaj sen z kolegą mojego brata, który mnie nienawidzi! I oczywiście był to sen erotyczny, on jest takim chamem, że szkoda słow, ale za to jest barrrdzo przystojny

47

Odp: Nasze erotyczne fantazje

kto się czubi, ten się lubi, jak mówią starzy górale smile

48

Odp: Nasze erotyczne fantazje

haha, coś w tym musi być Joasiu

49

Odp: Nasze erotyczne fantazje

A mogę wiedzieć, dlaczego ten chłopak Cię nienawidzi? może tak Ci się tylko wydaje - a on po prostu demonstrując niechęć, chce w ten dziecinny sposób zwrócić na siebie Twoją uwagę... i chyba mu się udało, skoro masz już taaakie sny, nieprawda?

50

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Może pokazuje że Cię nie lubi, bo chciałby się zbliżyć, podobasz mu się, ale jest pewny, że go odrzucisz, więc pokazuje "nie lubię cię, nie odtrącisz mnie".