26

Odp: Jak poznałyście i zakochałyscie się w swoich facetach?

ja poznałam mojego faceta, przez jego brata

27

Odp: Jak poznałyście i zakochałyscie się w swoich facetach?

ja swojego poznałam u koleżanki na imprezce smile

28

Odp: Jak poznałyście i zakochałyscie się w swoich facetach?

ja swojego na studiach (moich i jego - byliśmy w jednej grupie)

29

Odp: Jak poznałyście i zakochałyscie się w swoich facetach?

[quote=emilia_s292][quote=asiula83]przez internet ... zły nr. gg wpisał[/quote]

Jednym słowem internet to fajna sprawa big_smile[/quote]
Chyba byliście sobie pisani big_smile nie wierzę w zbiegi okoliczności i tzw. przypadki.

30

Odp: Jak poznałyście i zakochałyscie się w swoich facetach?

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszej zabawie: już dzisiaj można dodawać fotki w galerii Dodaj Ciacho w rubryce Erotyka, za chwilkę dodamy również mozliwość głosowania na najbardziej apetyczne ciasteczka...Masz swojego faworyta? Pokaż nam go, też chcemy go poznać....

31

Odp: Jak poznałyście i zakochałyscie się w swoich facetach?

ja "mam" jedno ciacho - ale chyba nikt na niego nie zagłosuje, bo ma dość specyficzny typ urody smile

32

Odp: Jak poznałyście i zakochałyscie się w swoich facetach?

oj, nie bądź tak pewna ... smile

33

Odp: Jak poznałyście i zakochałyscie się w swoich facetach?

[quote=agf]oj, nie bądź tak pewna ... smile[/quote]
zaraz wkleję smile

a moja pewność wynika z komentarzy koleżanek, wśród moich znajomych ten aktor podoba się jednej osobie - mojemu przyjacielowi gejowi yikes

34

Odp: Jak poznałyście i zakochałyscie się w swoich facetach?

a ja swojego poznałam na imprezie u siostry

35

Odp: Jak poznałyście i zakochałyscie się w swoich facetach?

A ja - na imprezie w pracy. jakoś wcześniej nie zwracałam na niego uwagi...

36

Odp: Jak poznałyście i zakochałyscie się w swoich facetach?

[quote=justyna][quote=agf]oj, nie bądź tak pewna ... smile[/quote]
zaraz wkleję smile

a moja pewność wynika z komentarzy koleżanek, wśród moich znajomych ten aktor podoba się jednej osobie - mojemu przyjacielowi gejowi yikes[/quote]


Który to ten twój? jakoś nie mogę tam odnaleźć kto wrzuca...

37

Odp: Jak poznałyście i zakochałyscie się w swoich facetach?

[quote=agf]
Który to ten twój? jakoś nie mogę tam odnaleźć kto wrzuca...[/quote]
z kotkiem/pieskiem wink
czarno-białe

38

Odp: Jak poznałyście i zakochałyscie się w swoich facetach?

Mojego poznałam podczas wizyty u dentysty - można powiedzieć, że wyrwał mi zęba i serce za jednym zamachem...

39

Odp: Jak poznałyście i zakochałyscie się w swoich facetach?

no no no smile
kardiolog i stomatolog w jednym wink

40

Odp: Jak poznałyście i zakochałyscie się w swoich facetach?

[quote=justyna][quote=agf]
Który to ten twój? jakoś nie mogę tam odnaleźć kto wrzuca...[/quote]
z kotkiem/pieskiem wink
czarno-białe[/quote]



łeeee, bokiem jest to dobrze nie widać wink

41

Odp: Jak poznałyście i zakochałyscie się w swoich facetach?

oj bokiem bokiem... nie marudź! wklej lepiej swojego wink
jutro wkleję inne - życzysz sobie od przodu czy od tyłu?? big_smile

42

Odp: Jak poznałyście i zakochałyscie się w swoich facetach?

hihihihihi... od przodu wystarczy wink

43

Odp: Jak poznałyście i zakochałyscie się w swoich facetach?

[quote=JoannB]Mojego poznałam podczas wizyty u dentysty - można powiedzieć, że wyrwał mi zęba i serce za jednym zamachem...[/quote]

To ciekawe, ale ci dentyści rzeczywiście są dziwni... Ja poszłam do jednego i tak się zapatrzył, że nie chciał podjąć się poprawki po innym stomatologu twierdząc, że tamten musi mi to zrobić za darmo. Pierwszy raz spotkałam dentystę, który nie chciał na mnie zarobić, a w dodatku zrobił mi inną plombę za darmo, choć była na pewno nierefundowana (światłoutwardzalna).
Faceci to jednak nie myślą głową przy ładnej dziewczynie...

44

Odp: Jak poznałyście i zakochałyscie się w swoich facetach?

[quote=JoannB][quote=JoannB]Mojego poznałam podczas wizyty u dentysty - można powiedzieć, że wyrwał mi zęba i serce za jednym zamachem...[/quote]

To ciekawe, ale ci dentyści rzeczywiście są dziwni... Ja poszłam do jednego i tak się zapatrzył, że nie chciał podjąć się poprawki po innym stomatologu twierdząc, że tamten musi mi to zrobić za darmo. Pierwszy raz spotkałam dentystę, który nie chciał na mnie zarobić, a w dodatku zrobił mi inną plombę za darmo, choć była na pewno nierefundowana (światłoutwardzalna).
Faceci to jednak nie myślą głową przy ładnej dziewczynie...[/quote]
Przyjemne są takie sytuacje, nawet bardzo. Zniżki, o które się nie prosi, dorzucanie czegoś gratis, itd.

45

Odp: Jak poznałyście i zakochałyscie się w swoich facetach?

[quote=niechcemisie][quote=JoannB][quote=JoannB]Mojego poznałam podczas wizyty u dentysty - można powiedzieć, że wyrwał mi zęba i serce za jednym zamachem...[/quote]

To ciekawe, ale ci dentyści rzeczywiście są dziwni... Ja poszłam do jednego i tak się zapatrzył, że nie chciał podjąć się poprawki po innym stomatologu twierdząc, że tamten musi mi to zrobić za darmo. Pierwszy raz spotkałam dentystę, który nie chciał na mnie zarobić, a w dodatku zrobił mi inną plombę za darmo, choć była na pewno nierefundowana (światłoutwardzalna).
Faceci to jednak nie myślą głową przy ładnej dziewczynie...[/quote]
Przyjemne są takie sytuacje, nawet bardzo. Zniżki, o które się nie prosi, dorzucanie czegoś gratis, itd.[/quote]

Jasne, a potem rachunek "w naturze"... Na to się nie piszę! Kończyłam więc wizyty u rozpalonych panów doktorów po jakimś czasie, kiedy już nie dało się udawać, że nic się nie dzieje... Zadziwiające jednak, jak łatwo takimi manipulować (wyżej ceniłam ich inteligencję kiedyś, dziś mam o niej złe zdanie.)

46

Odp: Jak poznałyście i zakochałyscie się w swoich facetach?

Aj, tak nie, nigdy w życiu! Ale czasem miły pan w sklepie się umiechnie i dorzuci jakiś gratis za ładne oczy. Tak się w sumie zachęca klientkę do kupienia kolejnej rzeczy w tym sklepie następnym razem.
Co do lekarzy to miałam wredny przypadek, bleee, stary zapyziały cap. Kiedyś niemal siłą mnie do niego ciągneli, ja powiedziałam w przychodni, że absolutnie do niego nie pójdę i chcę zacząć chodzić do innego, na co pielęgniarka, że ten jest taki fajny, co ja wygaduję, wszystkie pacjentki go lubią, nikt nie ma żadnych zastrzeżeń, aha... wiadomo dlaczego. Popyskować za bardzo nie mogłam, bo musiałam chodzić do tej przychodni jeszcze przez jakiś czas, a on był jej kierownikiem.

47

Odp: Jak poznałyście i zakochałyscie się w swoich facetach?

Jakiej specjalizacji był ten lekarz? Może jeden z tych, co to mojej koleżance kazał się rozebrać, bo... bolało ją gardło! Obleś!

48

Odp: Jak poznałyście i zakochałyscie się w swoich facetach?

Dermatolog i niestety musiałam się rozebrać. Ale nie rozumiem dlaczego musiałam się rozbierać za każdym razem z tą samą wysypką - alergia kontaktowa na nikiel. Tu złapał za pierś, tu poklepał po tyłku, raz włożył palce tak gdzie nie powinien - i tyle się widzieliśmy. W tej chwili nie pracuje już w tej przychodni, a był kierownikiem. Być może któraś z pacjentek miała więcej odwagi niż ja. Mam nadzieję.

49

Odp: Jak poznałyście i zakochałyscie się w swoich facetach?

Tak, o lekarzach i ich ukrytych skłonnościach można w nieskończoność... - zob. temat "U lekarza"

50

Odp: Jak poznałyście i zakochałyscie się w swoich facetach?

To jak poznałyście swoich ukochanych ? smile