1

Temat: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

Jestem niepoprawną romantyczką i chyba nic i nikt tego  nie zmieni, ale też poznałam kilka osób dla których najważniejsze są pieniądze, czy są szczęśliwi?

2

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

Którą z tych osób jesteś? Romantyczką? czy Rozważną?

3

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

nie wiem...
jestem mega praktyczną osobą, także tu rozważna
ale mam też w sobie pierwiastek romantyczki...
myślę, że pół na pół smile

4

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

Od pewnego czasu wydaje mi się, że romantyzm jest dobry (tj. nieszkodliwy) tylko w muzyce i literaturze. W życiu nie bardzo się sprawdza, zwłaszcza w dzisiejszych czasach. Stawiam więc na rozwagę i póki co nie narzekam.

5

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

[quote=Ewelina]Od pewnego czasu wydaje mi się, że romantyzm jest dobry (tj. nieszkodliwy) tylko w muzyce i literaturze. W życiu nie bardzo się sprawdza, zwłaszcza w dzisiejszych czasach. Stawiam więc na rozwagę i póki co nie narzekam.[/quote]


I tu się chyba zgodzę. Kiedyś byłam zdecydowanie romantyczką, ale życie to podejście zweryfikowało... Choć nie powiem, że kwiaty, pachnące łąki, romantyczne gesty na mnie nie działają smile

6

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

a co w takim razie z miłością? Kiedy wasz wybrany partner po prostu bezrobotny?

7

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

Nie no, wiadomo, że mogą zdarzyć się takie problemy, ale pewnie uda się je rozwiązać, nie m owię żeby od razu partnera znm=mieniać, bez przesady

8

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

Wiecie na początku to trzeba go mieć a później zobaczymy czy zmieniać!  Stwierdziłam że mnie mężczyźni się boją , oglądają się i po prostu mają stracha  żeby mnie poznać! ale to ich strata na razie odpoczywam i zajmuje sie dziećmi i tak mi odpowiada!

9

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

A to czemu się boją? Toż Ty piękna jesteś i taka kobieca!

10

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

[quote=agf]A to czemu się boją? Toż Ty piękna jesteś i taka kobieca![/quote]
Bardzo dziękuję! ale nie wiem czemu sie tak dzieje!

11

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

hm, może po prostu wiesz czego chcesz? tak czy inaczej, lepiej być pewną swego niż zdać się na kogoś innego

12

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

Ola ma rację - samodzielne i odważne dziewczyny budzą lęk
mężczyźni czują się przy nich niepotrzebni i gorsi...

13

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

czasami popadam w romantycznośc cóż zrobic nie  zawsze mozna się kierowac zdrowym rozsądkiem

14

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

romantyczna taka moja natura

15

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

[quote=justyna]Ola ma rację - samodzielne i odważne dziewczyny budzą lęk
mężczyźni czują się przy nich niepotrzebni i gorsi...[/quote]
Ale ja w środku jestem taką romantyczką jakich ze świeczką szukać!

16

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

[quote=biedroneczka4][quote=justyna]Ola ma rację - samodzielne i odważne dziewczyny budzą lęk
mężczyźni czują się przy nich niepotrzebni i gorsi...[/quote]
Ale ja w środku jestem taką romantyczką jakich ze świeczką szukać![/quote]

Gdzieś tam głęboko, ja także, ale na codzień twardo stąpam po ziemi sad

17

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

A dlaczego my, kobiety, mamy być romantyczne, skoro mężczyźni kierują się zazwyczaj zdrowym rozsądkiem i potrafią zrezygnować  np.z wielkiej miłości na rzecz wygodnego życia. Przychodzi im to zdecydowanie łatwiej niż nam. Romantyczne podejście do życia jest po prostu niezdrowe...

18

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

A ja mam rozdwojenie - w pewnych kwestiach jestem praktyczna w innych szalona. Ale jednak mimo wszystko, gdyby doszło do bitwy pomiędzy moimi dwoma stronami wygrałaby ta emocjonalna.

19

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

tak to bywa z nami kobietami , nasze słabostki

20

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

[quote=niechcemisie]A ja mam rozdwojenie - w pewnych kwestiach jestem praktyczna w innych szalona. Ale jednak mimo wszystko, gdyby doszło do bitwy pomiędzy moimi dwoma stronami wygrałaby ta emocjonalna.[/quote]
tak, u mnie jest tak samo
jestem cholernie praktyczna, ale i emocjonalnie podchodzę do bardzo wielu spraw.... (niepotrzebnie!)

21

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

Zbyt emocjonalne podejście niestety czasami psuje mi szyki...

22

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

Mi emocje psują tylko wtedy kiedy wybucham, kiedy dostaję furii. Ja jestem chodzący wulkan - praktycznie uśpiony i gwałtownie rozemocjonowany.

23

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

zgadzam się - przeszkadzają kiedy wybucham, ale często też nie pozwalają mi się nad czymś racjonalnie zastanowić, rozważyć, gdy emocje biorą górę i zaburzają logiczną wizję

24

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

Oj, z tym masz rację. Komplikuje się kiedy w emocjach powie się coś zanim pomyśli, albo kiedy emocje - złość i gniew albo strach sprawiają, że coś wydaje się nierozwiązalne, nieosiągalne i wogóle tragiczne, ale kiedy się uspokoić to wyłaniają się z tego spokoju racjonalne rozwiązania.

25

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

ja raczej do tych rozważnych należę... i już tego nie zmienię...